Şampuan ve Saç Kremleri Şampuanınaza ;elma sirkesi, gül suyu, sarımsak : süper saçlar

Sarımsak artık saçlarımı dökmüyor saçlarımda gürleşme oldu, saçlar kuruduktan sonra da sarımsak kokusu hiç kalmıyor.:KK66:Elma sirkesini şampuanıma katmamıştım onu da deneyeceğim.:KK69:

saçınıza iyi geldigine sevindim . inşallah elma sirkeside çok işe yarar:KK66:

çok güzel,denemek lazım ! yalnız bi arkadaş saçımı döktü demiş,neden öyle olur ki ??amaç zaten saçı güçlendirmek,dökülmesini önlemek değil mi ? zaten saçım çok dökülüyo benim,hepten kel kalmasak bari :KK52:

bir haftadır kullanıyorum kızlar,sarımsak ve elma sirkesi koydum.başarı şimdilik %50 yani saçlarım yarı yarıya daha az dökülüyor şimdi.,güzel bi sonuç yani,umarım kullandıkça yüzde 90lara çıkar :KK66:

1 şişeye 4 diş sarımsagı iyice rendeliyorsun yaklaşık yarın su bardagı gfük suyu yarım çay bardagı elma sirkesi

kaç ml şampuana bu mesela benim şampuanım 400ml mecit efendinin sarımsak şampuanı yarm çay bardağı çok değil mi

bimden aldığım A PLUS (3-5tldi galiba unuttum )ilk 1 hafta saçlarımı inanılmaz düzleştirip sakinleştiren sonradan eskisi kadar etki göstermeyen ama akşamına yağlanan ve yıkanmamış gibi olan saçlarımı artık 2 gün yıkamasam temiz tutan bir şampuan çıktı.ama yine saçlarım yumuşamadı sonraları. ben de 3/1 lik kısmı dibinde kalmış bu şampuanıma bi cesaretle 5 diş sarmsak rendeleyip attım içine.hemen ardından 1 kapak kayısı yağı koydum üni yıllarında bi arkadaşım kulak arkasına sürüp sevgilisinin yanına giderdi :)))(menekşe diye öneriler var ama eldeki imkan buydu:) günde 2-3 kez duş alıyorum malum izmir çok sıcak. sadece 1inde sarımsaklı şampuanla yıkıyorum.öyle başka bi şampuanla tekrar yıkayıp kokusunu çıkarmaya gerek kalmadan.peki ne gibi etkisi oldu; saçlarım 3.kullanımda parlaklığı ve diriliğiyle farketti.kokusu terlememe rağmen yok dencek kadar belirsiz. haftada 2 kez de sarımsaklı şampuan sonrası yarım çay bardağı elma sirkesiyle ve bi kase suyla karıştırıp masaj yapıyorum sonra saf suyla durulyorum. ben şuan memnunum. turplu kürü uyguladığımda ilk hafta saçımdaki yumuşaklığa dökülenin azalmasına inanamamıştım.ama daha sonraları 2.3.haftalarda eskisi gibi etki göstermemişti.bir de baş ağrısı yüzünden bırakmıştım.bu kür benim için çok iyi oldu.2 hafta sonra tekrar yorum yaparım.bu arada saçta uzamaya da büyük etkisi olcak mı gözlemlerim.saç diplerimin fotosunu çekeyim bu akşam bari :)) en iyi burdan belli olur. şimdi değil ama şuanki olumlu yansıması devam ederse 2 hafta sonra bunu bizzat etrafımdakilere de tavsiye edicem..

Ben de bu gece şampuanıma (boyalı saclar için gliss ) 4 diş sarımsak (kocaman ) yarım çay bardağı elma sirkesi(organik değil ama marketlerde satılanlardan ) yarım cay bardağı da gülsuyu kattım (gül suyu toniğim vardı rosense)

Saçlarım 6 aydır cok dökülmeye basladı özellikle önlerden..Umarım işe yarar..

Bende bu karisimi hazirladim balda katttim henuz sampuana eklemedim kocamin sampuaninada eklemeyi dusunuyorum kelligine cozum olur umarim :))

Bugün saclarımı sarımsaklı karısımla yıkadım ve cok cok kötü kokuyor kuruyunca kokmaz belki hala nemli cünkü ama 5 kere sampuanlayıp 20 dk maske yapıp bekletmeme rağmen havluya ıslak ıslak sardıgımda hala kokuyordu..ıyyyyyyyy...

700 ml sampuanı aldım 8 tane sarımsagı kattım biraz elma sirkesi attım yanlış mı yaptım bi şise ne kadardı bilemedim ://

bende sarımsak kattım sirke kattım şampuana iki hafta oldu sanırım kullanalı ama temelli yağlandı saçlarım ve çok kaşıntı oldu, şimdi novocrin sulfur şampuan aldım bi kere losyonunu kullanmıştım çok iyi gelmişti, şampuanı da yağ sorunumu çözer inşallah

X