Şampuan ve Saç Kremleri Şampuanınaza ;elma sirkesi, gül suyu, sarımsak : süper saçlar

ben şampuana sarımsak katıyorum dökülmeye birebir rendelemedim ben yarıya bölüp attım şampuana göre iki yada 3 tane atoyorum elma sirkesini ilk duygum

gerçekten sarımsak çok etkili. benim saçlarım çok dökülüyordu. ben saçıma sarımsak ve zeytinyağı ve elma sirkeisini karıştırıp saçımda 2-3 saat beklettim. bunu ayda 1 kere yaptım. 3 ay boyunca yaptım. sarımsağın kokusu yıkayınca kesinlikle kalmıyor. ama zeytinyağını saçtan yıkamak problem. bu yüzden artık zor geliyor. bıraktım. ama şampuanın içine sarımsak rendelemek çok mantıklı. mutlaka denicem.

kuaförüm saç dökülmesi için doğal ürün satılan yerlerden ısırganotu ve sarımsaklı şampuan önermişti burada yazılanları okuyunca içine elma sirkesi de katacağım

bende elma sirkesinin saça iyi geldiğini duydum fakat şampuana katarak değil temizlenmeniz bittikten sonra bir litre suya yarım çay bardağı elma sirkesi döküyorsunuz saçlarınızı içinde bekletiyorsunuz durulamadan çıkıyorsunuz. Bi süre bunu deniycem bakalım

X