adet olacam diye ödüm kopuyor!!!

vertigo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
471
7
selam arkadaşlar.bugün transferimin 8.günü.gebeliğe dair hiçbir belirtim yok.aksine adet olacak gibiyim. ben olmadan önce çok sinirli ve gergin olurum ve sivilcelenirim.bugün de o kadar gerginimki anlatamam.hasta olacam diye çok korkuyorm eşim de bana belli etmemeye çalışyor ama eğer bebeğim tutunamazsa onun da çok üzüleceğini biliyorum

normal yoldan hamile kaldigimda da tup bebekle iki kez hamile kaldigimda da tum regle belirtilerini gununde yasadim, agri, sivilce, sinirliklik bas agrisi hepsini. sakin morelini bozma kimi duysam regle olcagina emin oluyor bu belirtilerden Insallah sen de bosuna regle olucaksin gb dusunuyorsun hamilelikte tamamen ayni. ekstradan bir hamilelik belirtisi sekiz gunluk olmamasi da cok cok normal. Insallah birkac gune mujdeni verirsin.

inşllh meleğin tutunmuştur sana
ben hep kendimi regli olucak gibi hissetmiştim
bence stres yapma rahat ol diycem ama kolay değil biliyorum

canım ınsallah olumlu sonuc alırsın. benım 11 gun hıcbır belırtı yoktu adette dahıl 11. gun pat dıye kananamam basladı tutunma dıye kendımı kandırmaya basladım ama malesef degılmıs....

evet bu beklyiş hiç koly değil arkadaşlar.ama yapacak bişey yok .herkes çok kolay sahip olabilecekken bizim meleklerimiz bizi yıpratarak gelecekler umarım hepimiz biran önce kavuşuruz yavrularımıza

inşallahh pozitif sonuç alırsın canım belirtiler hiç belli olmaz sen onlara hiç takılmaa

canım sakın üzülme bende tüm adet belirtilerini yaşadım adet tarihime 2gün kala ama hamileymişim inş sende hamilesindir ne zaman öğrenebilrsin en erken sonucu

artık belirli bir adet tarihi kalmadı her ayın 20siydi ama hormonları çok değiştirdilerya aynı tarih olmaz diyorlar.ayın 14de kan verip öğreneceğim ama çok telaşlanıyorum bir gün önce versem bari çıkmazmı acaba tabi o azamana kadar adet olmazsam durmadan çamaşırımı kontrol ediyorum vücudum göğüsleri çok şiş ve acıyolar.beklemek çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

canım inşallah meleğin seninledir asla sitres yapma sakin olmaya çalış biliyorum bunları başarmak zor ama mecbursun buna.rabbim yüzünü güldürsün.bu arada bende hamile kaldığım ay adet belirtilerinin hepsi olmuştu.

X