Antalya'da Önerebileceğiniz Falcı Var mı ?

Şaka gibi,hiç başka konulara bakmamıştım,buraya denk geldim.Dün de Antalya'daki arkadaşım bulduğu süper falcıyı anlattı,numarasını verdi.

4-5 kişi baktırmışlar,hepsinde de kadın isim isim,direk yüzlerine anlatmış.
Ne kahve ne tarot,sadece bakıp anlatıyomuş.Fiyata zam geldi,50 oldu galiba dedi.Ben 30'a gitmiştim dedi.
Duygum cafe,falcının adı da Duygu,çok yoğun,genelde 10 güne randevu veriyo dedi.
2440605.

Gelecek için de tarihler vermiş,çıkmasını bekliyoruz hepimiz dedi.Ama onun ev satma işi vardı,oldu o iş demiş kadın.Eve gidince babasının evi sattığını öğrenmiş.

Arkadaşı gitmiş,kız evli.Sakın demiş çocuk yapma,ayrılcaksınız siz,eşin çalışmıyo hiç demiş.Hakkaten de doğru hepsi.Kız ayrılmayı düşünüyo eşi çalışmıyo diye.

Yani olanı,geçmişi süper bilmiş kadın,ben gelecek de çıksın tam süper derim şahsen.Haber ver dedim tarihler çıkarsa,yazarım size haber gelince.

Adınızı direk söylüyomuş kadın,sevgilinizin/eşinizin adını da biliyomuş.İlginç yani.

Siz de yazın giderseniz:KK16:

Alla alla nerde bu cafe ?

Alla alla nerde bu cafe ?

Bahçelievler'deymiş..Ben de ne çıktı diye dün sordum arkadaşıma,onun bildiği en az 7,8 kişi var giden.
İnanmayan 2 kişiden 1'ine verdiği tarih çıkmadı hala,12 gün geçti.diğerinin 20 gün sonra çıktı.

Ama diğerlerinin çoğu çıkmış.Birine boşanamıyosun bir türlü,şu tarihte boşanıcaksın,sonra da yeni biriyle şu gün yemeğe gidiceksin demiş.
Hakketen öyle olmuş.Böyle ilginç de çıkanlar var.
:KK16:

Bahçelievler'deymiş..Ben de ne çıktı diye dün sordum arkadaşıma,onun bildiği en az 7,8 kişi var giden.
İnanmayan 2 kişiden 1'ine verdiği tarih çıkmadı hala,12 gün geçti.diğerinin 20 gün sonra çıktı.

Ama diğerlerinin çoğu çıkmış.Birine boşanamıyosun bir türlü,şu tarihte boşanıcaksın,sonra da yeni biriyle şu gün yemeğe gidiceksin demiş.
Hakketen öyle olmuş.Böyle ilginç de çıkanlar var.
:KK16:

AAaaa ben bahcelievlerde oturuyorum öyle bi cafe görmedim :S:S

Tesekkür ederim canim :KK54:

Şimdi annem çıktı faldan,ohaaa diyoruz ailece :KK1: annemi zorla yolladık abimle.Biz uzaktayız diye.
Annem söylenerek gitti,sevmiyo falı.Ağzı açık çıkmış :KK1: kadın abimin,benim,eşlerimizin adlarını söylemiş.İşlerimizi,mahkeme vs durumlarımıızı anlatmış.Benim çok yakında doğurucağımı,bebeği anlatmış.Abimin kızı 7 aylık,onu bilmiş,anlatmış geleceğini.Abimin çözülmeyen iş sorunu vardı,onu anlatmış.Annem 2 güne bize İstanbul'a geliyo,onu da söylemiş,yola gidiyosun bebek için diye.Ben işe en az 6 ay ara veriyim diyodum,5,6 ay ara vericek demiş.Dünürlerini anlatmış.Anneme kızdığımız bir konu vardı,onu anlatmış.Biz daha yeni 5 yıllık krediyle ev aldık,onu bilmiş.5 -10 yıl gibi krediyle yeni ev almışlar demiş.daha bilmiş de bilmiş :KK1:
Geleceği de anlatmış,işimiz,evliliklerimiz,çocuklarımız vs diye.Ağzından bal akmış resmen,inşallah çıkar :KK1::21:

