Utanılan anlar :)

angelatwo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
151
0
Kızlar Herkesin utandığı bi anı mutlaka vardır.Ama sevgilinizin yanında ama erkek bi arkadasınızın yanında ama sokak ortasında ama surda ama burda... :)
Bugün normal bi erkek arkadasımın yanında o yüzügümle falan oynuoken ve bna omuz attıgında baya utanmışım kızardığımı falan söyledi ben öle diyince iyice bi utandım normalde utangac çekingen değilim ama bilmiyorum.. :eek: ve böyle bi topic'i açmak burdan aklıma geldi burası doğru bi yer mi bilmiyorum ama bu da bi nevi dert sayılır :kedi:
Sizlerden de alalım birer anı buyrunnnnnnnnn

orta okulda cinsellik konusunu işlerken hem utanır hemde kıs kıs gülerdik delikafadulden
aklıma bu geldi :KK70: geldikçe yazarımm .sırnaşık şey

eski sewgilim bni ilk öptüğünde çok utanmıştım bi de bi ara dalmışım eski sevgilimin dizine uzandım sonradan farkettim ki büstiyerim az braz inmiş az biraz gögsüm görünmüş hemen toparlandım kalktım ve çok uutandım em de çok:eek:

eski sewgilim bni ilk öptüğünde çok utanmıştım bi de bi ara dalmışım eski sevgilimin dizine uzandım sonradan farkettim ki büstiyerim az braz inmiş az biraz gögsüm görünmüş hemen toparlandım kalktım ve çok uutandım em de çok:eek:

ay cnm senn durumun daha vahimmiş nasıl utandığını tahmn edebiliyorum ben de sen gibi olurdum kesin :)

orta okulda cinsellik konusunu işlerken hem utanır hemde kıs kıs gülerdik delikafadulden
aklıma bu geldi :KK70: geldikçe yazarımm .sırnaşık şey

her ergenliğe geçişte bu oluo sanırım aynını biz de yapmıştık :teytey:

bi şeyler düsünüyordum . karsı cinsten birinin gözlerine dalmıs gitmişim . düsüncem bitip kendıme geldigimde gözgözeydik bir tuhaf oldum .sanırım utandım :kedi::lepi:

bi tanede ben anlatayim...

bi siralar gitar kursuna giderdim. Ciktim kurstan eve gidiyorum yürüye yürüye aldim gitarimi elime. Havada kararmisti hafiften. Eve giderken arkadasim aradi nerdesin ne yapiyorsun diye.

Diyorum kurstan ciktim simdi eve gidiyorum. Aksam aksam bu saate ne isin var ne kursu diyor. Ya sen bilmiyormusun ben kursa diyorum ya dedim. Daha ne kursu diye sorup beni deli ediyor. O delilikle sesli sesli resim kursuna ciplak erkek resimimleri ciziyorum dedim.

Arkamda kahkahalar kopmaya basladi arkami bi döndüm 5 - 6 kisiden olusan bir erkek grubu varmis meger arkamda ay nasil utandim nasil rezil olmustum. Resmen yerin dibine gecmistim. Tabi elimdede bi kocaman canta var ne anladilar kimbilir...:kedi:

hahhahh :KK70: pamukk helvaa koptumm burda yaa . ama sen haketmişsin kıza sadece gitar kursu deseydınn böyle bir şey yasanmycktı sempatiksalakcinnisırnaşık şey

Ben sevgilimden normalde utanmam ama ilk defa yanına esofman giyerek gittim bu arada eşofmanıda yeni almıştım ilk defa giyicem gittik kafeye oturduk demez mi askım esofmanının ağsı sökük,acayip yerin dibine girdim :kedi:

Ben sevgilimden normalde utanmam ama ilk defa yanına esofman giyerek gittim bu arada eşofmanıda yeni almıştım ilk defa giyicem gittik kafeye oturduk demez mi askım esofmanının ağsı sökük,acayip yerin dibine girdim :kedi:

ay cnm benm de böyle bi anım var 2 yıl önce fln lisedeyken kumaş pantolonumun ağı yırtılmış kendmden 1 yaş büyük bi kız söylemişti daha önceden bana çıkma teklifi ettiği kankası da yanındaydı reddettiğim çocuk sonuçta umrumda değil ama erkek olunca insan çok utanıo seni cok iyi anlıyorum değil ki senin sevgilin.. :kedi: o gunden snra kumaş pantolon giymek hiç icimden gelmedi!:dilcikar:

bi siralar gitar kursuna giderdim. Ciktim kurstan eve gidiyorum yürüye yürüye aldim gitarimi elime. Havada kararmisti hafiften. Eve giderken arkadasim aradi nerdesin ne yapiyorsun diye.

Diyorum kurstan ciktim simdi eve gidiyorum. Aksam aksam bu saate ne isin var ne kursu diyor. Ya sen bilmiyormusun ben kursa diyorum ya dedim. Daha ne kursu diye sorup beni deli ediyor. O delilikle sesli sesli resim kursuna ciplak erkek resimimleri ciziyorum dedim.

