Saç Şekillendiriciler Maşa Yada Düzleştirici Kullanmadan Önce Koruyucu Olarak Ne Kullanıyor sunuz ?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Merhabalar maşa almayı düşünen ve

bu işte hiç tecrübesi olmayan birisi olarak

sizlere danışmak istedim . Maşa yada düzleştiriciyi kullanırken saçlarınıza ne uyguluyor

sunuz ?? Marka olarak da yazarsanız eğer sevinirim . Teşekkür ederim. [/COLOR
]

Ben düzleştrici alıcam .Düzleştrmeden önce dove un yeni ısıya karşı koruyucu terapi serisini kullanmayı düşünüorum.230 dereye kadar koruyo:sm_cool:sositosositozemuszemusrmuş.

bende dove un o ürününden aldım ama kullanmaya fırsat olmadı canım inşallah iyidir. kesinlikle böyle bir ürün kullanmaya ihtiyaç var. internetten kaç video izlediysem saça maşa yapmakla ilgili hepsi öncelikle bi ısıdan koruyucu sprey sıkıyo. zaten 2-3 kere maşa yaptım saçıma aldım alalı, hiçbir ürün kullanmadm ve saçlarımın uçları çok fena yıprandı sertleşti senağlama

gliss şampuan pembe olanını kullan öncelikle. Ve aynı ürünün sıvı saç kremi var. Sıvı saç kreminin içine birer tanede vitamin kapsüllerinden kırıp ekleyince, gerçekten işe yarıyor. Misal, ben haftada en az bir kere saç düzleştiricisi kullanırım yaklaşık 210 derecede, saçlarım gayet sağlıklı

bnde bi ara dove un ısıya karşı koruyucu şampuanıyla saç kremini kullanmştm bn pek bişi göremedm saçımda etkisini :S

X