Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Benim saçlarım garip sanırsam :p
bakım yapınca saçmalıyolar ..
ama açtırma işlemi felan yaptırmassam hemen kendilerine geliyolar .
bakımsız çok güzel devam ediyolar hayatlarına ..
saçlarımda bi garip yahu :)

nil saçlarına nasıl bakımlar uyguluyosun acaba
ben bioblas şampuanıma bepanten serum ekledim 3 şişe
arada da yaglarla bakım yapıyorum banamısın demiyo
koyu kumrala boyatmak için açmışlardı ama çok yıprandı kendi rengine boyatmak istiyorum saçların kendine gelsin bekle diyolar bu renkten de nefret ettim açıkçası güzel koyu kestane saçlarımı mahfettim
senin önerebileceğin bakımların varmı acaba

leydicim geçen yıl bende yaptırdım sarı saçlarımı ama nasıl yandılar ..saçlarım belimdeydi ,onca para verdim saçlarımı yakmaları içinmiş..
4-5 ay çabaladım yapmadığım şey kaldı bir bile üsrüdm saçım amandalin kabukları vs.nette ne bulduysam ama banamısın demedi ..mecnur kestirmek zorunda kaldım belimdeki saçlarımı kısacık rihanna modeli kestirdim ..o bile yetmedi uzadı bir hada kestirdim uçlardan ..şükür şimdi omuzlarıma vardılar ve sağlıklılar..saçım ölmüştü resmen ne yapsam faydasızdı...hamur gidiydi ,mısır püskülü isi resmen ..saçlarına kıymak gerekecek yada bu duruma alışman ..doğalından en pahalısına herşeyi denemiş ve sonuç alamayıp belimdeki saçlara kıymış biri olarak ne yazık ki bunu söyleyebilirim:2:

şimdi ise,sadece rosense şampuanıma evigen ampül atıyorum ..onu kullanıyorum sadece..fön maşa vs hiç kullanmıyorum..ve kendi saçımı uzatıyorum artık ....bana ders oldu:KK31:

:KK9::KK9::KK60:
Bayılıyorum hatun sana.. Çok yaşa emi:KK16:

açtırma işlemi saçın düşmanı ,ne yapsan eskiye dönemiyorsun abatu ,çözüm ise saçına kymak ve uzamasını sabretmek ..en güçlü saçlarda bile büyük sorun yaşatıyor:KK34:

Son düzenleme:
merhaba bende makyaj denemelerini yeni gördüm ve çok beğendim.ellerine sağlık.yalnız kaş ve göz şeklinin güzel olmasınında avantajı büyük diye düşünüyorum.bundan sonrada sayfanı ziyaret etmek isterim tekrar tebrikler:)

leydicim geçen yıl bende yaptırdım sarı saçlarımı ama nasıl yandılar ..saçlarım belimdeydi ,onca para verdim saçlarımı yakmaları içinmiş..
4-5 ay çabaladım yapmadığım şey kaldı bir bile üsrüdm saçım amandalin kabukları vs.nette ne bulduysam ama banamısın demedi ..mecnur kestirmek zorunda kaldım belimdeki saçlarımı kısacık rihanna modeli kestirdim ..o bile yetmedi uzadı bir hada kestirdim uçlardan ..şükür şimdi omuzlarıma vardılar ve sağlıklılar..saçım ölmüştü resmen ne yapsam faydasızdı...hamur gidiydi ,mısır püskülü isi resmen ..saçlarına kıymak gerekecek yada bu duruma alışman ..doğalından en pahalısına herşeyi denemiş ve sonuç alamayıp belimdeki saçlara kıymış biri olarak ne yazık ki bunu söyleyebilirim:2:

şimdi ise,sadece rosense şampuanıma evigen ampül atıyorum ..onu kullanıyorum sadece..fön maşa vs hiç kullanmıyorum..ve kendi saçımı uzatıyorum artık ....bana ders oldu:KK31:

yaa öle bi yazmışsınız ki gözüm korktu şimdi benim saçımda boya vs. yok ama artık biraz değişiklik istiyorum koyu kestane saç rengim rengi biraz açılsın istiyorum daha kumral olsun yapmasammıki:26:

yaa öle bi yazmışsınız ki gözüm korktu şimdi benim saçımda boya vs. yok ama artık biraz değişiklik istiyorum koyu kestane saç rengim rengi biraz açılsın istiyorum daha kumral olsun yapmasammıki:26:
boya yoksa benim durumumu yaşamazsın bebeğim ..ben skoyu boyalı saçtan sarıya dönmeye çalışırken oldu ...
sen hiç korkma ..sadece kendini emin ellere teslim et ..bu önemli ..
senin yanmaz saçların ,işini iyi yapan birine gittin mi ...:KK34:

merhaba bende makyaj denemelerini yeni gördüm ve çok beğendim.ellerine sağlık.yalnız kaş ve göz şeklinin güzel olmasınında avantajı büyük diye düşünüyorum.bundan sonrada sayfanı ziyaret etmek isterim tekrar tebrikler:)

maviş hoşgeldin ..
çok tşk ederim .her zaman beklerim :KK16:

