Saç Rengi ve Saç Boyama MEGAN fox ve koyu sac rengi

OVERnight

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
585
6
megan-fox-kassius-green-cafe.jpg

megan-fox.jpg

Vampy%20Megan%20Fox1.jpg

meganfoxR_450x753.jpg

kizlar fikriniz var mi bu rengin adi ne hangi boyayla yapilir:):1hug:

koyu kestane olabilir simsiyah değil çünkü siteden bi arkadaşımız koyu kestaneye boyadığında bu renge çok yakın bi renk çıkmıştı

Bugün annemin saçlarını palette amber kahve ye boyadım. Numarası 4.0 dı. Hemen hemen aynı renk oldu diyebilirim. Annemin doğal saç rengi orta kahvedir

hangi boyalarla yapılır demişsin loreal recital kullanma bi kere çok çabuk akıyor onun dışında
koleston;
4/0 kahve
3/4 koyu kestane
3/0 koyu kahve

palette:
4/68 koyu kestane
4/0 kahve
3/0 koyu kahve

loreal excellence

3 koyu kestane

ayrıca bu tonları seviyorsan 2 gün önce arkadaşıma boyadım harika bir renk palette 4-5 mocca öneririm
bu yazdıklarım hep nerdeyse aynı renge doğru çıkıyor 3 numaralılar ilk boyadığında siyah gibi bir ton verir sonradan akar

benimde dudaklarim ayni bole ama dudaklarim kapaniyo =)

ya benimde saçlarim siyah ama hep akiyo çok seviyodum saç rengimi ama kendi saç rengim açik oldugundan belki hep kahveli siyahli oluyodu :S Geçenlerde yine siyaha boyattim ilk yikamadi diplerinin ve saçlarimin arasinda bazi yerler akti direk kahve kaldi simdi saçimi recital preferans la koyu kahve yapmayi denicem bu tonu tutturabilirmiyim acaba forumda boyasiz dogal saçlar için demisler ama boyanin açiklamasinda oyle birsey yazmiyor hatta saçi yogun kizila veya viyoleye boyali olanlar 3 ve 4 hariç sari veya kahve tercih etmesin mor olanlarda ultra açicili kizil tercih etmesin yaziyodu acaba hangi ultra açicili rengi uygulasam boyle bi ton elde edebilrim

neden saçlarını açıyorsun ki kolestonun herhangi bu tonlardaki koyu kahvesine boya recital preference boyama çok çabuk akıyor siyah direk akıyorsa biraz bekle kolestonun boyaları her zaman daha kalıcıdır koyu kestanesinide deneyebilirsin

akiyo ama alacali bulacali oluyo ve çok beklemem gerek ayrica ben kendi saçimi koyu kahve yapicam derken yanlislikla siyah olmustu hemde ne siyah :S ondan sonra basladim siyah boyamaya ve daha fazla beklersem eger siyah kahve rofleli saçlarim olucak ve bu sefer açici boya yine rofleli gibi durucak ondan bi kaç gune boyucam ama tekrar okudum boyali saçlarada uygulanabilir diyo dogal kahve isimi gorur =)

bende tan bu renk istiyorum kendi saçım böyleydi koyu kestane amA kına yapınca mafoldumben

koleston kadife kahveye boyasam meganınki kadar olmasada koyu güzel bi renk olur mu.çok merak ediyorum yardım sempatiksalakcinni

loreal kestaneye boyadım üzerinde numara olarak 4 yazıyo..aynı böyle oldu ama biraz da akar..

çok beğendim acayip parlak ve güzel olduusempatiksalakcinni

niye ağzı hep açık

biara dili hep dısarda geziyordu
bu hali daha iyi kaydirigubbakcemile3

taban renginde önemli eger kahveyse tabanın 3.0 yaparsan siyahlasır
biraz acıksa eger 4.0 yapmalısın ve cokta bekletme yerimseniben

benim taban rengi çok koyu olmayan bi kahveydi ara ara koyu bi bal köpüğü gibi duruyo diyolardı..

loreal 4.0 yaptım süper sonuç :)))

benim taban rengi çok koyu olmayan bi kahveydi ara ara koyu bi bal köpüğü gibi duruyo diyolardı..

loreal 4.0 yaptım süper sonuç :)))

foto koyarmmısıındelikafadulden.tenin nasıl senin gözlerin fln bana yakışır mı diye düşünüorum bu kadar koyu yakışmasa açtırmam geekir ve çok yıpranr.

X