Poğaçalar Eşimin Nöbet Poğaçaları (Pastane Poğaçası)

canım yaş mayayla denemedim ben
bende öğle yapıyorum diğer gün akşama kadar taze oluyo hatta ben üstündne bi gün geçince daha çok seviyorum
mikrodalgan varsa onda ısıtabilirsen yeni pişmiş gibi oluyo :13:
şekeride zaten damağa göre değişir bend ebazen fazla bazen eksik koyuyorum:KK34:

teşekkür ederim ilgilendiğin için:KK16:

mrh canım bende yaptım tarifini ve mükemmmel oldu.bir tepsisini normal bir tepsisini peynirli yaptım.tarif için teşekkürler .
27112010587.jpg

scaled.php

ellerine sağlık arkadaşım..
bayılırım böyle puf puf poğaçalara :KK56: yapan herkes beğenmiş ve bende deniycem inş.salıya düşünüyorum bakalım inş.
yalnız o mayadan yok ki evde.yaş mayadan yapsam aynısı olur mu tadı açısından yani?yaptıktan sonra yorum yazarım..beğeneceğimizi tahmin ediyorum..eşimde bayılır zaten hamur işlerine.. :KK53:

ya bende yapmak istyrm ama alabilceği kadr un ne demek ben ölçüsüz yapamıoyrumki yardım etseniz bana bir ölçü verseniz şu kadar un deseniz olurmu yaa:KK43:

ayy keşke bende fotosunu koysaydım...
2 gün önce yapmıştım
misafirlerim geldiğinde devamlı bunu yapıyorum.
vazgeçilmez poğaçam oldu

en kisa zamanda deniyecegim,aslinda bugün yapacaktim ama uykusuz oldugum icin canim ne yemek nede yapmak istedi.yorumlara bakilirsa güzel oluyor tarifiniz icin tskler,yapip yorumumu yazarim

ellerine sağlık arkadaşım..
bayılırım böyle puf puf poğaçalara :KK56: yapan herkes beğenmiş ve bende deniycem inş.salıya düşünüyorum bakalım inş.
yalnız o mayadan yok ki evde.yaş mayadan yapsam aynısı olur mu tadı açısından yani?yaptıktan sonra yorum yazarım..beğeneceğimizi tahmin ediyorum..eşimde bayılır zaten hamur işlerine.. :KK53:

canımcım yaş mayayla yapmadım bilemiyorum nasıl olur
baya olmuş yazalı yapmışsındır gerçi :KK1:

ya bende yapmak istyrm ama alabilceği kadr un ne demek ben ölçüsüz yapamıoyrumki yardım etseniz bana bir ölçü verseniz şu kadar un deseniz olurmu yaa:KK43:

canımcım yavaş yavaş unu ekliyceksin ve hamur elini yapışmayınca ve yumuşak olduğunda daha fazla un koymuycaksın
hiç ölçüyle koymadım unu bu yüzden sana miktar veremiyorum
bir dahaki yapmamda senin için ölçücem inşlhh :KK34:

X