Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

Bana yazabilir misiniz numarasını... denemek istiyorum umarım aradığımı bulurum ben de daha önce muzoya baktırdım ama pek memnun kalmadım... söylediği şeyler çıkmıyor ve bazen çok baştan savma bakıyor...:KK50:

lütfen bana antalyadaki falcı fatmanın telefonunu mesaj olarak atabilirmiziniz

benim bildigim biri var ve ucreti ne biliyo musunuz bedava para falan almiyor.evinde bakiyor.ttelefonla bakmiyormus bakmayada inanmiyormusgb

ben iki ayri kisiden duydum adini birbirini tanimayan baya unlu mu bilmiyorum ama çok memnun kalmislardi.bende memnun kaldim çok iyi ama bosuna yazdim sanirim ucretliye geçis yapmis kusura bakma cnm ya

bawima gelen olayi anlatayim antalyada sadece kendi çevresine bakan bi kadin var parayla degil ama ben tam buldum parali bakiyorum dedi ve tam 250 tl dedi oyle seyler soylediler ki bende de hiç para yok içim içimi yedi ayarladim ve baktirdim hala parasi aklimda :) çok guzel bakti sonra bi ara parasiz oldu parasiz baktirdim ikincisi bedavamiydi ne dusunuyodu bilmiyorum tabii.bana ne dedi biliyomusunuz kanina kan dok kanin gidecek dedi.kurban kes mecbursun Dedi Kesemem dedim sikisigim ilerde anca dedim kurtaj oldum kizlar biliyo musunuz çok korkunç geldi bu olay bana.kurban kesicez allah izin verirse ama tekrar baktirasim var ama 250 çok fazla yaa.fal dedigin elliyi geçmemeli bence.baktirayim Mi Baktirmayayim mi?beni ariycan dedi bana

siklikla mi baktiriyosun cnm sen? bende baktirmayi dusunuyorum zaten ama biraz odemelerim var onlari halledince hem biraz da zaman geçmis olur falin ustunden

ya cnm bana saka yapislar bedava degilmis.250 tl ben baktirdim

Arkadaşlar önereceğimden daha önemlisi KESİNLİKLE önermeyeceğim tek isim MUZO. Antalya PTT güllük, eski adı fokur. Kesinlikle ama kesinlikle gitmeyin. ÖZelden belgeli ıspatlarıyla nedenlerini gösteririm

aa birde şunu bildireyim. bilgisayarında onu bu siteye sahte profille girerken de gördüm bununda resmi var elimde. ekran resmini telefonumla çekmiştim. yani size kendini öven mesajları atan kendisidir.

bayanlar lütfen uyanık olun. ben sırf bu adamın gerçek yüzünü göstermek için üye oldum. herkesi bilgilendiricem bu konuda.

Son düzenleme:
aa birde şunu bildireyim. bilgisayarında onu bu siteye sahte profille girerken de gördüm bununda resmi var elimde. ekran resmini telefonumla çekmiştim. yani size kendini öven mesajları atan kendisidir.

bayanlar lütfen uyanık olun. ben sırf bu adamın gerçek yüzünü göstermek için üye oldum. herkesi bilgilendiricem bu konuda.

Arkadaslar bende siklikla fal baktiran biriyim birgun birinin tavsiyesiyle bir falciya gittim ve yok boyle birsey kadin benim hayatimi okudu ve dedikleri bir bir cikti ve benim bir isumi yapti sukurler olsun Allahima cok mutluyum,Allah ondan razi olsun isteyen olursa numarasini verebilirim antalya merkezde,ismi husniye

arkadaslar bende su falı baktırdım ve kursun dokturdum nazar için husniye hanıma çok iyi bakıyor.isim falan veriyor inanamadım,

X