Poğaçalar Eşimin Nöbet Poğaçaları (Pastane Poğaçası)

bende yaptım pastanızdan enfes oldu benim abimin ikisinede devamlı pasta yapıyorum teki nöbetçi oluyo tekide köyde öğretmen onlar için iyi oluyor devamlı güllü milföy yapıyordu eklemiştim görmüşsünüzdür belki onlar yemekten ben yapmaktan bıkmıştım akşam yaptım pastanızı çok güzel oldu hemde neredeyse 10dakikaya pişiyor ellerinize sağlık resminide ekleyeyim bakın yapabilmiş miyim sizin ki kadar olmasada
elfcn226.jpg

poçalar çok güzel görünüyor tarifi kopyaladım..
fırsat bulunca denerim.teşekkürler..

teşekkürederim canım. ama dün difrize koydum yarısını bakalım çıkarınca nasıl olacak. bu arada bende poaçayı senin gibi yapıyorum şekeri daha az kullanıyorum ve yumurta taraftarı olmadığım için 1 yumurtanın akını koyuyorum sadece. yetiyoda hem yumurta kokmuyo hiç. birde ben üzerine hiç bir zaman yumurta sürmem hep yoğurt sürerim. yumurta diyince yiyememde. üzerine sürünce kaldığı zaman kokuyomuş gibime gelir. dene istersen daha güzel oluyor.

canım çıkınca sana güzel gelebilir tabiki herkesin zevki damak lezzeti başka kaydirigubbakcemile5
yoğurduda ilk defa duydum değişik şeyler denemeyi severim bi daha yaptığımda deniyim bi bakayım opuyorumnanaktan

bende yaptım pastanızdan enfes oldu benim abimin ikisinede devamlı pasta yapıyorum teki nöbetçi oluyo tekide köyde öğretmen onlar için iyi oluyor devamlı güllü milföy yapıyordu eklemiştim görmüşsünüzdür belki onlar yemekten ben yapmaktan bıkmıştım akşam yaptım pastanızı çok güzel oldu hemde neredeyse 10dakikaya pişiyor ellerinize sağlık resminide ekleyeyim bakın yapabilmiş miyim sizin ki kadar olmasada
elfcn226.jpg

afiyet bal şeker olsun tatlım opuyorumnanaktan
valla bende yapmaktan bıktım aslında ama eşimin arkdaşlarıda eşimde yemekten bıkmadı henüz eşim getirdim diyince o poğaçadanmı diye sorup evet ondan diyince gözlerinin içi parlıyo arkadaşlarımın diyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yapmışsın canım sadece hamuru büyük almışsın ben ceviz büyüklüğünde alıp top gibi yapıyorum yayılmasınlar diye zaten şişince yeterince büyük oluyolar yerimseniben

Tarif için çok teşekkürler şimdiye kadar yaptığım en muhteşem poğaça oldu pamuk gibiler ama birazcık büyükler :kedi: bir dahaki sefere şekilleri daha poğaça benzediği zaman bende resim eklerim sempatiksalakcinni

Tarif için çok teşekkürler şimdiye kadar yaptığım en muhteşem poğaça oldu pamuk gibiler ama birazcık büyükler :kedi: bir dahaki sefere şekilleri daha poğaça benzediği zaman bende resim eklerim sempatiksalakcinni

rica ederim tatlım çok sevindim opuyorumnanaktan
ilk denemede şekil farklılıkları olur alkisalkisalkis
tepsidede mayalanıp çok şiştikleri için ben sadece ceviz büüyklüğünde koparıp yaymadan bastırmadan bir top yapıyorum yerimseniben
resmini bekliyorum kaydirigubbakcemile5

Tarifin için teşekkürler ama şekeri biraz fazla gibi geldi bana 1.5 kaşık tuza 9 tatlı kaşığı şeker çok değil mi denemeden önce öğrenmek istedim

dün akşam yaptım tesadüf kayınvalidemler geldi onlara ikram ettim görümcem dediki yenge aynı pastane pogaçası gibi olmuş hem tadlrı hem görüntüleri sırnaşık şey bazılarının içine patatesli içde koydum biraz tuzlu yapmışım ama olsun çok güzeldi teşekkürler tarif içina.s.

Tarifin için teşekkürler ama şekeri biraz fazla gibi geldi bana 1.5 kaşık tuza 9 tatlı kaşığı şeker çok değil mi denemeden önce öğrenmek istedim

kusura bakma canım biraz geç oldu ama 1 haftadır giremedim kk ya
şeker fazla değil canım tuzu 2 tatlı kaşığı koyuyorum yerimseniben
ama tabi arzuya göre değişir yani açma gibi olmasını istiyosan şekeri biraz daha çoğaltabilirsin tuzlu poğaça gibi olmasını istiyosan tuzu çoğaltabilirsin kaydirigubbakcemile5

dün akşam yaptım tesadüf kayınvalidemler geldi onlara ikram ettim görümcem dediki yenge aynı pastane pogaçası gibi olmuş hem tadlrı hem görüntüleri sırnaşık şey bazılarının içine patatesli içde koydum biraz tuzlu yapmışım ama olsun çok güzeldi teşekkürler tarif içina.s.

afiyet bal şeker olsun canım
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
peynirli kıymalı içde koyulabiliyo
ben bir keresinde kaşarlı yapmıştım ama sade olanı favorimmm :lepi:

bugün bu nöbet poğaçasınızı denedim ve tek kelimeyle süper oldu..eşimin doğum günü ve bu poğaçada gözüm kalmıştı , hamişim ya :ecrin_bebek: yapayımda yiyeyim demiştim,doğumgününde yaptım işte..eşim ve oğlum bayıldı ,bende valla ekmek hiç yemedik kahvaltıda poğaçayla doyurduk karnımızı yani kaydirigubbakcemile3 ,tarifi paylaştığınız için çooook sağolun sonsuz tşkler..

bugün bu nöbet poğaçasınızı denedim ve tek kelimeyle süper oldu..eşimin doğum günü ve bu poğaçada gözüm kalmıştı , hamişim ya :ecrin_bebek: yapayımda yiyeyim demiştim,doğumgününde yaptım işte..eşim ve oğlum bayıldı ,bende valla ekmek hiç yemedik kahvaltıda poğaçayla doyurduk karnımızı yani kaydirigubbakcemile3 ,tarifi paylaştığınız için çooook sağolun sonsuz tşkler..

rica ederim tatlım ne demek afiyet şifa olsun opuyorumnanaktan
beğenmenize sevindim
bugün yine yaptım eşime kaydirigubbakcemile3

Bu tarifi haftasonu denedim bir cenaze evine götürmek için yaptım 2 ölçü yaptım ama süper oldu herkes bayıldı.Biraz önce eşimin yengesi aradı bunun tarifini istiyor büyük bir zevkle verdim.aysen_34 sana teşekkür ederim bu güzel tarifi paylaştığın için.

Bu tarifi haftasonu denedim bir cenaze evine götürmek için yaptım 2 ölçü yaptım ama süper oldu herkes bayıldı.Biraz önce eşimin yengesi aradı bunun tarifini istiyor büyük bir zevkle verdim.aysen_34 sana teşekkür ederim bu güzel tarifi paylaştığın için.

allah kabul etsin canım
çok seviniyorum yapıp memnun kalanları okudukça
afiyet bal şeker olsun
yaptıkça beni hatırlayın sırnaşık şey

iştee bu tarif süperrr yaptık denedim bacımmm herkes cok begendi ellerine saglıkkkkk opuyorumnanaktan

Biran önce yapmak istiyorum bende, elinize sağlık süper görünüyor cokacimcoook

X