Bölgesel İncelme Böyle bir göbek erirmi, düzleşir mi ? ( resimli)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
yaw erimez mi hiç hem de dümdüz olur bol su ve sporla mis olur... gögüs sarkmaları için de boyun masajı ve kolları dirseklerden büküp açıp kapamak toparlanmasına yardımcı olur hadi kızlar bozmayın moralinizi ..

yaw erimez mi hiç hem de dümdüz olur bol su ve sporla mis olur... gögüs sarkmaları için de boyun masajı ve kolları dirseklerden büküp açıp kapamak toparlanmasına yardımcı olur hadi kızlar bozmayın moralinizi ..

ya bu kadar olmasada buna yakındır benimkide :)

nasıl bi spor programı yapmam lazım ben hiç görmedim sporla böyle bir göbekden kurtulan

sıkılaşması lazım bence pilates hareketleriyle çok rahat toparlanır gibime geliyor. o şekilde oturunca benimki onun içi dolu hali kaydirigubbakcemile3

erir tabi niye erimesin zaten erimiş o göbek sıkılaşması lazımm sadece spor spor spor şartt

gerçekten bazılarınız abartmış ne var o göbekte kat kat yağlanmış bi göbekten iyidir mekikle dümdüz olur o göbek

evet ya bilmem kaç çocuk doğuranda yokmuş o göbek falan gerçekten abartılmış.birkere sezeryanla doğum yapan bir çok kadında aynı problem olmuştur kadın oturduğu için öyle kötü görünüyor ayakta dik dursa hiç belli bile olmaz kızlar ya.o arkadaş annesini hiç otururken görmemiş galiba

elbette düzelir yeterki uğraşın bende sezeryanlıyım tamam kız halimdeki gibi değil ama pekte bir karnım yok hatta hiç çatlağımda yok.ha olsa çok sorun edermiydim bilmiyorum ama kocamdan asla çekinmezdim çünkü onun çocuğunu dünyaya getirdiğim için bu hali aldığı için gururla gösterirdim.tabi burda kocanın kişiliğide önemli bunu düşünebilecek adamla evli olmakta lazım

oturuş şeklinden kaynaklı duruyor eminim ayakta dursa minik bir karnı vardir. göbekten ziyade sarkıklık var bu resimde ..

bence sporlada diyetlede düzelmez bu tip bir göbek
çünkü deri fazlalığı var
karın germe ameliyatıyla fazla deri alınarak düzelebilir ancak
zaten dikkat ederseniz kızlar üst tarafta öyle aşırı bir kilo filan yok
cilt çatlamış ve fazlalık oluşmuş.
yani şöyle düşünün balonu şişirip sonra söndürsek
ilk defadaki pürüzsüz genişlememiş haline döndüremeyiz.
deride öyle
işte bilinçli olup aşırı kilo alıp vermemek lazıp
diğer taraftan çok kötüde bir görüntü değil
umarım istediğin kiloya vücuda sahip olursun canım

canım bunun bilinçle ne alakası var anne olmak isteyen her kadının karnı birgün kocaman olacaktır yani.hatta öyle kilo almak gibide azıcık olmuyor dev gibi oluyor karnın.hiç gerdirilmemiş sporla desteklenmiş harika karınlar gördüm ben hemde çocuk çıkmış ordan:KK19:balonla aynı elastikiyete sahip değil insan vücudu merak etme.belki alakasız ama öyle olsa zaten normal doğum yapan hiçbir kadın bir daha ilişkiye giremezdi sanırım:KK52:

gördüğün hiç gerdirilmemiş sporla desteklenmiş harika karına sahip olanlar
acaba hamileliğinde kaç kilo almışlar canım?
hamilelikte her karın deformasyona uğrar çok fazla kilo alındıysa 2. 3. ve ikiz hamileliklerde ise bu daha çok olur
ben hamileliğimde 23 24 kilo aldım çatlağımda oldu.
şimdi spor ve diyetle hamilelik öncesi kiloma döndüm
hatta altınada indim ama senin söylediğin harika karına sahip değilim :))
aynısını spor salonundaki hocamdada gördüm kadının ikizleri olmuş
gram fazla yağı yok hergünde her seansta spor yapıyor ama harika bir karnı yok
fotoda açıkça kat yapmış olan fazla deri belli oluyor.
sporla diyetle bu deri eriyebilirmi :))
benim bilinçli olmaktan kastım hamilelik döneminde çok fazla kilo almamak deriyi fazla genişletmemek
hatta bu dönemden önce biraz diyet ve sporla zayıf bir şekilde hamileliğe başlamak
ki bunları yapsak bile deformasyon olacaktır fakat en aza indirgenecektir.
ha kimisi hiç kafasına takmaz çocuğum kendim sağlıklı olayım gerisi boş der
oda herkesin kendi tercihidir.

