Max bust 36 bu ürün hakkında deneyimi olan varmı ? lütfen bilgi verebilirmi?

MaxBust36 nasıl çalışır?
Yıllardır tüm yaşlardaki kadınlar, özgüven eksikliği duymalarına yol açan küçük, sarkık ya da az gelişmiş göğüslerinin olmasının sıkıntısını yaşamışlardır. Şu ana kadar bu soruna çözüm genelde pahalı ve tehlikeli estetik ameliyatlar gerektiriyordu. Sonunda pratik, düşük maliyetli, güvenli ve tamamen doğal bir alternatif çözüm var. Max Bust36 Kapsüller!

Max Bust36'dan önce, göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar acılı sancılı estetik ameliyatlara binlerce dolar harcamak zorunda kalıyorlardı ve bu yöntem onların sadece doğal görünmeyen ve hissedilmeyen göğüslerinin olması ile sonuçlanıyordu. 10 yılı aşkın tıbbi araştırmaların sonucunda artık kadınlar için istedikleri göğüs bedenine kalıcı olarak kavuşmak hızlı, kolay ve ucuz! Daha büyük, daha diri ve en önemlisi doğal görünen göğüsler!

Yaşınız bedeniniz şartlarınız ne olursa olsun, harika sonuçları ilk bir ayda göreceğiniz garantidir! Bu ileri göğüs büyütücü formülün hiçbir olumsuz yan etkisi bulunmamaktadır ve sıkılaştırırken hızlı bir şekilde yeni göğüs dokusunun gelişimini harekete geçirir.

Max Bust36 nasıl kullanılmalı?
Günde iki kere 1 kapsül süt ile alın ve en etkili sonucu almak için özellikle ilk bir ay hiç bir dozu atlamayarak disiplinli bir şekilde kullanın. İlk bir hafta içerisinde göğüslerinizin daha büyük ve diri hale geldiğini fark edeceksiniz. Her şişe 60 kapsül içerir.

Max Bust İçeriği
Her kapsül şunları içermektedir :

Asparagus Racemosus 100mg
Withania Somniferia 100mg
Glycirryza Glabra 60mg
Pueraria Tuberosa 60mg
Berberis Aristata 60mg
Cissampelos Pareira 60mg
Lauh Bhasm 60mg
Cuminum Cyminum Trigonella 50mg
Foenumgraecum 50mg

gunde 2 kere süt ile kapsülleri alın diyor cok ılgınç umarım bilgisi olan cıkar....

hmm şimdi bende baktım da ilk defa bi hapın öncesi sonrası resimlerini koymuşlar ve o resimlerde çok ilginç bilmiyorumkismile türkiyede yok galiba

evet ama sipariş verilebiliyor sanırım birde duzenlı kulanın ılk hafta etkısı bellı oluyor.. dogalbitkisel.com diye bi sitede var ama deneyen yok galıba sositososito

sanki etkili gibi bu arada bende çarşamba günü oryantaliste başlamıştım ama kullanımı çok zor geldi ac karnına hemde gunde 3 defa nerdeyse her an ac olmam lazım kaydirigubbakcemile3 cok istikrarlı gidemedim. ama bu ürüne sanki sıcak bakıkyorum sütle fln için diyor değişik ve 1 haftda kendını göstermeye başlaması cok ıı aslında delikafadulden

bende 28 ağustostan beri içiyorum hekimzadeyi.. şimdilik bi değişiklik yok bekliyorum. sende bi gelişme olursa haber ver mutlaka cicim..

canım ya ben galiba buna başlıcam off çekiniyorum haplardan ama yapıcak bişey yok ayrıyetten zoft die bi sakız var onuda çiğniyorum:kedi: denek oldum sanki ya :çok üzgünüm:

oryantalisi almadan önce bunu görseydim bunu alırdım.. 2 kutu bitireyim bakalım işe yaramazsa alırım bundan

sipariş verdim 4-14 gün içersinde elimde olucakmış...bakalım bekliyorummm umarım işe yarar:eek:

oryantalisi bitirseydin de öyle sipariş verseydin.. ben öyle düşünüyorum şimdi oryantalis işe yaramazsa bunu sipariş vereyim diyorum.

dogru soluyosun canım ya ama oryantalisi kullanmak cok zor geldı ya gun 3 kere ac karnına uygulayamıyorum...hemde 1 haftada yıldım...adapte olamıyınca olmuyor ılk 2 gun aldım 3 defa snra yok aksam yok ogle atladım durdum...senden gelısmelerı beklıyorum...eger olursa bı gelısme hemen kutuya sarılıcam tekrardan :1rolleyes:

dediğin gibi zor oluyo çünkü ben günde en fazla 2 öğün yemek yiyorum. uyanınca bi içiyorum akşam yemeğinden önce bi daha içiyorum bide gece yatmama yakın içiyorum pek düzenli olmuyo ama napim öbür türlü içemem sabah öğle akşam şeklinde bende böyle yapıyorum.

Sitemizde bitkisel veya kimyasal medikal ürünlerle ilgili konu açılması yasaktır. Bu bölüm özellikle - başlıktan da anlaşılacağı gibi - sadece doğal göğüs büyütme yöntemleri ile ilgili konuları içerir. Bu nedenle konuyu kilitliyorum.

X