Saç Kesim Şekilleri Banyo sonrası saçlarınıza neler yapıyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

turuncukelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
608
5
kızlar ben bunu hep merak etmişimdir bakalım sizler nasıl yapıyorsunuz:)arkadaşlarım geliyor mesela saçlarını yıkıyorlar sonra hiç bir şey yapmıyorlar ama çok güzel oluyo kabarmıyo elektriklenmiyo yani makinayla kurutsalarda saçları çok güzel oluyo sağlıklı,ama benim takıntım oldu artık ben evden başka bir yerde saçlarımı yıkayıp öyle duramıyorum çünkü çok kötüler kıvırcık desen değil düz desen değil dalgalı düz arası at kuyruğu yapsam kötü duruyo her gün örmektende sıkılıyorum ,siz neler yapıyosunuz saçınıza fön,düzleştirici,maşa,jöle?saçınızı yıkadıktan sonra napıyorsunuzda hepinizin saçları güzel oluyor yaaa:))

ben şey yapıyorum anlatması zor biraz ama:)saçlarım kolay şekil alıyo allahtan saçlarımı yıkayıp taradıktan sonra ortadan ikiye ayırıyorum sonra yanlardaki saçlarımıda 2parçaya ayırıyorum toplam 4parça ayrılmış saçım oluyo sonra işaret parmağımla onları lüle lüle olcak şekilde dalgalı hale getiriyorum 4parçayı yaptıktan sonra kuruyo saçım dalgalı halde kuruduktan sonra ki üstünden ne kadar zaman geçse o kadar kalıcı oluyor dalgalar, parmaklarımı saçlarımın arasında gezdirerek açıyorum ve maşayla yapılmış gibi dalgalı oluyor ama işte bunu yazın yapabiliyorum kışın hasta olurum bunu yaparsam eğer saçı pırasa gibi düz,çokta kıvırcık olmayanlarınız varsa deneyebilirsiniz tabi şekil alıyor olmasıda önemli,kurudktan sonra düzleştiriciyle üstünden geçiyordum bir ara ya da hafif nemliyken o zaman dalgalar daha güzel oluyordu ama saçlarım mahvoldu o yüzden ,şu anda yıkadıktan sonra çok kötü durumdalar saçlarım:KK43:

böyle oluyor yapınca saçlarım

Eklentiler

• $b-453865-dalgalı_saçlar.jpg
    $b-453865-dalgalı_saçlar.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 811
ben yıkadıktan sonra tarıyorum biraz öle kendi haline bırakıyorum sonra elime biraz vax alıp saçlarımı avuçalrımın içinde sıkıyorrm snra havluyla sarıyorum kuruyuncada açıyorum

sürdüğün şey saç kremi gibi bir şey mi ne etkisi var?ben banyodan çıkınca saçıma bir şey sürmeiyorum boş yere yıkamışım gibi geliyorkaydirigubbakcemile3

ben yıkadıktan sonra krem varken elimle açıyorum hiç tarak vurmuyorum , çıkınca elime kolonya sıkıp alttan üste dogru avuçlarımın içinde saçları sıkıyorum zaten saçlarım kıvırcık gibi ama dalgalı gibide çok güzel oluyor , sıktıktan sonra gündüzse kurutmuyorum salık bırakıyorum geceyse örüyorum

ben de saçlarımı banyoda tarıyorum çıkınca havluyla nemini alıyorum önce daha sonra bebe yağını bir iki damla elime döküp ellerimi ovuşturuyorum bulaşsın iyice diye sonra onu uçlarına sürüyorum güzel kokuyor hem de bukleleri belirgin oluyor kuruyunca

Mavi su sıkıp tarıyorum önce.Kurutucağım zaman gliss turuncu suyunu sıkıyorum kuruduktan sonra uçlarına elseve serum sürüyorum mis bayanssulusmile

hemen kurutmam gerekiyor çok çok uzun olduğu için -inşallah pazartesi kestircem- hemen kurutmazsam başım ağrımaya başlıyor. Sonra düzleştirici ile dümdüz ya da maşa ile lüle lüle ya da jöle-wax ile kıvır kıvır ya da fön makinesi ile dalga dalga yapıyorum. o kadar..

hemen kurutmam gerekiyor çok çok uzun olduğu için -inşallah pazartesi kestircem- hemen kurutmazsam başım ağrımaya başlıyor. Sonra düzleştirici ile dümdüz ya da maşa ile lüle lüle ya da jöle-wax ile kıvır kıvır ya da fön makinesi ile dalga dalga yapıyorum. o kadar..

jölewax çok maharetli gibi duruyor:)kıvır kıvır derken büyük dalgalar yapılabiliyo mu onu sürünce kurutsak makineyle faydası olur mu

Banyodan çıktıktan sonra havluyla nemini alıyorum sonra elime azıcık bebe yağı alıp bi güzeL yediriyorum sonra fön makinesinin soğuk ayarınya kabaran yerlerin üzerine tutuyorum daha sonrada saçlarımı ikiye ayırıp örüyorum azıcık bekleyip açıyorum,su daLgası gibi çok güzeL oLuyo zemuszemus

ben şey yapıyorum anlatması zor biraz ama:)saçlarım kolay şekil alıyo allahtan saçlarımı yıkayıp taradıktan sonra ortadan ikiye ayırıyorum sonra yanlardaki saçlarımıda 2parçaya ayırıyorum toplam 4parça ayrılmış saçım oluyo sonra işaret parmağımla onları lüle lüle olcak şekilde dalgalı hale getiriyorum 4parçayı yaptıktan sonra kuruyo saçım dalgalı halde kuruduktan sonra ki üstünden ne kadar zaman geçse o kadar kalıcı oluyor dalgalar, parmaklarımı saçlarımın arasında gezdirerek açıyorum ve maşayla yapılmış gibi dalgalı oluyor ama işte bunu yazın yapabiliyorum kışın hasta olurum bunu yaparsam eğer saçı pırasa gibi düz,çokta kıvırcık olmayanlarınız varsa deneyebilirsiniz tabi şekil alıyor olmasıda önemli,kurudktan sonra düzleştiriciyle üstünden geçiyordum bir ara ya da hafif nemliyken o zaman dalgalar daha güzel oluyordu ama saçlarım mahvoldu o yüzden ,şu anda yıkadıktan sonra çok kötü durumdalar saçlarım:KK43:

bir an bunu ben mi yazdın diye düşündüm saçlarım uzunken bende yapıyordum böyle çok doğal bi dalga oluyordu

kızlar kayseri de olupta loreal tecni art liss control serumu kullanan var mı ve nerden temin ediyolar ben aylardır bulamıyorum... nette de yok

ben de saçlarımı banyoda tarıyorum çıkınca havluyla nemini alıyorum önce daha sonra bebe yağını bir iki damla elime döküp ellerimi ovuşturuyorum bulaşsın iyice diye sonra onu uçlarına sürüyorum güzel kokuyor hem de bukleleri belirgin oluyor kuruyunca

Bu BeBe Yağını Nerden aLabiLirizz :S akTarLardan mı FiyaTı ne kadaR acaBa :kedi:

X