Sayfa: 1/13 12311 ... SonSon
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Banyo sonrası saçlarınıza neler yapıyorsunuz?

1. Konu Sahibi : turuncukelebek #1

Ufak bir soru ? Banyo sonrası saçlarınıza neler yapıyorsunuz?

kızlar ben bunu hep merak etmişimdir bakalım sizler nasıl yapıyorsunuz:)arkadaşlarım geliyor mesela saçlarını yıkıyorlar sonra hiç bir şey yapmıyorlar ama çok güzel oluyo kabarmıyo elektriklenmiyo yani makinayla kurutsalarda saçları çok güzel oluyo sağlıklı,ama benim takıntım oldu artık ben evden başka bir yerde saçlarımı yıkayıp öyle duramıyorum çünkü çok kötüler kıvırcık desen değil düz desen değil dalgalı düz arası at kuyruğu yapsam kötü duruyo her gün örmektende sıkılıyorum ,siz neler yapıyosunuz saçınıza fön,düzleştirici,maşa,jöle?saçınızı yıkadıktan sonra napıyorsunuzda hepinizin saçları güzel oluyor yaaa:))

2. Konu Sahibi : turuncukelebek #2
    ben şey yapıyorum anlatması zor biraz ama:)saçlarım kolay şekil alıyo allahtan saçlarımı yıkayıp taradıktan sonra ortadan ikiye ayırıyorum sonra yanlardaki saçlarımıda 2parçaya ayırıyorum toplam 4parça ayrılmış saçım oluyo sonra işaret parmağımla onları lüle lüle olcak şekilde dalgalı hale getiriyorum 4parçayı yaptıktan sonra kuruyo saçım dalgalı halde kuruduktan sonra ki üstünden ne kadar zaman geçse o kadar kalıcı oluyor dalgalar, parmaklarımı saçlarımın arasında gezdirerek açıyorum ve maşayla yapılmış gibi dalgalı oluyor ama işte bunu yazın yapabiliyorum kışın hasta olurum bunu yaparsam eğer saçı pırasa gibi düz,çokta kıvırcık olmayanlarınız varsa deneyebilirsiniz tabi şekil alıyor olmasıda önemli,kurudktan sonra düzleştiriciyle üstünden geçiyordum bir ara ya da hafif nemliyken o zaman dalgalar daha güzel oluyordu ama saçlarım mahvoldu o yüzden ,şu anda yıkadıktan sonra çok kötü durumdalar saçlarım:(

3. Konu Sahibi : turuncukelebek #3
    böyle oluyor yapınca saçlarım
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi b-453865-dalgalı_saçlar.jpg  

4. Konu Sahibi : turuncukelebek #4
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    ben yıkadıktan sonra tarıyorum biraz öle kendi haline bırakıyorum sonra elime biraz vax alıp saçlarımı avuçalrımın içinde sıkıyorrm snra havluyla sarıyorum kuruyuncada açıyorum

5. Konu Sahibi : turuncukelebek #5
    sürdüğün şey saç kremi gibi bir şey mi ne etkisi var?ben banyodan çıkınca saçıma bir şey sürmeiyorum boş yere yıkamışım gibi geliyorkaydirigubbakcemile3

6. Konu Sahibi : turuncukelebek #6
    ben yıkadıktan sonra krem varken elimle açıyorum hiç tarak vurmuyorum , çıkınca elime kolonya sıkıp alttan üste dogru avuçlarımın içinde saçları sıkıyorum zaten saçlarım kıvırcık gibi ama dalgalı gibide çok güzel oluyor , sıktıktan sonra gündüzse kurutmuyorum salık bırakıyorum geceyse örüyorum

7. Konu Sahibi : turuncukelebek #7
    Giriş tarihi
    Jun 2010
    ben de saçlarımı banyoda tarıyorum çıkınca havluyla nemini alıyorum önce daha sonra bebe yağını bir iki damla elime döküp ellerimi ovuşturuyorum bulaşsın iyice diye sonra onu uçlarına sürüyorum güzel kokuyor hem de bukleleri belirgin oluyor kuruyunca

8. Konu Sahibi : turuncukelebek #8
    artık bende aynen bebek yagı sürüyorum sonrada wax sürüyorum çok azz süper oluyor

9. Konu Sahibi : turuncukelebek #9
    bu wax ne işe yarıyor kızlar yahufisfisfis

10. Konu Sahibi : turuncukelebek #10
    Alıntı turuncukelebek kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bu wax ne işe yarıyor kızlar yahufisfisfis

Jölesiz bi görüntü veriyor daha iyi şekil almasını sağlıyor.Yağlı ve ıslak bi görünüm vermiyor

Sayfa: 1/13 12311 ... SonSon