Tüpleri tıkalı olanlara müjde

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.585
tüpleri tıkanık olup hamile kalamayanlara müjdem varrrr...delikafadulden
haftada 1 kere 1 kg sarımsağı diş diş ayırıp ama kabukları soyulmadan bir tencerede kaynatıp sonra buharına oturun ve hemen arkasındanda ilişkiye girin kocişinizle ve bunu haftada 1 kere olmak üzere ilişkiden hemen önce yapın ilişkiden sonrada hiç kalkmadan sabaha kadar yatın belinizde yastıklaa ayy bunu deneyen biri hamiş kalmışş hemde son çare tüp bebekkenn bende yapcamm bu ay zaten bide bitkisel kürler içiyom inşallahh bu ay hamiş kalcammm inşallahhhhhhhhhh:sm_cool::CüvCüv::CüvCüv:

bnde maydanoz buharına oturmusutum hamile kaldıgım ayyy

sütle maydonoz buharınamı oturmuştun bunu bende duydu ama o hergün yapılcakmış sanırım ama bu dediğim haftada 1 kere olduğundan daha pratik geldi bana

canım ya inşallah bende süt buharı yaptım birgün ama insan utanıyo ya...öle bu en azından haftada bir benimde tüpümün biri tıkalı diğeri yapışık deniycem inşallah..olursa bebiş çokça dua alırsın bizlerden allaha emanet ol..

canım ya inşallah bende süt buharı yaptım birgün ama insan utanıyo ya...öle bu en azından haftada bir benimde tüpümün biri tıkalı diğeri yapışık deniycem inşallah..olursa bebiş çokça dua alırsın bizlerden allaha emanet ol..

aynı sorundanım cnm bende benimde biri tıkalı biri yapışık bakalım bende denicem
ayrıcada adetin ilk günü başlayıp adet olana kadar içilen bitki var bildiğim yaparmısın bilmem ama yapacaklar olursa yazıyım sabah öğle akşam olmak üzere:
sabah bodur mahmut otu çay gibi demlencek bir çay kaşığı kaynar suya konulup 5 dakika sonra içilcek(çok acı):gitme:
öğlen şahdere otu aynı şekilde içilcek (o fena deil)
gece yatmadan öncede limon kokulu melisa otu içilcek (bu en güzeli)
işte bunlar cnm biraz zor oluyo ama lıştım ben 15 gündür devamlı içiyorum ve afedesiniz ama kontrol amaçlı idrarımı plastik kaba yapıp bakıyorum resmen idrarın içi beyaz beyaz parçacıklarla dolu yanii bu kadar etkili inşalah şifasını verir rabbim 5 seneden sonra kavuşurum bebişime:Saruboceq: :teytey:

amin inşallah canım rabbim kimsenin boynunu bükük bırakmasın ben 2 senedir istiyorum ne kadar zor bi durum başkalarının bebeklerini severken acıyan gözlerle bakmaları beni deli ediyo..RABBİM İN kudreti sonsuz kuru agaçlara can veren rabbim bizlerede bi can verir inşallah arkadaşım...evet o bitkileri bende dün gördüm ama başka seylere faydası varmış..ama deniycem bende inşallah olumlu olur rabbimin izniyle...bide arkadaşım ben nette araştırdım ümraniye devlette bi doktor buldum yeni ameliyat geliştirmiş davinçi die onunla tüplerini bağlatmış bir kadını ameliyat etmiş açmış tüpleri kadının bebişi olmuş 50 kişi ameliyat olmuş tüplerden dolayı 7si hamile imiş diğerleri yeniymiş bi umut gittim çok kalabalıktı ve muhaynaneside başka doktar var onu göremedim tahlillerimi gördü asistanı götürdü tekrar flim çekilsin demiş 2 ay sonra istedi bakalım ne olcak..sende bi dene belki bi umut birşeyler yapabilir...AHMET GÖÇMEN ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİNDE...

BİDE SEN AMELİYAT FİLAN OLDUNMU LAPOROSKOPİ FİLAN O AÇIYO DİYOLAR AMA BENİM DOKTORLARIM TANI AMAÇLI YAPILIYO SADECE DEDİ YAPIŞIKLIK BELKİ DÜZELTİLE BİLİR DEDİ AMA TEKRAR YAPIŞIRMIŞ.BEN İNTAHAP GEÇİRDİM FENA İLK EVLENDİĞİM HAFTA ONDAN OLDU SANIRIM AKÇAABATTADA DÜĞÜNÜMÜZ VARDI GİDİNCE ORAYA MAHFOLDUM.HER GİTTİĞİM DOKTOR BALAYI SENDROMU DEDİ HİÇ İLAÇ BİLE VERMEDİLER BANA Bİ ŞAMPUAN OKADAR ŞİMDİ BU NELERE MAAL OLDU BİZE İMTAHAN DÜNYASI ..mafoldumben

