Saç Şekillendiriciler Saç Köpüğü tavsiyeleriniz?

marketlerde bulabilirmiyiz bu markayı,,saç köpüğü dimi,,,saçların nası şekil alıyo peki,,kaç gün kullanıyosun,,,sertmi yapıyo,,,,,benim saçlarımda dalgalı,,joleden bıktım artık hem şekilde almıyo artık,,,köpük denemek istiyorum bide.....hihoyyyt

Evet egoiste köpük. Bunu kullanınca saçım ne çok sert oluyor ne çok yumuşak. Yani bozulsada eski şeklini buluyor. Bizim gibi kuaförlere malzeme satan yerler varsa yakınında onlara sor. Biz bunu kuaförlere çok satıyoruz. Çok da beğeniliyor.

bende lorealin ısıya karşı koruyuculu saç köpüğünü(kırmızı olanlar) kullanıyorum, gayet memnunum tavsiye ederim,

kıslar avonun sac köpüğünü öneriom.avonun makyaj konusunda basarısız olduğunu düşünüom .ama sac köpüğü cok güzel bilginize

arkadaşlar kesinlikle Schwarzkopf SILHOUETTE Köpük derim.muhteşem bir köpük.saça acayipp güzel şekil veriyor.taft,avon,nivea hepsi bir yana.gerçekten çokk iyi.tavsiye ederim :teytey:

kızlar ben ilk kez kullanıcam bu köpüğü benim saçlarım normalde düz ve seyrek biraz yoğun gözüksün diye kullanıcamda şimdi bu köpüğü duştan çıktıktan sonra nenli saça uyğuluyoruz daha sonra fön falan çekebilir miyiz yoksa uyguladıktan sonra hiç bi işlem yapmasak daha mı iyi olur?

kesinlikle ısıya dayanıklı new wave tavsiye ederim benim saçım dalgalı çok güzel doğal kıvırcık gibi oluyo sonra herkes saçını kuaförde mi yaptırıyon die soruyo:smiley-cool:

nev vev ultra stark
kesinlikle önerim sana ben 5 yıldır aynı markayı kullanıyorum saçlarım kıvır cık süper duruyor denemeni yavsiye ederim

Hah New wave ultra stark! işte bunu kullanıyordum ben de senelerdir ama nolduysa bulamıyorum artık. Benim de saçlar kıvırcık ve sert olsun havalı olsun sönmesin istiyorum buna yakın saç köpüğü kullanan var mı? Ne tavsiye edersiniz bana?

Loreal Studio Saç Köpüğü Curl Power Bukle Belirginleştiriciyi öneri üzerine aldım ama memnun kalmadım. sabah sürüyorum saçlarıma akşama doğru kaşınmaya başlıyor.. denedim onu sürünce oluyor.. ben tavsiye etmiyorum.
ben taft'ın kırmızı veya gri olanını tavsiye ederim.

kızlar bn saç ürünleri konuusnda epey ürün denedm.loreal,taft,yabancı markalar kullandm italyadan bile köpk geldi ama hiçbirinden memnun kalmadım..we diyebilirim ki akat gardi die bi marka war belki biliosunuzdur onun yumuşak köpüğünden kullanıorum çok mmenunum..hem çok da ucuz 3 4 mlyon bişi we çok uzun süre gidio bn çok kullanmama rağmen.hiç de sertleşme yapmıo bnce bi denemeye değer

evet bende akat kullanıyorum,beyaz şişede,extra hold olmasına karşın saçı çok sertleştirmiyor yani doğal elle dokunulası yapıyor,duştan sonra hafif nemli saçta etkiis çok güzel ve doğal.tavsiye ederimmm.

Loreal kullanıyordum saçım çok katlı olduğum zamanlar iyiydi yani ben memnundum.. Ama Taft'ta güzel..

kızlar nivea diamond gloss'un ısıya karşı koruma formüllü saç köpüğünü kullandım dün süper bişey.
saçlarım o kadar kötü saman gibiydi ki daha bakım yapmadan bile harika sonuç aldım. hem pırıl pırıl hem yumuşacık hem de süper şekil veriyo.
bu gün de strawberry'den sipariş ettiğim loreal proffessional serie'den absolut repair setim geldi. kesin onarım şampuanı ve maskesini aldım.
boya fön renk değiştirme derken rezil oldu saçlar. düzelicek düzelicek oooh sefam olsun :))

X