göz altı çöküklüğü için endoskopik yüz germe yaptıran var mı

yolcu87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2010
198
139
arkadaşlar ben bu sitede hep göz altı çöküklüğü için dolgu koydurup pişman olan arkadaşların yazılarını okudum dolgu aslaa istemiyorum bu yüzden.. endoskopik yüz gerdirme, alt göz kapağı ameliyatı daha mantıklı geliyor fakat olup memnun kalan bu konuda bilgisi olan var mı merak ediyorum hepinize selamlar :)

bildiğim kadarıyla endoskopik yüz germe yapılınca zaten artan deri, göz altından kesilerek çıkarılıyor. Bu yüzden endoskopik yüz germe yapılınca gözaltı çöküklüğü de kendiliğinden düzeliyor. Daha ayrıntılı bilgiyi endoskopik yüz germe başlığından takip edebilirsin. Orda yaptıran arkadaşların da yorumları var. Arkadaş olarak eklersen resimlerini de gönderiyorlarmış.

göz altı estetiği (blefaroplasti ameliyatı) bu durumu düzeltmez mi? yüz germe ameliyatı deyince benim aklıma daha çok alındaki kırışıklıkları gidermek için saçlı deriden yapılan ameliyat geliyor. Yanlışsam düzeltin ama galiba 3 bölgeden yüz germe oluyor, alın için saçlı deriden, yanakların çökmesi ve göz altı çökmesi için göz altından, bir de çene altından gıdının alınması, böylece daha genç bir yüz ortaya çıkıyor.

evet ben de yüz germe derken orta yüz germeyi kastettim canım :) naci beye de sordum bakalım ne diyecek

me
evet ben de yüz germe derken orta yüz germeyi kastettim canım :) naci beye de sordum bakalım ne diyecek[/Q
arkadaşlar ben bu sitede hep göz altı çöküklüğü için dolgu koydurup pişman olan arkadaşların yazılarını okudum dolgu aslaa istemiyorum bu yüzden.. endoskopik yüz gerdirme, alt göz kapağı ameliyatı daha mantıklı geliyor fakat olup memnun kalan bu konuda bilgisi olan var mı merak ediyorum hepinize selamlar :)

merhaba göz altı çöküklüğü için ameliyat olan var mı ben de düşünüyorum bılgı verebılırlerse çok sevınırım

merhaba göz altı çöküklüğü için ameliyat olan var mı ben de düşünüyorum bılgı verebılırlerse çok sevınırım

Evet bi bayan var lamia nickli ve mukemmel olmus onun gozaltlari fotolari var.. bir bayan daha vardi onun da cok guzel olmustu ikisi de erhan eryilmaza yaptrmis..

Merhabalar
Benim de göz altlarım çökük ve mor kendimi bildim bileli. Yaklaşık 11 yıkdır sürekli gözlük kullanıyorum ve gözlük kullanmadığım zamanlarda da vardı bu sorunlar. Buna ilaveten gözlük kullanmayan annemde de aynı problemler söz konusu yani biraz da ırsi. Bende işe yarar mı bu işlemler ?

X