amin inşallah canım rabbim kimsenin boynunu bükük bırakmasın ben 2 senedir istiyorum ne kadar zor bi durum başkalarının bebeklerini severken acıyan gözlerle bakmaları beni deli ediyo..RABBİM İN kudreti sonsuz kuru agaçlara can veren rabbim bizlerede bi can verir inşallah arkadaşım...evet o bitkileri bende dün gördüm ama başka seylere faydası varmış..ama deniycem bende inşallah olumlu olur rabbimin izniyle...bide arkadaşım ben nette araştırdım ümraniye devlette bi doktor buldum yeni ameliyat geliştirmiş davinçi die onunla tüplerini bağlatmış bir kadını ameliyat etmiş açmış tüpleri kadının bebişi olmuş 50 kişi ameliyat olmuş tüplerden dolayı 7si hamile imiş diğerleri yeniymiş bi umut gittim çok kalabalıktı ve muhaynaneside başka doktar var onu göremedim tahlillerimi gördü asistanı götürdü tekrar flim çekilsin demiş 2 ay sonra istedi bakalım ne olcak..sende bi dene belki bi umut birşeyler yapabilir...AHMET GÖÇMEN ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİNDE...
ewet biliyorum cnm onu ama istanbula gidebilirmiyim bilmiyorumm bilmiyorumkismile

BİDE SEN AMELİYAT FİLAN OLDUNMU LAPOROSKOPİ FİLAN O AÇIYO DİYOLAR AMA BENİM DOKTORLARIM TANI AMAÇLI YAPILIYO SADECE DEDİ YAPIŞIKLIK BELKİ DÜZELTİLE BİLİR DEDİ AMA TEKRAR YAPIŞIRMIŞ.BEN İNTAHAP GEÇİRDİM FENA İLK EVLENDİĞİM HAFTA ONDAN OLDU SANIRIM AKÇAABATTADA DÜĞÜNÜMÜZ VARDI GİDİNCE ORAYA MAHFOLDUM.HER GİTTİĞİM DOKTOR BALAYI SENDROMU DEDİ HİÇ İLAÇ BİLE VERMEDİLER BANA Bİ ŞAMPUAN OKADAR ŞİMDİ BU NELERE MAAL OLDU BİZE İMTAHAN DÜNYASI ..mafoldumben

açık ameliyat oldum cnm 3 sene önce ama olmadı halaa bunca zamndır bende bitki kürlerinden buhar banyolarından medet umuyorum şimdilik :kedi: başka çare yok allahım
ol derse onlarda bahane olur daha önce tüpleri tıkalı olup bitkilerle hamile kalan çok kişi duydum neden bunlardan biride biz olmayalımguclubacismile:CüvCüv:

hıı başka sehirdesin sen yani benim annem ümraniyede devlet has.yanında oturutor oyüzden avantajlıyım.gittim bende gidemezdim yoksa ama kapıda 3 kişi vardı beklerken hepsi başka şehirlerden gelmiş...evet benim doktorumda boşuna laporoskopi olma dedi açılmaz yapışıklıkta düzelir ama tekrarlar dedi...rabbim ol desin herbişey çare olur ümidim var benim inşallah olacak....

hıı başka sehirdesin sen yani benim annem ümraniyede devlet has.yanında oturutor oyüzden avantajlıyım.gittim bende gidemezdim yoksa ama kapıda 3 kişi vardı beklerken hepsi başka şehirlerden gelmiş...evet benim doktorumda boşuna laporoskopi olma dedi açılmaz yapışıklıkta düzelir ama tekrarlar dedi...rabbim ol desin herbişey çare olur ümidim var benim inşallah olacak....

inşalah cnm yaa allahtan ümit kesilmezz olucak inşallahh bigün bizimde bebğimizzz:Saruboceq:

Merhaba hanımlar.
Ben de aynı dertten muzdarip birisiyim. Sol tüpüm tıkalı. Sağ tüp rahim filmi çekilirken açıldı. 15 yıldır iltihap sorunum var. Üstelik antibiyotik tedavileri daha beter yaptı beni ve şu anda kana karışıyor. Kanda sedimantasyon 86, CRP 22. Tam bir çıkmazdayım. 3 yıldır bebek diye deliriyorum ama sonuç alamadım. Geçen gün komşum Denizli' de bir dr. önerdi. Pratisyen ama 75' ten beri çalışıyormuş ve benim gibi olup ta tedavi ettiği birçok hastası varmış. Ekim ayı içinde bir görüşeceğim. Olmazsa Tüp bebek deneyeceğim ama iltihap varken tutunma, gebeliği sürdürme, erken doğum, bebekte problem gibi bir sürü risk var. Sonuçları yazarım buraya.