Arkamda kahkahalar kopmaya basladi arkami bi döndüm 5 - 6 kisiden olusan bir erkek grubu varmis meger arkamda ay nasil utandim nasil rezil olmustum. Resmen yerin dibine gecmistim. Tabi elimdede bi kocaman canta var ne anladilar kimbilir... :kedi:

Seninkide baya kötü olmuş cnm ben de senin gibi kızınca karşımdakine gıcıklığına öyle diyebiliyorum ama dikkatli olmak lazımmış sempatiksalakcinni

bi şeyler düsünüyordum . karsı cinsten birinin gözlerine dalmıs gitmişim . düsüncem bitip kendıme geldigimde gözgözeydik bir tuhaf oldum .sanırım utandım :kedi::lepi:

Sen de benim gibi bu konularda utangaçsın ben olsam ben de utanırdım sanki çocugu kesiomuş gibi hissederdim kendmi :bbo:

Arkamda kahkahalar kopmaya basladi arkami bi döndüm 5 - 6 kisiden olusan bir erkek grubu varmis meger arkamda ay nasil utandim nasil rezil olmustum. Resmen yerin dibine gecmistim. Tabi elimdede bi kocaman canta var ne anladilar kimbilir...:kedi:

ayy kopTumm yaa bu oLayaa Çok uTanÇ veriCii :roflol:

Bende anLatıYım baRi Bi anımı :ecrin_bebek:

sevqiLimLe aRabada qidiYorduk öndede Bi arkadaşımız aRabayı sürüYo sevqiLim koLunuu omzuma aTTı yanaqLarımda öPüyordu öndeki arkadaşından uTandıqım içinn Çok öPmedim snRa dudakLarıma yapışmaz mı ayyy ne kadar uTandıqımı anLatamam yaa eve bıraktıLar sonra nasıL eve girdiqimi hatrLamıyorumm ALLahdan akşmadı öndeki arkadaşı qörmemiştir inş :kedi: kaydirigubbakcemile3

OrTa okuLdaykenn ziL çaLdı teneFFüse çıkTık arkadaşLarLaa kız qünüyDüü Yerde buz TuTmuŞ ay bacakLarım orTadan 2ye bi ayrıLdıı ALLahdann Tamm oTuruP kaLmadımm hocamızda penceReden bakıyomuşş penceredenn bana gülüyordsu yaa arkadaşlarımda cabasıı delikafadulden sırnaşık şey sırnaşık şey

Bende anLatıYım baRi Bi anımı :ecrin_bebek:

sevqiLimLe aRabada qidiYorduk öndede Bi arkadaşımız aRabayı sürüYo sevqiLim koLunuu omzuma aTTı yanaqLarımda öPüyordu öndeki arkadaşından uTandıqım içinn Çok öPmedim snRa dudakLarıma yapışmaz mı ayyy ne kadar uTandıqımı anLatamam yaa eve bıraktıLar sonra nasıL eve girdiqimi hatrLamıyorumm ALLahdan akşmadı öndeki arkadaşı qörmemiştir inş :kedi: kaydirigubbakcemile3

ULu orta sen de utanmakta haklısın erkekler bu konuda cok rahatlar kaydirigubbakcemile

Dün pazara gittik annemle. Anneme cilve yapıyorum şakalaşıyoruz. Parmağımdaki aşımın aldığı yüzüğü göstererek anne bakkk dedim opuyorumnanaktan Tabi satıcı abininde tuhaf bakışlarına maruz kaldım :kedi:

Dün pazara gittik annemle. Anneme cilve yapıyorum şakalaşıyoruz. Parmağımdaki aşımın aldığı yüzüğü göstererek anne bakkk dedim opuyorumnanaktan Tabi satıcı abininde tuhaf bakışlarına maruz kaldım :kedi:

annem ciddi olduğu için cilve yapsam bile cıvıtma der.satıcı kim bilir ne geçirmiştir içnden ama bi daha hiç görmiceğin birine rezil olmak daha anantajlı kaydirigubbakcemile3

bende anlatim dayanamadım:) kış günü buluştuk hava buz gibi hemen kendimizi ilk gördüğümüz cafeye attık. bayanlar önden tabi:KK70: ben içeri geçmeye çalışıyorum ama bişey karşıdan kafama küüt diye gömüldü (yada başım ona :roflol: )

garson kardeşler niye bukadar güzel temizlersiniz tükanın cam kapısını Allah iyilinizi versn..

neye uğradımı şaşırmıştm cok da bozuldum ama işi şakaya vurup geçiştirdim..

sonra epey gülmüştük :eek:

bilenler bilir altunizade capitolde büyük bi flo mağazası vardır, onun camı bombelidir biraz ve iki camı vardır, neyse geçenlerde gittik yine bi ayakkabı gördüm bi bakayım dedim, burnumu küt diye çarptım o cama neyse gülüp geçiyodum ki, bu sefer diğer camına çarptım, yine gülüp geçtim ama rezil olmuştum:)

Karisx senin dediğinin aynısını yıllar önce bir kız Bursa'da bir şekerleme mağazasından çıkarken yaptı. Ama çok hızlı çarptı heralde ki cam yerle bir oldu kız da baya kötü oldu. Sen öyle diyince aklıma geldi bir an. Dikkat etmek lazım walla.

Biz ayakkabı canavarları ayakkabı bakmaktan başka şey göremiyorz kii zemuszemus

X