Saç Rengi ve Saç Boyama palette altın parıltılı toffee merak edenler (resimli)

..........

Eklentiler

• $13092010018.jpg
    $13092010018.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 20.315
  • $13092010021.jpg
    $13092010021.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 20.830
vay süpermiş.. güle güle kullan :) çok merak ediyodm bn de nasl bi renk çıkıyo diye iyi oldu bu.. daha önceki saç rengin neydi peki?

daha önceki saç rengimi bilmiyorum kuafore boyatmıştım siyahtan açmıştı saçımı buna yakın bi renge hatta bu bile diyebilirim boyamıştı ama söylememişti.altlarm çok az koyu ama o da siyahtan açılan kısımlar ne kadar açılsa da aynı ton durmuyo üst kısımlar rengi daha ii belli oluyo

anladm bn şuanki rengimin fotosnu koysam bende toffee nin nasıl duracağına dair yorum yapablirmisn? :eek:

ya da palette kahve köpüğü başlığındaki fotoma bakabilirsn bana ait.. :KK66:

saç rengin güzel olmuş gerçekten güle güle kullan canm bende boyamayı düşünüyorum ama girer mi saçımn her yerine aynı derecede boya tam blmyrm dertliyim yani o konuda rengarek oldu sacım platn sarıdan her renk sarı we kahve var sacmda

cnm boyamadan önceki saçın ne renkti,benim saçlarım açık kumral üzerine karamel boyalı ama hiç beenmedim,çok açık bi renk oldu,sence açık renk saçı boyadıımdada fotodaki rengi elde eder miyim:eek:

ben 9.1 küllü sarı boyamıştım diplerim çıkınca kendi saç regime yakın olsun die toffe boydım bugün ve saçım kendi saç rengim gibi oldu yani boya kutusunun üstündeki renk tuttu ve çok güzel parlıo bakalım yarın güneşte nasıl parlayacak onu merak ediyorum

loreal casting serisinden tatlı bi renkle boyamak istiorum
saçım yanar die korkuorum of :hulya:

canım acil cevap verirseniz sevinirm.Altın parıltılı taffe aldım bir de açık karamel ikisini karıştırsak nasıl olur

yazılanları bu gün okudum
toffee karamele yakın bir renkmiş öyle yazmışlar yorumlarda
ben de aldım ama 1 ay sonra boyayacağım çünkü önce saçımdaki boya akacak saç rengim koyu şu anda toffee boyamak için saçın açık kahveden daha koyu olmaması gerekiyor...
ben boyarken saçım koyu olduğundan çok turuncu çıkmayayım diye koyu kumral ile karıştıracağım mecburen...açık renk saçlılar çok şanslı kutudaki renklere sahip oluyorlar

ablamın saçı platin sarıydı bal köpüğü röfleler attı aralara çok tatlı renk oldu yani açık zemin üstüne güzel renkler çıkıyor dip boyası olarak da onu kullanıyor kendi kumral dibinden daha doğal duruyor bal köpüğü

bende boyamıştım altın pırıltılı toffie ile ama beklediğim gibi olmadı kızıllık oldu çok.
o kızıllığı yok edene kadar çok uğraştım.

korkuttun bak beni şimdi
ama ben koyu küllü kumral ile karıştıracağım kızıllık olmaz sanmıyorum...
yoksa boyanın kendisinde zaten turunculuk varmış...

X