Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları istanbul'da ucuz bebek alışverişi ???

gokay072664

Annesinin Bitanesi DEFNE
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
231
4
merhaba kızlar. antalyada yasıyorum ama ekim basında istanbula gidicez tatil için.. gitmişken 1 yaşındaki kızıma alışveriş yapmak istiyorum. bana önerebileceğiniz uygun ve güzel ürünler satan yerler var mı? mağaza adlarını ve bulundugu mevkiyi yazarsanız sevinirm... çook tşk.ler...

bebek olsa havluhandan alın derdim..
klasik magazalar var heryerde lcw wenice ceylan bebe c&a bücürük b&g store monthare care gibi bunlardan alabilirsin avmlerde çok.mesela forum istanbulda çok çocuk magazası var..

istanbul'un neresine geleceğiniz de önemli,avcılardaki insana ümraniyedeki mağazayı tarif etmek çok saçma olur :))

canım benim sana önerim eminönüne kapalı çarşıya gitmen orada aradığın bir çok şeyi uygun fiyata bulabilirsin arkadaşlar avm'leri söylemiş ama o markalar zaten antalyadada var. Ayrıca fatih'te çarşambaları kurulan çarşamba pazarı var her çeşitten kıyafet bulabilirsin iyi gezmeler zemuszemus

fatih e geleceksen zeytinburnuna uğrayabilirsin. olivium outlet var markaların özellikle kanz ın indirim zamanı ayrıca olivium karşısın çiçek export var yazlıklar indirimde, yine olivium karşısında bir kaç. tane zara gibi markaların outlet olduğu ve zara eşofman altlarının 5 tl ye (defolu ve uyduruk değil, mükemmel) mağaza var. bu tarafta çok seçeneğin var yani

Merhaba bebekela şu zara ürünlerinin satıldığı mağaza hangisi beni hatırlamışsındır belki bende zeytinburunda oturduğumdan bilirim ismini verirmisin.. çiçek exporta gidiyorum hep ama başka seçenekler lazım.

maral zara eşofman altlarının falan olduğu mağazanın adı hemen çiçek export sırasındaki çocuk export. ben kızıma zara elbiseler falan aldım seneye giyer diye 13 tlydi sanırım. dönem dönem uğra yeni mallar ne zaman gelir falan diye sor

antalyada zaten avm ler vardır ,büyük markalar mutlaka oralarda da vardır ,o yüzden avm leri boşver ,sen kapalıçarşıya git ,oyuncaktan giysiye herşeyi alabilirsin ..

X