Son düzenleme:
bizzat ablam benden daha fazla kilo aldı hamilelikte ben 16 kilo aldım oda 20-25 arası bişeydi ama hatırlayamadım şimdi.büyük olasılıkla22 idi.karnı kızken nasılsa aynen öyle yemin edrerim:KK19:benimki ondan daha kötü ama suç benim çatlağım falan yok ama spor diyet yapmadığım için biraz belli tabi:KK58:

selam kızlar

ben değilim yanlış anlaşılmasın ama benim göbişde sezeryandan böyle oldu sempatiksalakcinni böyle bir göbeğe sahip olupta bunu eritebilen varmı çok merak ediyorum eğer evet ise lütfen önerilerinizi söyleyin

Utandığı fotoğrafla şöhret oldu! - Milliyet.com.tr

inş ekleyebilmişimdir fotoyu

Bu kadar umutsuz olmayın. Ben bundan çok daha fenalarını gördüm. Teknoloji gelişti artık. Eminim duymuşsunuzdur. Kavitasyon ve Radyofrekans. Kavitasyon bölgesel yağları eritir. Radyofrekans ise radyodalgalarıyla çalışıp, vücudun iç ısısını yükselterek, içeride yaşlanmış kolejeni atarak, yeni kolejen oluşturur, bağ dokusunu kuvvetlendirir ve yağları eritir. İki uygulama tek cihazla ve peşpeşe yapılabiliyor. Sonuç gerçekten yüz güldürücü.

arkadaslar bu göbegin aynisi bendede mevcut hemde bol miktarda catlaklisi sporda yapmiyorum düzelmez diye basina gelipde düzeltebilen varsa lütfen söylesin bende yapiyim ne yaptiysa cok kafama takiyorum ben bunu lütfen bana akil verin sadece ameliyatmi cözümü

callaneticsin hakkından gelmeyeceği göbek tanımıyorum.

2 doğum yaptım,karnım hiç bir zaman olmadı...çocuk doğduktan 15 gün sonra eski karnıma geri döndüm...bana göre faydasını gördüğüm şeyler;hamilelikte çok kilo almamamya çalıtım( 15 kilo) 1o kilo doğum anında gidiyor zaten...doğumdan sonra göbüşümü jarse tarzı kumaşla sıkı sıkı sarsdım...nefes almayacak kadar değil tabi...15 gün gece gündüz öyle dolaştım,üstelik bir doğumum temmuz ağustos ayındaydı...kendimi bildim bileli düzenli mekik çekerim...hiç birşey yapmasam oturduğum yerden aklıma geldikçe göbeğimi içine çekip bırakırım...ilk doğumdan kalma çok az bir çatlağım var kibrit kutusu kadar kasığa yakın bir yerde,asla gözükmüyor,bu yönden şanslıyım...kızıma hep derim ;3 gün önce beni çatlatmadan gelseydin ya diye:KK9:

uzun lafın kısası,herşey kiloda bitiyor...aşırı alınıp verilen kilolar varsa(ki ben 3 kilo alsam hemen tehlike çanları çalarım)sarkmalar kaçınılmaz...ama spor herşeye deva...

ben 2tane doğum yaptım,ikiside normal doğum,çatlaklarımdan hiç rahatsız olmadım olmamda,malum sebepleri zaten dünyanın en güzel 2 varlığına sahibim,varsın çatlak olsun,e hamilelik kilolarımdanda kurtuldum,62kiloydm ilk gebe kaldığımda 2.ci gebeliğim sonunda 80kiloyu görmüştüm tartıda,sonrası sağlıklı beslenmeyle verdim gebelik öncesi kilomunda altındayım şuanda,yani istediğim vücuda sahibim yeniden bıkmadan usanmadan spor yapın:KK8:,sarkmalar aynı o resimdeki sarkma bendede vardı,düzenli egzersiz ve sporla mekikle halloluyo o,ben faydasını gördüm,,:KK34::KK16:

koca göbekli hallerimde hamile değildim,2.bebeğim 8-9 aylıktı sanırım doğum biteli kaç olmuştu ama koca göbek benleydii:KK25::KK1:
$FILE0059.JPG $ikili...JPG $buda geçer 73kg.JPG $buda geçer (108).JPG

$bennn.jpg $buda geçer (178).JPG
$buda geçer (178)...JPG

X