:KK9::KK9::KK60:
Bayılıyorum hatun sana.. Çok yaşa emi:KK16:
enem yoksa sen benim hayranım mısın :nazar: şaka şaka ..
acaip bi kişilikim ben kısaca bana dengesiz diyebilirsiniz meleeemmm
açtırma işlemi saçın düşmanı ,ne yapsan eskiye dönemiyorsun abatu ,çözüm ise saçına kymak ve uzamasını sabretmek ..en güçlü saçlarda bile büyük sorun yaşatıyor:KK34:

kuzum ben 2 yıldır kısa kullanıyorum şu an hala kısacıklar ..
kendi hallerine bıraktım hızla uzuyolar hani diyolar ya ayda 1 cm uzar valla yalan benimkiler 2-3 cm uzuyo :KK8:
ben önceden sacımı haftada iki boyattıgımı bilirim ..
açtırıp sarı , sonrasında kızıl ..
kullanmadığım renk kalmadı ..
tabi defalarca mahvettim sacımı ..
kaç kere yandı unuttum :pp
ama 3 yıldır dogru dürüst boyatmıyorum ..
en son 2 ay önce boyattım
konuştuk kuaförle açma istemiyorum şu rengi istiyorum saçımı yormayalım dedim
tamam dedi yaptık ..
bayramdan sonra bi ton daha attırıcam ..
saçlarım iri dalgalıdır benim resmen mısır püskülü olmuştu dalga malga kalmamıştı..
kestirdim hallettim ..
şimdi bakım yapmıyorum ve gayet sağlıklılar ..
sadece şampuanım sabit otacı ..
hatta kuaförüm bana demişti başka biri olsa senin yerinde kel kalmıştı :KK9:
çok güçlü ve gürler allahtan benim gibi psikopata dayandılar :21:

enem yoksa sen benim hayranım mısın :nazar: şaka şaka ..
acaip bi kişilikim ben kısaca bana dengesiz diyebilirsiniz meleeemmm

kuzum ben 2 yıldır kısa kullanıyorum şu an hala kısacıklar ..
kendi hallerine bıraktım hızla uzuyolar hani diyolar ya ayda 1 cm uzar valla yalan benimkiler 2-3 cm uzuyo :KK8:
ben önceden sacımı haftada iki boyattıgımı bilirim ..
açtırıp sarı , sonrasında kızıl ..
kullanmadığım renk kalmadı ..
tabi defalarca mahvettim sacımı ..
kaç kere yandı unuttum :pp
ama 3 yıldır dogru dürüst boyatmıyorum ..
en son 2 ay önce boyattım
konuştuk kuaförle açma istemiyorum şu rengi istiyorum saçımı yormayalım dedim
tamam dedi yaptık ..
bayramdan sonra bi ton daha attırıcam ..
saçlarım iri dalgalıdır benim resmen mısır püskülü olmuştu dalga malga kalmamıştı..
kestirdim hallettim ..
şimdi bakım yapmıyorum ve gayet sağlıklılar ..
sadece şampuanım sabit otacı ..
hatta kuaförüm bana demişti başka biri olsa senin yerinde kel kalmıştı :KK9:
çok güçlü ve gürler allahtan benim gibi psikopata dayandılar :21:
anlattıklarında kendimi gördüm ..bu olay başıma gelene kadar hfta 2-3 kez boyadığı bilirim ..:KK4:

maşallah abatum ,nazar değmesin:nazar:

yeni makyaj denememiz kızlarrr:KK12:

hava yağmurlu foto pek iyi olmadı sanki,idare ediverin ...

Son düzenleme:
nil tşkler canım
bende kendi saçım uzasın istiyorum ama kestirmeyi göze alamıyorum :KK43:(
son kez kendi rengine boyatıp bir daha boya dahi değdirmemek istiyorum sanırım çare bu, artık uçlarından biraz aldırırım yapıcak bişey yok uçlarından aldıra aldıra kendi saçımı bırakana kadar devam ederim :KK14:
çok acıklı oldu yaf:)))
cafelatte cnm kumral renginden ögg oldum resmen nefret ettim diyebilirim birde rengi gitgide daha da berbat bi renk oldu hiç sevemedim duramıyorum böyle aslında çatlıyorum hatta:)) ama malesef 2 ay beklemek zorundayım....( belki iyi bir kuaför yaparsa istedigin sonucu alırsın ama bilemiyorum ben çok ama çok pişmanım

oyyyy ne çok saç muhabbeti yapılmış benimde saçlar röfleli ama çok saır olsun istiyorum ama o da ölü gibi gösteriyor hemde yıpranıyorlar benim saçlar kıvırcık röfleden sonra mısır püskülüne dönüyorlar şekil veremiyorum ama normal boyada sorun yok saç açıcı kullanınca malesef kötü :KK43:
normal boyada sorun olmaz lattem tırsma bu kadar

yeni makyaj denememiz kızlarrr:KK12:

hava yağmurlu foto pek iyi olmadı sanki,idare ediverin ...

allık kullanmayı pek beceremiyorum.sürüyorum ama elmacık kemiklerimi bu şekilde ön plana çıkaramıyorum.acaba sürülüş şeklini tam olarak anlatabilirmisin?elmacık kemiklerimi nasıl daha çıkkın gösterebilirim?birde lensler inanılmaz doğal durmuş acaba hangi marka?

