29 haftalık hamileyim adet sancısı gibi karnım ağrıyor ve sancılarım başladı.......

deryaevren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2010
342
6
35
çok kötüyümkızlar bilgili anneler doğum yapmış olan yada 29 haftalık hamile olan bayanlar lütfen yardım

canim bence doktoruna gorunmelisin cok normalde olabilir yalanci sanci da olabilir ama sonucta 29 haftada oldugun icin doktorun gormesi sart. guzel haberlerini getir Insallah bize.

aynı ağrılar bende de olmuştu ve ben doğum yapacağımı düşünmeye başlamıştım.benim ağrılarım gece başlamıştı önce çok hafif bir bel ağrısı ardından şiddetlenerek devam etmişti ve acile gitmiştik.nst ye bağladıklarında rahimde kasılma ve doğum belirtisi olmadığı görülmüştü.ben kum döküyormuşum meğer.ağrıların nedeni buymuş.ama yinede doktorum bu ağrıların erken doğumu tetiklememesi için mutlaka dinlenmem gerektiğini söylemişti.sende mutlaka doktora görün asla ihmal etme.inşallah bir sorun olmaz.iyi haberlerini bekliyoruz.

Tabi ki doktora gözükmen de fayda var 24.haftadan sonra başlayan "Yalancı Doğum Ağrıları" denilen Braxton Hicks kasılmaları konusunu bir araştır istersen...

erken doğum tehdidi olabilir bendede 26 haftalıkken başlamıştı.eğer önceden önlem alınırsa doğum sancılarını durdurabiliyorlar işallah böle bişey değildir allah herseyin hayırlısını versin.çok şükür ben o günleri atlatdım ..iyi aberlerini bekliyorum ...:nazar:

7.ayın ıcındeyken böyle sancılar ksılmalar olabılırmıs... yalancı dogum sancıları... ama sıddetlıyse doktoruna gorun cnmm

hepinize tşk ederim çok beni öldürecek derecesinde değil sadece belim ağrıyor ve karnıma vuruyor sanki doğum yapacakmışım gibi luyorum 2 tane bardak vardı makinaya katmayayım dedim elimde yıkayayım dedim ölüyodum belimin ağrısından dayanamadım bıraktım

ben de 28 e başlıcam perşembe günü ve benim de sancılarım oluyor arada karnıma ağrı girip kasıklarıma doğru gidiyor ama uzun sürmüyor allahtan sanırım benimde yalancı sancılarım başladı.

erken doğum tehdidi olabilir bendede 26 haftalıkken başlamıştı.eğer önceden önlem alınırsa doğum sancılarını durdurabiliyorlar işallah böle bişey değildir allah herseyin hayırlısını versin.çok şükür ben o günleri atlatdım ..iyi aberlerini bekliyorum ...:nazar:

sağlık ocağına gittim biraz önce ebeler karnımı elledi kasılmaların yok dedi bebeğin kalp atışları138 148 deiler güzel dediler hem dediler doğum sancısı olsa 20 dk bir olur dediler ilişki yasak dediler

sağlık ocağına gittim biraz önce ebeler karnımı elledi kasılmaların yok dedi bebeğin kalp atışları138 148 deiler güzel dediler hem dediler doğum sancısı olsa 20 dk bir olur dediler ilişki yasak dediler

oh oh ne güsel çok şükür hayırlısıyla zamanındasağ salim kucağımıza alırız....

canım benimde bayramın 2.günü gece 3 te bi başladı sabaha kadar beni uyutmadı. hemde 5 dakikada bir düzenli bi şekilde.... sabah acil gittik doğum yapıcağım hastaneye nst ye bağlandım sancılar 40 ı görüyo. hemen nidilat diye bi ilaç içirdiler. geçti kasılmalarım. şimdi 36.hafaya kadar kullanıcam. ve kalkmak yasak bebek kasıkta dedi doktorum. hayırlısı bakalım.....

canım bende aynı sorunu yasamıstım 29 haftalıkken belimden karnıma dogru sanki arada iğne batırıyormus gibi ama beni cokta rahatsız etmeyen şikayetim vardı 2 gun boyunca devam etti ve dr gittim elle karnımı muayene etti ve kasılma olmadıgını soyledi yani yalancı sancıdır dedi fakat benim için rahat etmedi nts ye ve elle muyenede istedim iyiki istemişim nts de ve elle muyanenede dogumum basladıgı acılma olmaya basladıgı soylendi eee bebek cok kucuk hemen hastaneye yattım 3 gun sonrada nidilant ve bir ilac daha ismini unuttum 38 haftaya kadar kullandım ilacı bırakınca 3 gun sonra dogum yaptım

allah şifa versin cnm herkese ama su 2 günden beri yok sancım faan inş olmaz ay sonunda doktoruma gidicezo zman bende isticem nts

aynı ağrılar bende de olmuştu ve ben doğum yapacağımı düşünmeye başlamıştım.benim ağrılarım gece başlamıştı önce çok hafif bir bel ağrısı ardından şiddetlenerek devam etmişti ve acile gitmiştik.nst ye bağladıklarında rahimde kasılma ve doğum belirtisi olmadığı görülmüştü.ben kum döküyormuşum meğer.ağrıların nedeni buymuş.ama yinede doktorum bu ağrıların erken doğumu tetiklememesi için mutlaka dinlenmem gerektiğini söylemişti.sende mutlaka doktora görün asla ihmal etme.inşallah bir sorun olmaz.iyi haberlerini bekliyoruz.

merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim karnım ara ara çok ağrıyor kontrollerımde bir problem yok ama bazen ağrılar nefes aldırmıyor özelliklede yürürken kötü oluyorum

benimde karnımda ağrılar oluyor. sağ ve sol tarafımda ara ara giren ve devam eden ağrılar oluyor. bazen sancı gibi girebiliyor. doktora gittiğimde bu durumu söyleyeceğim bakalım.

Kixlar bende 26 hsftaliğim ve dünden beri kasik tarafimda bir sgri var. Afedersiniz tuvalete gittigimde de oldu ve hafif de mide bulantisi var bu ne scsba?

20+4 günlüğüm dünden beri bende adet olacakmışım gibi kasıklarım agrıyor... Normalmii doktora görünmemde fayda olurmu....

X