Bölgesel İncelme Böyle bir göbek erirmi, düzleşir mi ? ( resimli)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
evet gorunuyo canım.ıyıkı senın gobek degıl o.cunkı cok berbat bır gobek.ılk defa boyle kotu gobek gordum.hem o gobek erıtılmez ancak estetıkle falan duzele yoksa erıtmek olmaz..

Abartmayalım isterseniz.

Çocuk doğruran bayanların %50lik bir kısmında böyle göbek olur. Biraz daha estekik bir hale getirilebilir bu göbek sanıyorum göbek hareketleriyle.

Konu sahibi arkadaşım moralini bozma, göbek hareketlerine başla ama bıkmadan, usanmadan. Sanırım daha iyi olabilir.

Abartmayalım isterseniz.

Çocuk doğruran bayanların %50lik bir kısmında böyle göbek olur. Biraz daha estekik bir hale getirilebilir bu göbek sanıyorum göbek hareketleriyle.

Konu sahibi arkadaşım moralini bozma, göbek hareketlerine başla ama bıkmadan, usanmadan. Sanırım daha iyi olabilir.

abartmamısım vallaha.hem konu sahıbıne bısey demedım ayrıca annem 6 dogum yapmıs bırı ıkız.bu gobegın yanında bebek gıbı kalır.konu sahıbının canı neden sıkılacak kı sımdı estetılke ınsan bastan sona kadar degısıyo.

doğum sonrası bendede göbek kaldı 6 ay oldu hala aynı şekilde duruyo ne spor yapıyorum ne diyet Allah sonumu hayır etsin artıkkaydirigubbakcemile3

ben daha doğum yapmadan göbeğim var. ailem göbeklidir bende onlara çekmişim galiba. mid ve bağırsak sorunumda var ondanda olabilir ne yaparsam yapayım kilo vermemde zor oluyor ama göbek kısmından daha az kilo veriyorum. vücut yapısınada bağlı birazda. bizim gelinde 2. sezeyanla bebeğini aldı kucağına ama göbek hiç yok. bu kez kalçaları genişledi sadece.

Yaaa ben daha doğum yapmadım ama böyle göbeğim olacağını düşünmek moralimi bozdu. Daha yeni evliyim yaşım da çok genç eşime bundan sonra kötü görünmek istemem. Ama açıkçası estetik ameliyatlara verecek kadar da param yok :KK43:((( İnşallah spor yaparak felan geçer.

oturuş şeklinden kaynaklanıyor biraz da,düz dursa abartı bir göbeği olmaz.Mekik çekilir,yemeğe dikkat edilirse rahatlıkla verilecek bir göbek

bu eritelicek bi göbek değil ki.çünkü böyle bir göbekte yağ pek yoktur.sarkıklıktan dolayı öle duruyor.tek çaresi de spordur.zayıflamadan sıkılaşarak düz bir göbeğe sahip olabilirsin.keşke benimde öle olsa ama benimki bildiğin löp löp yağ.önce onu eritcem de sonra sıkılaştırcam.ohoho ohaoldumsmile

açmamak için tereddüt ettim böle tepki verince. çok iğrenç bişi sandım ayol. ya ne var bunda kadın 6 ay düzenli sporla adam eder bunu.

açmamak için tereddüt ettim böle tepki verince. çok iğrenç bişi sandım ayol. ya ne var bunda kadın 6 ay düzenli sporla adam eder bunu.

Böyle söyleyenleri duyunca moral buluyorum. İlk yazılanları okuyunca ben de senin gibi açmakta tereddüt etmiştim :)) bir de ameliyatla geçer denince hepten çöktüm resmen. İnşallah spor yapmak ve düzenli yemek yemek işe yarar..

40 yaşın altındaysanız hele hiç dert etmeyin. bakmayın burdaki kokonalara da. gerçek hayatta bi görsek Allah bilir 500 kilodurlar, burdan böyle moral bozması kolay.

evet gorunuyo canım.ıyıkı senın gobek degıl o.cunkı cok berbat bır gobek.ılk defa boyle kotu gobek gordum.hem o gobek erıtılmez ancak estetıkle falan duzele yoksa erıtmek olmaz..

Bence de abartmışsınız. O kadar da berbat bir göbek değil düzenli göbek egzersizleri ile toparlanır. Zaten dediğiniz kadar berbat ve düzelemeyecek olsaydı kadına bir sürü modellik teklifi gelmezdi.

bu göbek diyetle egzersizle gider o basit onu çözümü var peki ya o çatlaları nasıl yotu aslı ben onu merak ediyorum açıklama yapsane iyi olur bütün kadınlar aydınlanır böylece ya o çatlaklarından nasıl kurtulmuş yaaa bi sürüde var hayret bişey yaa bu ünlüler nasıl basarıyolar bunu bravo doğrusu

bende dogum yaptım
gobek yok catlagım hıc yok
ama ya memısler ya memısler sarktı ya delırıyorum 10 aydır sutyensız hıc ama hıc kalmadım kalamam
esıme hele o sekıl hıc yaklasamam bıtıgım yaaaaaaaaaaaaaa

bu göbek diyetle egzersizle gider o basit onu çözümü var peki ya o çatlaları nasıl yotu aslı ben onu merak ediyorum açıklama yapsane iyi olur bütün kadınlar aydınlanır böylece ya o çatlaklarından nasıl kurtulmuş yaaa bi sürüde var hayret bişey yaa bu ünlüler nasıl basarıyolar bunu bravo doğrusu

Yeni yeni kremler çıkıyor çatlaklar için çözüm alanlarda var. Ameliyatla da düzeliyor. Zaten sıkı bir karında çatlaklar çok az belli olur. Sarkık bir karın gibi olmaz zaten eklediğin resmi iyi okursan kadının özgüveninden bahsediyor. Kadın kafasına bile takmıyor onları.

Yeni yeni kremler çıkıyor çatlaklar için çözüm alanlarda var. Ameliyatla da düzeliyor. Zaten sıkı bir karında çatlaklar çok az belli olur. Sarkık bir karın gibi olmaz zaten eklediğin resmi iyi okursan kadının özgüveninden bahsediyor. Kadın kafasına bile takmıyor onları.

Aslında özgüven konusunda sana katılıyorum. Bu konularda kendine özgüvenin olursa daha çabuk atlatıyorsun. İradene sahip olabiliyor düzenli beslenip, spor vs.. yapıp düzelmek için elinden geleni yapabiliyorsun gibi geliyor bana. Özgüven çok önemli geçmese bile kendinle barışık olmak süper.

kızım henüz 1,5 yaşında ve o göbeğin benzeri sadece o kadar sarkmıyor az diri ama genel olarak ona benzeyen bir göbeğim var sarkık yani, sezeryan oldum bende ben artık o göbeğin benle beraber olduğunu ve hiç gitmeyeceğini düşünmeye başladım, hamilelğimde karnım çok aşağıdaydı ve resmen top gibiydi gören şaşıyordu ve sonucuda bu oldu bizde ırside galiba ablam 2 doğum yaptı 2 sezeryan ve maalesef karnı çok kötü durumdaydı ve karın germe ameliyatı geçirdi ancak öle biraz düzeldi bende 2.bebeğimde öyle olacağımı düşündükçe deli oluyorum zaten :sinifsinif:

Durumunuz müsaitse power plate e gidin... yerimseniben
20 seansta hiç birşeyiniz kalmaz...
a.s

X