Saç Bakım Ürünleri rozita saç bakım yağı

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
847
27
34
rozita saç bakım yağını kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmyim bugün aktardan aldım saçlrım kuru sert ve çok yıprandı aktar ona göre bu yağı verdi inş faydasını görürüm kullananlar varsa yorum yaparlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

içindeki yağlarıda yazayım : tatlı badem yağı,susam yağı,çam terebentin esansı,defne yağı,çörekotu yağı,ceviz yağı,hint yağı,zeytin yağı,biberiye yağı,kekik yağı,ısırgan yağı....

merhabalar
rozita ürünlerinin sahibini bizzat tanımaktayım canım. Türkiyede işine hile karıştırmadan yapabilecek tek kişi diyebilirim. için rahat olsun bende kullancagım bitki yağlarının hepsini ondan alıyorum. saf bitki yağları kullanıyor ve önemli olan üreticiden alıyor. ürünlerine gelince ürünlerinin hepsi birbirinden güzel. hepsını denedim için rahat olarak deneyebilirsin.

bende bugün aldım bakalım bi işe yarayacakmı umutluyum ama, saçlarımı 3 ay içinde iki kere açtırdım siyahtan döndüm sonra kızıldan şuan rezalet inş bu işe yarar :KK1:

kızlar ben hindsitan cevızı yagıyla karıstırıyorum rozitayı baya memnun kaldım ben bırazda uzamayı desteklıyor saçlarımı omzumun 1 cm asagısında kestırdım sımdı 4 parmak kadar uzadı 1,5 ıcınde zaten bı suru yag alıp karıstırmaya kalksanız daha pahalı tutar rozıtanın ıcınde hepsı va hemde ucuz öneririm.

X