Saç Şekillendiriciler Saç Köpüğü tavsiyeleriniz?

kızlar bn saç ürünleri konuusnda epey ürün denedm.loreal,taft,yabancı markalar kullandm italyadan bile köpk geldi ama hiçbirinden memnun kalmadım..we diyebilirim ki akat gardi die bi marka war belki biliosunuzdur onun yumuşak köpüğünden kullanıorum çok mmenunum..hem çok da ucuz 3 4 mlyon bişi we çok uzun süre gidio bn çok kullanmama rağmen.hiç de sertleşme yapmıo bnce bi denemeye değer

merhaba saçlarınız bukleli ise tıgı markasının catwalk isimli bukleli saçlar için şekillendiicisi süper bir ürün .Ben kullanıyorum. çok memnunum.kuaförlerde bulunuyor ve de internet sitelerinde de satılıyor.

Egoiste saç köpüğü mutlaka denemelisin aynı markanın saç spreyinide kullandım çok hoşuma gitti.

kızlar bn saç ürünleri konuusnda epey ürün denedm.loreal,taft,yabancı markalar kullandm italyadan bile köpk geldi ama hiçbirinden memnun kalmadım..we diyebilirim ki akat gardi die bi marka war belki biliosunuzdur onun yumuşak köpüğünden kullanıorum çok mmenunum..hem çok da ucuz 3 4 mlyon bişi we çok uzun süre gidio bn çok kullanmama rağmen.hiç de sertleşme yapmıo bnce bi denemeye değer

Canım bu ürünün kıvırcık saçlar için olanı var mıdır? Kaç ml 3-4 tl. lik olan?

Ben şu an Down Under Naturals'in nar ve greyfurt kojulusunu kullanıyorum çok güzel kokuyor saçlarım , ıslanınca da kokusu tekrar geliyo yeni sürmüşüm gibi , tamamen doğal yumuşak saçlarım hiç sertlik yok ama kabarmaması için bol sürmek zorunda kalıyorum fiyatı da 14-16 tl. civarında.
Bundan önce Loreal kullanıyordum kıvırcık saçlar için olanını , çok az miktar yetiyordu saçlarıma şekilvermeye Naturalsten daha az kullanıyordum yani ama o da sanki yapışkanlık hissi bırakıyordu , diğer yönlerden şekil , şekli koruma , koku bakımından güzeldi onunda fiyatı 14-18 tl. arasında bir rakamdı.
Şimdi Naturals bitince devam mı etsem Loreal'a mi dönsem yoksa Taft mı kullansam bilemiyorum..

ben ilk kez kullanacağım için normal bişey aldım taft iyi gibi geldi ama en en az etkilisiydi.yani çok sert,sert değil.normal di özellik olarak ona rağmen gayet iyi.nemli saça uyguluyorum bugün 2. günüm hala şeklini muhafaza ediyor.fön çekmiyorum artık yıpranmaktan kurtuldu saçlarım hem de daha bi havalı köpüklü saç.tel tel duruyor hala ilk günkü gibi.

benim saçlarım dalgalı ve orta uzunlukta...banyodan sonra sadece uçlarına nivea nın hacim veren köpüğünü kullanıyorum hafif kıvırcık oluyo çok doğal duruyo ben çok memnunuma.s aynı serinin spreyiyle de saçımı sabitliyorum, kalıntı ya da pis bi görüntü olmuyo çok rahat bi şekilde saçımı durulayabiliyorum:lepi:

Canım bu ürünün kıvırcık saçlar için olanı var mıdır? Kaç ml 3-4 tl. lik olan?

ya hayatım yeni gördm msjını =(
benm saçlarımdza kıwırcık özel bi köpüü yok akatın kıwırcık saçlar die ama ben hep kullandm yumuşak köpük yazanı sertleşme de yapmıo
fakat şimdi perçem die bi marka aldım hepsine bin basar
tawsiye ederm

shwarzkopf un tüm ürünleri çok güzel alman markasına her zman guvenın.Öyle her urunu kullanmayın benım dayım prof kuafor tonı&guy. Ben bıle artık duzgun seyler kullanıyorum cunku sac kadının en onemlı aksesuarı kaybedınce daha cok masraf yapıyorsunuz gerıyede zor gelıyor dokulen saclar.Saıcınza dıkkat edın oyle reklamlarda cıkan sampuanlardanda uzak durun hepsı kandırmaca ıclerınde hep kımyasal madde var.Sadece eczanden sampuan alın arkadaslar.Ben tum paramı sacıma yatırıyorum.bunları Unutmayın.Sevgıler.

ya hayatım yeni gördm msjını =(
benm saçlarımdza kıwırcık özel bi köpüü yok akatın kıwırcık saçlar die ama ben hep kullandm yumuşak köpük yazanı sertleşme de yapmıo
fakat şimdi perçem die bi marka aldım hepsine bin basar
tawsiye ederm

canım perçem marka köpük nerelerde satılıyor?

canım perçem marka köpük nerelerde satılıyor?

ya tatlım bn izmirde yaşıorum burda şibiroğlu die bi yer war ordan aldım..senn profilin istanbul görünüou internetten bi bak istersen weya kuaförlere sor onlar genelde bunu kullanıolarr

Bende egoiste flex olanından kullanıyorum. Hem çok sert değil hem iyi şekil veriyor hemde kokusu çok güzelll :)

marketlerde bulabilirmiyiz bu markayı,,saç köpüğü dimi,,,saçların nası şekil alıyo peki,,kaç gün kullanıyosun,,,sertmi yapıyo,,,,,benim saçlarımda dalgalı,,joleden bıktım artık hem şekilde almıyo artık,,,köpük denemek istiyorum bide.....hihoyyyt

X