Hastalık takıntısı

Benim eşim de,annem de artık resmen bıktılar benim bu fikirlerimden,korkularımdan...aslında onlara da hakvermiyo diilim,çünkü normal düşünen bir insan için çok garip geliyo bizim hallerimiz,eşim dr.olduğu için çok çok anlayışlı ama bi noktadan sonra o da yeter artık,bu biticek başka bişey çıkıcak,sen en iyisi bu radyasyon olayıyla takıl dedi geçen de,en azından hastalıktan daha zararsız dedi:KK66:)ben de, o da güldük tabi bunları konuşurken,komik hale geldi sorularım,takıntılarım ama napiim,bunu yaşayanlar daha iyi anlar!şimdiye kadar dediğin gibi her ay bişey çıkartıyodum,işin garibi bi de birgün gerçek olucak ama inanmıcaklar korkusu oluyo insanda:KK66:)sana da geçmiş olsun,ama sen bana göre daha olumlusun gibi geldi,umarım ben de hayırlısıyla bebişimden sonra ilacıma başlıcam,artık düşünmekten yoruldum resmen,eşim sonunda hepimiz ölücez,hayatı akışına bırak diyoo ama bu sefer daha panik oluyorum,o da ne diceğini şaşırdı artık...nasıl düşünceler bunlar,bazen biz normaliz,onların beyni uyuşmuş diye düşünüyorum:KK66:)

canım güldürdün beni ya :-))) seninle konuşalım sürekli bak yenicezbunu görüceksin. şaşırıcaksın. aslında dediğin kadar olumlu değilim ama inan sinirden böyle bi kuvvet gel,iyo yani kaba tabirler çok afedersin gaza geliyorum. eehh beynimdeki herşeye kapa çenenei diyip evden dışarı atıyorumkendmi. sen çalışmıyomusun çoğu vaktin evdem,i geçiyo**
Benim eşim de,annem de artık resmen bıktılar benim bu fikirlerimden,korkularımdan...aslında onlara da hakvermiyo diilim,çünkü normal düşünen bir insan için çok garip geliyo bizim hallerimiz,eşim dr.olduğu için çok çok anlayışlı ama bi noktadan sonra o da yeter artık,bu biticek başka bişey çıkıcak,sen en iyisi bu radyasyon olayıyla takıl dedi geçen de,en azından hastalıktan daha zararsız dedi:KK66:)ben de, o da güldük tabi bunları konuşurken,komik hale geldi sorularım,takıntılarım ama napiim,bunu yaşayanlar daha iyi anlar!şimdiye kadar dediğin gibi her ay bişey çıkartıyodum,işin garibi bi de birgün gerçek olucak ama inanmıcaklar korkusu oluyo insanda:KK66:)sana da geçmiş olsun,ama sen bana göre daha olumlusun gibi geldi,umarım ben de hayırlısıyla bebişimden sonra ilacıma başlıcam,artık düşünmekten yoruldum resmen,eşim sonunda hepimiz ölücez,hayatı akışına bırak diyoo ama bu sefer daha panik oluyorum,o da ne diceğini şaşırdı artık...nasıl düşünceler bunlar,bazen biz normaliz,onların beyni uyuşmuş diye düşünüyorum:KK66:)

Şöyle Var..

Hatırlarsanız Bir Ara Mikrop Bulaşmıştı Gözde Kaşıntı Şişme Yanma Felan Oluyordu !! Sonundada Kıpkırmızı Oluyordu Göz..

Ben İnternette Sebebini Bile Okuyamadım !! Çünkü Gözlerim Psikolojik Olarak Yandı, Battı, Kaşındı Çok Kötü Olmuştum !!:KK43::KK43:

Blush_grey, yazdiklarinla birebir bagdasiyorum. Sanki beni bana anlatmis gibisin... Takintilarim yüzünden o cok hosgörülü esim dahi benden neredeyse bikar hale geldi. Bir kac ay önce isyan bayragini cekti. Sadece mutlu olmak istiyorum dedi. Hastalik kelimesini duyamiyorum, duymak istemiyorum. Bir yudum mutluluk sadece dedi. Eskiden keske mühendis degilde doktor olsaydim derdi. Ben hep o doktor olsaydi böyle takintilarim olmazdi diye düsünürken, sen birde esinin doktor oldugundan bahsetmissin. Demekki aslinda buda fayda etmiyor. Her gün, her an biryerlerimi dinliyorum. Gözüme mi birsey olucak, kulagim mi az duyuyor, Radyasyon bulutu burayada gelirse nolucak? Tchernobil patladiginda Türkiyedeydim, cocuktum bünyem etkilendimi ve ve ve.... Hic bitmeyen sorular... Kendime tahammülüm kalmadi... Suan bile bu satirlari yazarken, on defa duvarlara bakiyorum, gözlerime taktim, son 6 aydir. Ama bütün bunlarin icinde bir seyi farkettim. Böyle devam ederse, o cok mutlu evliligim bile bunun altinda yikilicak. O yüzden artik, korkularimi onunla paylasmiyorum. Onu kaybetmek istemiyorum. Icten ice kiziyorum evet, ama hak da veriyorum. Cünki yaklasik 3 sene benimle birlikte az cekmedi. Neler denemedi ki.... Korkma durumumuz iyi, en iyi doktorlara gidersin birsey olsa. Tibba güven. Bak ölümse korkun, merak etme, yüreginde iman tasiyorsun, ben senin tutan elin, gören gözün olurum felan su bu... Ama yok hic bir sey fayda etmiyor.... Suan kendimi daha cok dinime verdim. Allaha sigindim her an dua ediyorum. Sana teslimim diyorum. Birseyler yapiyorum iste :) Allah hepimizin yardimcisi olsun.

merhaba kızlar bendede var malesef artık, ya hayatınız çekilmez bi hal aldı mı sizinde artık, günleriniz nasıl geçiyor özellikle akşamları ben çok sıkıntı çekiyorum o yüzden merak ettim sizlerin nasıl olduğunuzu. rabbim hepimize şifa versin

Bende de aynı şey var 4 yıldır tedavi görüyorum hayatım zindana döndü

bende böyleyim :KK43: sabaha kadar hastalık araştırdığımı bilirim sonrada bütün belirtilerini yaşarım kanser, kalp beyin aklına ne gelirse :S panik atak varsa ondan kaynaklanıyo bende panik atakta var hiç çekilmiyo bide sadece kendimde değil çevremdeki insanlarda hastalandığında onlarada bu kuruntuyu sokuyorum :S
Aynen ben ... Aynı vaziyetteyim 4 yıldır tedavi görüyorum

Çok şanslısınız eşiniz hekim. Ben de durmadan psikiyatristimi bunaltıyorum sorularımla . Siz tamamen iyileşebildiniz mi

merhaba kızlar bendede var malesef artık, ya hayatınız çekilmez bi hal aldı mı sizinde artık, günleriniz nasıl geçiyor özellikle akşamları ben çok sıkıntı çekiyorum o yüzden merak ettim sizlerin nasıl olduğunuzu. rabbim hepimize şifa versin
Hayatım bu hastalık yuzunden kabusa döndü yaşayan bir ölüyüm

Bende bunaltmışdım.İlaç beğenme konusunda hala bunaltıyorum:)
Ben 4 yıldır bu hastalık nedeni ile tedavi görüyorum, beyin asıl sorunları yok saymak için akla bu soruları sokuyor çok fena. Neler yaşıyorum bilseniz. Genital bölgemde batmalar baş ağrılarI 10.0000 tane şey

Sab
sabah uyanınca allahım yine sabah oldu diyorum ve dunya başıma yıkılıyor

X