• kontrleme.png
  • __yüz kontürleme tekniği__
  • burun inceltme-vurgulu elmacık kemikleri için;
  • kontürleme;kontürleme işlmei,teninizden 1veya 2 ton daha koyu bir mat (çünkü,parlayıp -ışıldayan bir kontürleme,yapmacık ve doğallıktan uzak durur)bronzer-pudra veya fondöten vb malzemeleri kullanarak yapılır..
  • uygun bir fırça yada parmak uçlarımız yardımı ile yüzümüzü belirlenen hatlar üzerinden kontürleyebiliriz...daha çok yuvarlak yüzlü insanların tercih ettiği bir tekniktir..kemikli yüz yapısına sahip iseniz,dahada belirginleştirmek için yapabilirsiniz ama fazlası iskeletinizi ortaya çıkarmasın (mesela ben :)
  • şimdi resimleri inceleyip-takip ederek anlatıma -uygulamaya geçelim...
  • resmimdeki siyah oklar,kullanacağımız mat(koyu) olan bronzer-pudrayı uygulayacağımız hatları belirtiyor...
  • kırmızı oklar ise;yüzümüzü aydınlatacağımız(açık)aydınlatıcı-pudrayı uygulayacağımız hatlarımızı gösteriyor..
  • mor ok ise;resimdeki daire içine alınan allığımızın sürüleceği bölge...(işlem bitiminde dilerseniz,hatları yumuşatmak -dağılımını sağlamak ve yüzünüzü renklendirmek için ,çok hafif dokunuşlar ile belli bölgelerinize allık uygulayabilirsiniz.. bu da doğal görünüm sağlamış olacaktır..:KK66:
  • gelelim püf noktalara;
  • ten rengimizden koyu olan pudra ile,yanakları içeri çektiğimizde oluşan hat üzerinden -kulaklara doğrudaha YOĞUN olmak üzere sürüyoruz.ağımza doğru gelen hatta yoğunlu vermiyor ve çok yaklaşmıyoruz...(resimdeki oklar sizi yönlendirsin,kendi kemik ve yüz yapısına kıyasla)
  • sonrasında belirlenen oklara aydınlatıcı -allık uyguluyoruz,alın - çene ve burun bölgesi içinde resimlerden faydalanarak uygulamaya çalışıyoruz..aman dikkat!!!burun ucunakoyu yani mat olan malzememizi uyguluyoruz,aksi halde,aydınlatılmış ve ışıldayan burun ucu ,burnunuzu olduğundan büyük gösterecekir:KK66:
  • gözde ise,göz altı-kaş altı-göz pınarlarıaçık tonu kullanarak aydınlatılıyor..
  • dudak üstü aydınlatılması ise ,neden demeyin,o hattı vurgulamak ve ,az da olsa büyük gösterebilmek için ...
  • bildiklerimi naçizane ,anlatabildiğim kadarı ile ve resimli uygulamalarım dahilinde anlatmaya çalıştım ,umarım faydalanırsınız.. yerimseniben
  • cats0909.jpg
  • bu makyajın ve kontürlemenin ayrıntılı resimlerini de paylaşacağım ...

sevgili maviş ..burada behsetmiştim canım ..okuyup uygulamaya çalış detaylı anlatım mevcut ..takıldığın olursa buradayım :KK3:
bu arada tşk ederim:KK16:
lensler solotıca charm grafite (kendi gözüm siyah )

arkadaşlar tşk butonum kaybolmuş ..edemiyorum :KK19:

harikaymış canım ben görmemişim onu .çok teşekkürler iznin olursa yukarıdaki çizgi yüzü ve bilgileri bilgisayarıma kopyalamak istiyorum:)senin güzel fotonu değil sadece yukarıdaki bilgileri canım:KK16:

harikaymış canım ben görmemişim onu .çok teşekkürler iznin olursa yukarıdaki çizgi yüzü ve bilgileri bilgisayarıma kopyalamak istiyorum:)senin güzel fotonu değil sadece yukarıdaki bilgileri canım:KK16:

elbette maviş, fotoları da yükleyebilirsin canım sorun değil ..:KK48:

nilim yine cok hos olmussun:81:

bu arada pastelin o mascarasi bendede var, trden bi magazadan promosyon olarak verilmisti
üstünde para ile satilmiyo yaziyo hem tweety almanyada bu ürün sadece trde :26:

nilim yine cok hos olmussun:81:

bu arada pastelin o mascarasi bendede var, trden bi magazadan promosyon olarak verilmisti
üstünde para ile satilmiyo yaziyo hem tweety almanyada bu ürün sadece trde :26:

ya almanyada mı tweety 84 öyle yazmıyor..:26:yazdım promosyon die ama belki bulunur pastelde belli olmaz... ama yurt dışında ise bunu bulamaz haklısın ...

tşk ederim vıstıkk:KK19:

X