Şimdi annem çıktı faldan,ohaaa diyoruz ailece :KK1: annemi zorla yolladık abimle.Biz uzaktayız diye.
Annem söylenerek gitti,sevmiyo falı.Ağzı açık çıkmış :KK1: kadın abimin,benim,eşlerimizin adlarını söylemiş.İşlerimizi,mahkeme vs durumlarımıızı anlatmış.Benim çok yakında doğurucağımı,bebeği anlatmış.Abimin kızı 7 aylık,onu bilmiş,anlatmış geleceğini.Abimin çözülmeyen iş sorunu vardı,onu anlatmış.Annem 2 güne bize İstanbul'a geliyo,onu da söylemiş,yola gidiyosun bebek için diye.Ben işe en az 6 ay ara veriyim diyodum,5,6 ay ara vericek demiş.Dünürlerini anlatmış.Anneme kızdığımız bir konu vardı,onu anlatmış.Biz daha yeni 5 yıllık krediyle ev aldık,onu bilmiş.5 -10 yıl gibi krediyle yeni ev almışlar demiş.daha bilmiş de bilmiş :KK1:
Geleceği de anlatmış,işimiz,evliliklerimiz,çocuklarımız vs diye.Ağzından bal akmış resmen,inşallah çıkar :KK1::21:

OO cok ilginc bende heveslendim simdi yarin Antalyadayim ztn cafede ayni mahalledeyiz :KK70::KK34: ama internetim olur mu bilmem olursa yazarim cok enteresan bisiy cidden sok edici :KK53: Annen bile sasirdiysaa bisi demiyorum artik :)

Son düzenleme:
OO cok ilginc bende heveslendim simdi yarin Antalyadayim ztn cafede ayni mahalledeyiz :KK70::KK34: ama internetim olur mu bilmem olursa yazarim cok enteresan bisiy cidden sok edici :KK53: Annen bile sasirdiysaa bisi demiyorum artik :)

o zaman şimdiden ara bence,annemi zorla araya aldılar,birisi gelmeyince,baya bekledi.Yarına 1'de olur mu demişti,ona uymamıştı.kap istersen :21:

Duygu hanıma gittim çok samimi ve çok sempatik bir bayan hayatımla ilgili bildiği çok şey oldu gelecek ile ilgili söyledikleri var umarım gerçekleşir Allah'ın izniyle tavsiye edebilirim.

Duygu hanıma gittim çok samimi ve çok sempatik bir bayan hayatımla ilgili bildiği çok şey oldu gelecek ile ilgili söyledikleri var umarım gerçekleşir Allah'ın izniyle tavsiye edebilirim.

ayy iyi bari sevindim,çıkarsa söyle olur mu,ben de bekliyorum gelecek tutucak mı diye :KK52:

Bende en sonunda gidebildim dün..gercektrn anlatildigi gibiydi cok başarili buldum.ins soyledikleri Allahin izni ile gerceklesir verdigi isimler tarihler var özellikle isimleri söyleriginde sok oluyor insan cok sasirtici

Paylastigi icin simcaya tesekkur ederim sen olmasaydin bilemezdik boyle birseyi

Son düzenleme:
Bende en sonunda gidebildim dün..gercektrn anlatildigi gibiydi cok başarili buldum.ins soyledikleri Allahin izni ile gerceklesir verdigi isimler tarihler var özellikle isimleri söyleriginde sok oluyor insan cok sasirtici

Paylastigi icin simcaya tesekkur ederim sen olmasaydin bilemezdik boyle birseyi

rica ederim ne demek,çıksın inşallah da onları da paylaşalım hep beraber :21:

Bende burdaki yorumları baz alarak arkadaşımla gittim duygum cafeye ...duygu hanımın isim tahminleri çok iyi kişi analizleri falan süper... Bana da tarih verdi umarım gerçekleşir ne diyim hayırlısı yaw :44:

Faldan anlamam ama gökhan hoca var telefonda önce yıldıznameye bakıyor ve seni sana anlatıyor adam uçmuş:) benim bildiğim kadarıyla gideni 15 günde getiriyor işlerle ilgili rızık açıyor cocuğu olmayanlara sübyan yapıyor ve her yaptığı tutuyor kuantumlu muska diye geciyormuş onun yaptıkları cok ilginç bende numarası var paylaşıyorum inşallah kızmaz 0 507 057 55 60 umarım yardımcı olur

:KK1::KK1: Allah'tan mesaj sayısından anlaşılıyo,bikaç mesaj yazmış,hepsi aynı kişi için :KK1:
Bu arada Duygu'nun verdiği başka tarih tuttu yine annemde,siz de çıkan yok mu kızlar daha?

X