Sayfa: 25/31 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
Toplam 306 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

1. Konu Sahibi : DERİNNN #241
    Alıntı gozde_k kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    banada yollaya bılırsenız cok sevnırım:)
    arkadaşım fatma hanımın telefonunu banada yollayabilir misin?

2. Konu Sahibi : DERİNNN #242
    Alıntı a68100 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım gokce hanımn numarasını alabılırmıyımmmm
    arkadaşım numarasını bana yazar mısın ?

3. Konu Sahibi : DERİNNN #243
    Alıntı selocan20 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bana yazar mısın numarasını?
    ismi doğan aslen barmen
    553 3353045

4. Konu Sahibi : DERİNNN #244
    Alıntı selocan20 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bana yazar mısın numarasını?
    ismi doğan aslen barmen
    553 3353045

5. Konu Sahibi : DERİNNN #245
    Alıntı simca12 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Şaka gibi,hiç başka konulara bakmamıştım,buraya denk geldim.Dün de Antalya'daki arkadaşım bulduğu süper falcıyı anlattı,numarasını verdi.

4-5 kişi baktırmışlar,hepsinde de kadın isim isim,direk yüzlerine anlatmış.
    Ne kahve ne tarot,sadece bakıp anlatıyomuş.Fiyata zam geldi,50 oldu galiba dedi.Ben 30'a gitmiştim dedi.
    Duygum cafe,falcının adı da Duygu,çok yoğun,genelde 10 güne randevu veriyo dedi.
    2440605.

Gelecek için de tarihler vermiş,çıkmasını bekliyoruz hepimiz dedi.Ama onun ev satma işi vardı,oldu o iş demiş kadın.Eve gidince babasının evi sattığını öğrenmiş.

Arkadaşı gitmiş,kız evli.Sakın demiş çocuk yapma,ayrılcaksınız siz,eşin çalışmıyo hiç demiş.Hakkaten de doğru hepsi.Kız ayrılmayı düşünüyo eşi çalışmıyo diye.

Yani olanı,geçmişi süper bilmiş kadın,ben gelecek de çıksın tam süper derim şahsen.Haber ver dedim tarihler çıkarsa,yazarım size haber gelince.

Adınızı direk söylüyomuş kadın,sevgilinizin/eşinizin adını da biliyomuş.İlginç yani.

Siz de yazın giderseniz
    Alla alla nerde bu cafe ?

6. Konu Sahibi : DERİNNN #246
    Alıntı thalix kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Alla alla nerde bu cafe ?
    Bahçelievler'deymiş..Ben de ne çıktı diye dün sordum arkadaşıma,onun bildiği en az 7,8 kişi var giden.
    İnanmayan 2 kişiden 1'ine verdiği tarih çıkmadı hala,12 gün geçti.diğerinin 20 gün sonra çıktı.

Ama diğerlerinin çoğu çıkmış.Birine boşanamıyosun bir türlü,şu tarihte boşanıcaksın,sonra da yeni biriyle şu gün yemeğe gidiceksin demiş.
    Hakketen öyle olmuş.Böyle ilginç de çıkanlar var.

7. Konu Sahibi : DERİNNN #247
    Bahçelievler'deymiş..Ben de ne çıktı diye dün sordum arkadaşıma,onun bildiği en az 7,8 kişi var giden.
    İnanmayan 2 kişiden 1'ine verdiği tarih çıkmadı hala,12 gün geçti.diğerinin 20 gün sonra çıktı.

Ama diğerlerinin çoğu çıkmış.Birine boşanamıyosun bir türlü,şu tarihte boşanıcaksın,sonra da yeni biriyle şu gün yemeğe gidiceksin demiş.
    Hakketen öyle olmuş.Böyle ilginç de çıkanlar var.
    AAaaa ben bahcelievlerde oturuyorum öyle bi cafe görmedim :S:S

8. Konu Sahibi : DERİNNN #248
    AAaaa ben bahcelievlerde oturuyorum öyle bi cafe görmedim :S:S
    numaradan sorabilirsin,yazmıştım

9. Konu Sahibi : DERİNNN #249
    numaradan sorabilirsin,yazmıştım
    Tesekkür ederim canim

10. Konu Sahibi : DERİNNN #250
    Tesekkür ederim canim

Şimdi annem çıktı faldan,ohaaa diyoruz ailece annemi zorla yolladık abimle.Biz uzaktayız diye.
    Annem söylenerek gitti,sevmiyo falı.Ağzı açık çıkmış kadın abimin,benim,eşlerimizin adlarını söylemiş.İşlerimizi,mahkeme vs durumlarımıızı anlatmış.Benim çok yakında doğurucağımı,bebeği anlatmış.Abimin kızı 7 aylık,onu bilmiş,anlatmış geleceğini.Abimin çözülmeyen iş sorunu vardı,onu anlatmış.Annem 2 güne bize İstanbul'a geliyo,onu da söylemiş,yola gidiyosun bebek için diye.Ben işe en az 6 ay ara veriyim diyodum,5,6 ay ara vericek demiş.Dünürlerini anlatmış.Anneme kızdığımız bir konu vardı,onu anlatmış.Biz daha yeni 5 yıllık krediyle ev aldık,onu bilmiş.5 -10 yıl gibi krediyle yeni ev almışlar demiş.daha bilmiş de bilmiş
    Geleceği de anlatmış,işimiz,evliliklerimiz,çocuklarımız vs diye.Ağzından bal akmış resmen,inşallah çıkar

Sayfa: 25/31 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon