Poğaçalar Eşimin Nöbet Poğaçaları (Pastane Poğaçası)

photo1178.jpg
photo1180.jpg
photo1181l.jpg
çok mersi canımkaydirigubbakcemile5,çok pratik ve nefis bir tatolumunekankayizsmile,gerçekten de püf püf oluyorlaropuyorumnanaktan,bugün sabah dayanamadım ve yaptım:KK3:,herkez bayıldı,ellerine sağlık,ve çoook teşekür ederim yeni tarifler bekleriz:kedi:

Bende yaptım nöbet poğaçalarından bu akşam.kaydirigubbakcemile2Taze taze ekleyeyim resimlerini dedim.cokacimcoookTekrar tarif için teşekkürler canım.a.s.
Yalnız instant maya yerine yaş maya olabilirmi ve yaş maya kullanırsam sanırım 1 paket yeterli olur değil mi?bilmiyorumkismile
Bu bir kısmı tabi,1,5 tepsiden fazla çıktı.Ben küçük olsunlar diye hamuru yuvarlarken bezeleri ufak tuttum..

photo1178.jpg
photo1180.jpg
photo1181l.jpg
çok mersi canımkaydirigubbakcemile5,çok pratik ve nefis bir tatolumunekankayizsmile,gerçekten de püf püf oluyorlaropuyorumnanaktan,bugün sabah dayanamadım ve yaptım:KK3:,herkez bayıldı,ellerine sağlık,ve çoook teşekür ederim yeni tarifler bekleriz:kedi:

afiyet bal şeker olsun canımm
puf puf olduğu belli oluyo kaydirigubbakcemile5
tarif eklemeye bazen üşeniyorum resimlerini eçkip eklemediğim çok tarif var inşlhh fırsat buldkça eklemeye çalışıcam opuyorumnanaktan

Bende yaptım nöbet poğaçalarından bu akşam.kaydirigubbakcemile2Taze taze ekleyeyim resimlerini dedim.cokacimcoookTekrar tarif için teşekkürler canım.a.s.
Yalnız instant maya yerine yaş maya olabilirmi ve yaş maya kullanırsam sanırım 1 paket yeterli olur değil mi?bilmiyorumkismile
Bu bir kısmı tabi,1,5 tepsiden fazla çıktı.Ben küçük olsunlar diye hamuru yuvarlarken bezeleri ufak tuttum..

rica ederim tatlışımm afiyet olsun
kokusu burnuma geldi şimdi :)
yaş mayayla aynı tat düşermi bilmiyorum normalde yaş mayayla yaptığımda olmuştur önceleri ama instant maya daha bir puf yapıyo gibi geliyo bana bilmiyorumkismile
hamuru ufak tutmam iyi olmuş ben ceviz büyüklüğünde alıyorum iki ısırımlık oluyo yumurta gibi :KK1:

tarifi aldım yarın pazar kahvaltısı için yapacağım.ama ben içine peynir ve maydonozda koyacağım.unutmazsam foto çeker eklerim bende..teşekkürler olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
X