adete 9-10 gün kala yumurtlama olur mu

1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
171
3
adete 9-10 gün kala denemeler bırakılabilir mi
yoksa yumurtlama olma ihtimaline karşı devam mı edilmeli.

eğer yumurtan geç olgunlaşmışsa olabilir..zaten yumurtlama gününe bağlı olarak adet günü de gecikecektir.çünkü yumurtladıktan 14 gün sonra adet oluyormuşuz.

Canım bazen gec yumurtlama olabiliyor bence denemende yarar var zararı olmaz :KK70:

olabilir tabi niye olmasın... benim doktorum haftada iki kere duzenli ilişki olması durumunda cok buyuk ıhtımalle zaten denk gelecegını soyluyor. tabi denk geldi diye tutacak diye de birsey yok ayrı :)

ben de bunu merak ediyorum. bir de merak ettiğim bir ayda iki ayrı defa yumurtlama olur mu kızlar?
ben bu ay ovulasyon testi kullandım ilk defa.11.gün ikinci çizgi test çizgisinden bile koyuydu pozitifti yani kasıklarımda da şiddetli ağrı vardı ama yapışkan bir akıntı farketmedim;o iki günü değerlendirdik.
Neyse pazartesi gibi adet olmam lazım.Ama dün benden beyaz kremsi bir akıntı gelmiş az da olsa.Bugünde daha sıvı su gibi.Tariflere göre yumurtlama zamanı akıntısına da uyuyor kasıklarımda diğeri kadar ağrımıyor arası gelip gidiyor.Ateşimde fazla gibi,bunlar benim aklımı karıştırdı işte.Testten emindim çünkü daha sonraki günler ikinci çizgi hep silikleşti.Ama dünkü akıntı benim kafamı karıştırdı.Yardım ederseniz sevinirim kızlar.Allah'a emanet olun.

X