Bir Buçuk Aylık Hamileyim =)

DoA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
19
1
Dün test yptırdım ve pozitif çıktı bundan önce 4 ay adetim geçikti tedavi gördüm iki ay ve hamileyim şükürler olsun rabbime hatta doktorum ikiz şansı var demişti inş olur allah isteyen herkese nasip etsin inş opuyorumnanaktan:ecrin_bebek::ecrin_bebek::dance:alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Tebrik ederim canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin..amiiinn..

tbr ederım rabbm saglıklan kucagına almyıda nasp etsın ınşşşşş
darısı bızeeeeeee
duanı eksık etmeeeeeee

tebrikler saglikla gelsin kucuk melegin:ecrin_bebek:

vay vay vay ikiz öyle mi ay ne güzel ya
ALLAH hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin

ne güzelll. allah kucağına almayı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallahh.

hepinize çok teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin :KK70:

hayırlı olsun bende aşılama sonucu dün hamile kaldığımı öğrendim allah sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi doğurmayı nasıp etsin şimdi raporluyum evde yatıyorum

hayırlı olsun bende aşılama sonucu dün hamile kaldığımı öğrendim allah sağlıklı bi şekilde bebeklerimizi doğurmayı nasıp etsin şimdi raporluyum evde yatıyorum

tebrik ederim cnmmm.... bu aralar hpimiz teker teker hamiş kalıyorumm çok mutlu oluyorum yaaa :):) hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inş bebeğin
yine tebrik ederim :)

Dün test yptırdım ve pozitif çıktı bundan önce 4 ay adetim geçikti tedavi gördüm iki ay ve hamileyim şükürler olsun rabbime hatta doktorum ikiz şansı var demişti inş olur allah isteyen herkese nasip etsin inş opuyorumnanaktan:ecrin_bebek::ecrin_bebek::dance:alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

ayy ne güzellll :) :) ikiz bebekkk ... tebrik ederim canımmm

malesef ikiz değilmiş ama yinede şükür allahıma :) allah bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin olanlarada bağışlasın inş =)

malesef ikiz değilmiş ama yinede şükür allahıma :) allah bütün anne olmak isteyenlere nasip etsin olanlarada bağışlasın inş =)

tekrar tebrik ederim cnm :) :) sağlıklı bi hamilelik dilerim hayırlsıyla inş bebeğini kucağına alırsın

X