Bölgesel İncelme Böyle bir göbek erirmi, düzleşir mi ? ( resimli)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ben 2tane doğum yaptım,ikiside normal doğum,çatlaklarımdan hiç rahatsız olmadım olmamda,malum sebepleri zaten dünyanın en güzel 2 varlığına sahibim,varsın çatlak olsun,e hamilelik kilolarımdanda kurtuldum,62kiloydm ilk gebe kaldığımda 2.ci gebeliğim sonunda 80kiloyu görmüştüm tartıda,sonrası sağlıklı beslenmeyle verdim gebelik öncesi kilomunda altındayım şuanda,yani istediğim vücuda sahibim yeniden bıkmadan usanmadan spor yapın:KK8:,sarkmalar aynı o resimdeki sarkma bendede vardı,düzenli egzersiz ve sporla mekikle halloluyo o,ben faydasını gördüm,,:KK34::KK16:

koca göbekli hallerimde hamile değildim,2.bebeğim 8-9 aylıktı sanırım doğum biteli kaç olmuştu ama koca göbek benleydii:KK25::KK1:
Eki Görüntüle 404895 Eki Görüntüle 404896 Eki Görüntüle 404897 Eki Görüntüle 404898

Eki Görüntüle 404943 Eki Görüntüle 404944
Eki Görüntüle 404945

canım inanılır gibi değil böyle bir göbeğim olsa daha ne isterim :)

o zaman yardımlarını bekliyorum(z) ..

bende dogum yaptım
gobek yok catlagım hıc yok
ama ya memısler ya memısler sarktı ya delırıyorum 10 aydır sutyensız hıc ama hıc kalmadım kalamam
esıme hele o sekıl hıc yaklasamam bıtıgım yaaaaaaaaaaaaaa

canım bi kasenn içine su koy buzdolabında dondur ve o buzu göğüslerinde gezdir sonrada basit bi nemlendirici yada zeytin yağıyla masaj yap hem dikleşiyor hem sıkılaşıyor :)) Benimde kilo verince göğüslerim küçüldü ve sarktı bu yöntemmle toparladım biraz sende yap kendini daha iyi hissediceksin emin ol :))

kızlar insanın neresi sarkıksa oranın kasları gevsek olurmuş kimileri şanslı doğum etkilemiyo kimide doğurmadan mafoluyokaslarla alakalı benimde göbek kaslarım güçklü diil:KK43:

Mekik çekmek ya da karın bölgesini çalıştıran egzersizler yapmak göbeği eritmez sadece ordaki kasları çalıştırarak fit görünmeyi sağlar ve sıkılaştırır o kadar ama göbek terinde durur sadece daha düzgün görünür. göbeği eritmek için ciddi anlamda spor yapmak gerekiyo. mesela günde 1 saat yürüyüş veya koşu, bisiklete binmek vs. ayrıca beslenmemize de dikkat edip artık yağlılardan kızartmalardan uzak durmalıyız. bende aynı durumdan muzdaribim inanıyorum yakında göbeksiz günlerime geri dönücem :)

X