Cilt Bakımı Ürünleri Adana'da Cilt Bakımı Yaptıranlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Amor-a

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
7.158
8.006
Adana'da cilt bakımı yaptırıp memnun kalan var mı? Benim cildim yağlı ve sivilce var. Önceden bir yere gidiyordum cidden cilt bakımı yaptırdıktan sonra cilt parlaklaşıyordu hemen etkisini gösteriyordu fakat bir takım nedenlerden ötürü oraya gidemem. Başka bir yer denedim ama evde kendim yapsam daha etkili olurdu. Şimdi başka bir yer arıyorum ama gerçekten farkettirecek tarzda olan bir yer.

aynı yeri bende arıyorum adana ya taşındığımdan beri
doğru dürüst bir cilt bakım merkezi bulamadım yalnış yeremi soruyorus acaba :=)))

Adana'da cilt bakımı yaptırıp memnun kalan var mı? Benim cildim yağlı ve sivilce var. Önceden bir yere gidiyordum cidden cilt bakımı yaptırdıktan sonra cilt parlaklaşıyordu hemen etkisini gösteriyordu fakat bir takım nedenlerden ötürü oraya gidemem. Başka bir yer denedim ama evde kendim yapsam daha etkili olurdu. Şimdi başka bir yer arıyorum ama gerçekten farkettirecek tarzda olan bir yer.

nereye gidiyordun peki canım

Merhaba kızlar,ben de adana da yaşıyorum ve bu konuyla ilgili size bir tavsiyede bulunabilirim.Ben de cildim için greken özeni gösteriyorum ve heryer de cilt bakımı yaptıramıyorum .Aylar önce zaten lazer için de gittiği Mezoslim Güzellik Merkezine gidiyorum.(Turgut Özaldaki şubesine )Ayda birkez mutlaka ordayım size garanti verebilirim ki en az 1 hafta boyunca cildiniz pırıl pırıl parlıyor.Ben vitaminlede destekliyorum gittiğimde ve cidim eskiye nazaran çok canlı kullaılanürün ise son derece kaliteli,isterseniz araştrın derim.Ama ben kesilikle tavsiye ediyorum.:lepi:

cildim bu ara çok fena oldu.cilt bakımı yaptırmak istiyorum ama heryere de gidilmiyor malesef.
yokmu başka tavsiye eden kızlar

çakmak caddesi'nde merkez metro sineması sok şubesi bulunan efor kozmetik tavsiye ederim merkezdeki Ayşe Hanım 22 yıllık estetisyen paris'e bile egitime gitti haftada 60 ve üzeri müşteri cilt bakımıyla sürekli pratik yapmakta 4buharlı bakım 100tl gibi ekonomik fiyat sözkonusu haftalık havyar mini bakım temizleme peeling maske ampülün (ürünü ordan alıncauygulama ücretsiz) sürülmesi ayda 1 buharlı komedonların temizlenmesi bu şekilde gidiyorum sorunlu bir cildim var çok memnunum

arkadaşlar ciltbakımı konusunda tavsiye edebileceğim bir yer var Gazi paşada cafe mum sokağında NEHİR güzellik salonu var çok tecrübeli ve temiz bir yer heryere gitmeyen ve titiz bir bayanım ama burdan çok memnun kaldım hem uygun hemde tecrübeli bir bayan yapıyor hatta kalıcı makyaj,lazer vs. gbi bir çok konudada güvenebileceğiniz bi yer.yalnız randevulu çalışıyorlar telefonu 4590870 Gülay hanımdan bilgi alabilirsiniz.

arkadaşlar ben adanada oturuyorum cildimde sorunlar var cilt bakımı yaptırmak istiyorum önerebilecegnz bi yer varmı cvp verirseniz sevinirim...

X