Estetisyenlik Kursu

mariaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
3
0
Merhaba estetisyenlik kursuna gitmek istiyorum ve aylardır araştırma içerisindeyim. İyi yeterli, güvenilir,kaliteli kurs için yönlendirme yapabilecek tecrübeli arkadaşların fikirlerini bekliyorum.

Ben de estetisyenlik kursuna gitmek istiyorum araştırıyorum ama henüz bir fikir oluşturamadım tam olarak. Gitmiş olanlar yardımcı olabilir mi? Ankarada oturuyorum nerelerdeki kurslara gidebilirim. Daha sonra iş imkanı nasıldır. Lütfen bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olsun:26:

selam ben estetisyenlik kursuna gitim daha sonra sınavagirdim kalfalık belgesi aldım şidide ustalık için okula yazılacam ama imza veren yok

Maalesef ki hayatımın en kötü kararını vererek bir kursa gittim. Eğitimler düzgün ve yeterli verilmedi. En kötüsü, sertifikayı almadan önce ders saatleriyle ilgili hiçbir sorun yoktu. Sertifika verildikten sonra sertifikada belirtilen toplam verilen ders saati az olduğu için ne kalfalık ne ustalık belgesi alınıyor. Dahası kurs hakkında bilgi almaya gittiğimde kursun tanıtımı harika, herkes bir öğretmen havalarında, şöyle eğitim böyle eğitim.. Birçok Estetisyenlik kursu var ve birçok kişide gitmişdir tabi her kurs aynı olacak diye birşey yok. Herkesin amaçları farklı , salonu olan var sadece güzellik salonunda çalışmak isteyen olabilir. Ben güzellik salonunda çalışmak istemedim. Amacım eğitmen olmaktı. Sağolsunlar soğuttular meslekten.. Bu benim vicdan borcum gibi hissettim. Sadece yaşadığım haksızlığı paylaşmak istedim. Çünkü kolay kazanç elde edilemiyor. Lütfen dikkat edin siz kediniz araştırmalar yapın, verilen sözlere inanmayın..

Bende İstanbul için bir kurs istiyorum ama karar veremiyorum nette en cok inanırların kursları çıkıyor fiyatları yüksek . Şöyle adam gibi bir yer istiyorum ve düzgün öğreten bir yer bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum

ee neden hiç kimse yardımcı olmuyor arkadaşlar bilgi istiyoruz neticede bu işin eğitimini almış olanlar varsa yazsın lütfen:KK55:

ee neden hiç kimse yardımcı olmuyor arkadaşlar bilgi istiyoruz neticede bu işin eğitimini almış olanlar varsa yazsın lütfen:KK55:

hala bir kurs buldunuz mu bilemiyorum ama kuzenim ankara'da bir kurs almıştı ve çok memnun kaldı. üstelik kendisine iş bile buldular. 6 aydır aynı salonda çalışmakta ve gayet memnun. Hem iş yerinden hem de aldığı eğitimden. Kursa başlamadan önce baya araştırma yapmıştı. Ankarada ki tüm kursları gezmişti. Fiyatlar aşağı yukarı aynı. Ancak bazı kurslar ekstra masraflar çıkarıyorlarmış. O böyle birşeyle karşılaşmadı. Üstelik hocalar birebir ilgileniyorlarmış. Kurs yaklaşık 5 ay sürmüştü. Bir estetisyenin öğrenmesi gereken herşeyi bol pratikle göstermişler. E daha ne istesin. Şuan kursuyla hala irtibat halinde 2 hafta da bir izinlerinde oraya gidiyor bende bir kaç kez onunla gittim hatta 2 defa denek bile oldum :KK1: cilt bakımı yaptılar. profesyonel ürünler kullanıyorlar bende kişisel bakımlar için bu ürünlerden aldım. Çok memnunum
Merak ediyorsan adı dila estetisyenlik kursu şehir dışından gelen çok öğrencileri varmış kalacak yer de ayarlıyorlarmış

Kuzenim izmirde Sevgi Akademi yi onermişti. Sertifikasını aldıktan sonra işte bulmuşlar gayet memnun kalmış hala çalışıyor. Bende araştırma içersindeyim şuan.

Estetisyenlik kursu fiyatları için Sevgi Akademi'yi kalite ve fiyat dengesi açısından önerebilirim. İzmirdeysen goruşmen iyi olur. Burdan inceleyebilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen katılıyorum. Estetisyenlik kursu izmir de Sevgi Akademi tartışmasız 3 gömlek üstün. Ankara ve istanbulu bilemem.

Güzellik uzmanlığı kursu

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.. Giderken çok endişe duyduğum gittiğimde de tam tersini düşündüğüm bana güzel anlar yaşatan SEVGİ AKADEMİ ailesine sevgili hocalarıma çok TEŞEKKÜRLER.. Gönül rahatlığı ile eğitim alabileceğiniz çok verimli bir yer. Estetisyenlik kursu izmir diyince Sevgi Akademi’den başka bir şey gelmiyor aklıma. Hepsini çok seviyorum. Özellikle Aysun hocam Beste hocam iyi ki sizi tanımışım. İyi ki varsınız hepinizi çok çok seviyorummmmm

Merhaba bende İstanbulda araştırıyorum önerebileceğiniz bir estetisyenlik kursu varsa banada söyler misiniz

X