Merhaba hanımlar.
Ben de aynı dertten muzdarip birisiyim. Sol tüpüm tıkalı. Sağ tüp rahim filmi çekilirken açıldı. 15 yıldır iltihap sorunum var. Üstelik antibiyotik tedavileri daha beter yaptı beni ve şu anda kana karışıyor. Kanda sedimantasyon 86, CRP 22. Tam bir çıkmazdayım. 3 yıldır bebek diye deliriyorum ama sonuç alamadım. Geçen gün komşum Denizli' de bir dr. önerdi. Pratisyen ama 75' ten beri çalışıyormuş ve benim gibi olup ta tedavi ettiği birçok hastası varmış. Ekim ayı içinde bir görüşeceğim. Olmazsa Tüp bebek deneyeceğim ama iltihap varken tutunma, gebeliği sürdürme, erken doğum, bebekte problem gibi bir sürü risk var. Sonuçları yazarım buraya.

çok geçmiş olsunn cnm hadi hayırlısı olsun inşallahhh sağlıcaklar konar bebişin göbüşünee:Saruboceq: sonucu haber ver olmadı bende giderim o doktoraakaydirigubbakcemile2:CüvCüv:

çok geçmiş olsunn cnm hadi hayırlısı olsun inşallahhh sağlıcaklar konar bebişin göbüşünee:Saruboceq: sonucu haber ver olmadı bende giderim o doktoraakaydirigubbakcemile2:CüvCüv:
Canım dr. adı verebiliyor muyum bilmiyorum ama deneyeceğim. Adı Hamza Balım. Denizli Serinhisar' da çalışıyor. Ayın 10 undan sonra gidebileceğim. Gelişmeleri anlatacağım burada. Benim de biraz faydam olur umarım. Bu arada iltihap ve mantar sorunu olanlara fer sıvı propolis tavsiye eden bir dahiliyecinin yazısını okudum geçen gün. Eczanelerde satılıyor. 35 - 60 TL. arası. Sabah akşam 1 bardak suya 15 damla karıştırılıp içiliyor. Tıkanıklığı açar mı bilmiyorum ama en azından tekrarlamasını önler. Kana karışmış mantar, virüs, iltihap ve zararlı birçok bakteriye karşı kesin çözüm diyordu. Bunu da listeme ekledim.

ben bunu sarımsak değilde arpa diye duymuştum arpa iyice eziliyormuş kaynatılıp buharına kadın duruyor ve eşiyle beraber olunuyo diye

ben bunu sarımsak değilde arpa diye duymuştum arpa iyice eziliyormuş kaynatılıp buharına kadın duruyor ve eşiyle beraber olunuyo diye

hımmm bunuda denemek lazımm etkili bişeymi açıyomuki gerçekten tüpleriiiiCADIARZU

canım yaptınmı sarımsak kürünü faydası oldumu?

geçen hafta yaptım:lepi: hemde yumurtlama günümde bakalım bu ay beklemedeyimm inşallahh konmuştur bebişimm göbüşüme:CüvCüv:
bu arada sarımsak kaynatıldığından kokmuyoo yanii öle itici bi durum deil bilginize arz ederimmmmaklinialirimsmile

mderhaba ben ilk defa yazıyorum.bende hamiş kalamayanlardanım ikinci bebeği düşündük ama bi türlü olmadı ilk bebek de zor olmuştu hsg çektirfdiğim ay hamile kalmıştım.bu seferde hsg çektirdim ama sol tüp tıkalı çıktı.(tabi dünyam başıma yıkıldı)hemen laporoskopı dediler ama laporoskopıyle açılmıyormuş umarım tek tüple hamile kalırım.moralim çok bozuk ne yapacağımı bilmiyorm

mderhaba ben ilk defa yazıyorum.bende hamiş kalamayanlardanım ikinci bebeği düşündük ama bi türlü olmadı ilk bebek de zor olmuştu hsg çektirfdiğim ay hamile kalmıştım.bu seferde hsg çektirdim ama sol tüp tıkalı çıktı.(tabi dünyam başıma yıkıldı)hemen laporoskopı dediler ama laporoskopıyle açılmıyormuş umarım tek tüple hamile kalırım.moralim çok bozuk ne yapacağımı bilmiyorm

canım bunu bi dene bakalım ayrıca sabah öğle akşam düzenli olarak adetiin ilk günü başayıp sabah bodur mahmut otu öğle şahdere akşam limonkokulu melisa otu olmak üzere düzenli yapcan ve adet olana kadar yapcan bu lokman hekim tavsiyesi ve tıkalı olan tüplerde birebirmiş ilk yaptığı ay hamile kalnlar var ben bu ay denedim ve sonucunu bekliyorum dört gözleeedelikafadulden(bunlar birer tutam ve çay gibi demlenip içlcek öğüttürüp alırsan daha iyi oluyomuş dene bakalımm şifa olur inşallahhh

X