sanırım kocam başkasına aşık oldu.....

heyecan aramak hemde bir forum sayfasında bu nasıl iş anlamadım...ama ben çok eğleniyorum bu durumlarda...

Senin esin en sonunda seni sinir krizine sokucak
önce sen kendi sagligina dikkat et
eger sana birsey olursa size kim bakicak
hasta halinle esine nasil yardimci olucaksin...

Biz bayanlar cok cokk iyi niyetliyizdir
esimizin ne sorunu olursa olsun sacimizi süpürge yapar
onu ortaya cikarmak icin deli divane oluruz...

Arkadasim esin yardimini kabul ediyorsa yardim et
istemiyorsa sen kendini delimi edicen ...

Sana kötü davranmiyormus diyorsun ya kardesim
seni bunalima sokmus en alasindan
sinir krizi gecirmene ramak kalmis
ve sen hic bir yaptirim yapmiyor buraya yaziyorsun...

En basitinde bir evlilik terapistine git
onun ailesinede gitme madem sana bakmiyorlar
üstüne bir yorgan vermekten acizler ve seni dövmeye
kalkiyorlar kendine deger ver isine sahip cik oraya gitme
bir müddet ki anlasinlar seninle oyun oynayamiyacaklarini...

Sunuda unutma bazi insanlar vardir insani aptallastirmak
kolunu kanadini kirmak icin ugrasip seni sinir edene
kadar birakmazlar bunu anladigin anda oradan kac
kardesim kaca bildigin kadar hemde ...

bu ne yahu ,evlilikmi bu şimdi ,yok çok güzelim ,efsunlu gözlerim var ,erkekler bana hayran ,çok teklif alıyorum ,evli bir kadına yakışcak sözlermi bunlar ,bence sizin sorununuz kocanız filan değil direk kendiniz ,önce bir bakın bakalım ben neyim diye ,çok çelişkili konularınız var ,saçma ..

bu ne şimdi öteki konuya bakınca bbende anlam veremedim bu yazılanlara gözüm ağrıdı gece gece pöfff

eşinizin ağzı sigara kokuyo ise kılıksız ayakkabıların üstüne basark geziyo ise ki delikanlı ikende böyleydi demişsiniz eşiniz önceden de böyleymiş neden evlendiniz peki o zaman neyine vuruldun kılıksız dediğin adamın anlamadım ben şimdi çok çelişkili bi durumbilmiyorumkismile

hani pasif bir adamdı ?
hani size çok iyi davranıyordu ? diğer konunuzda böyle yazmıştınız ama burada hakaretler işittiğinizi yazmışsınız...

ilginç.........

bu ne yahu ,evlilikmi bu şimdi ,yok çok güzelim ,efsunlu gözlerim var ,erkekler bana hayran ,çok teklif alıyorum ,evli bir kadına yakışcak sözlermi bunlar ,bence sizin sorununuz kocanız filan değil direk kendiniz ,önce bir bakın bakalım ben neyim diye ,çok çelişkili konularınız var ,saçma ..

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yani..aynı fikirdeyim...vereliniortak

eveeet kaybolan da yalan çıktı hanımlar. şimdi dağılabilirsiniz.

Kaybolanın derdi çok kızlar cinsel hayatıda yolunda değil,efsunlu gözler gitti hüzünlü gözler geldi :2:

anamın bi lafı var yazdıklarınızı okudukça o geldi aklıma
"seni sen övme seni el övsün" derdi eminim okusa...
maşallahınız varmış insanlar burda genellikle da özünde iyi olduğunu anlatmaya çalışırlar siz gözüm şöyle saçım böyle beğenilmeye, tasdik görmeye ihtiyacınız var sanırım...
eşiniz şu son zamanda sizin beklemediğiniz şekilde bir değişim gösteriyor ise sizde deneyin onun yöntemini sizde iyi olun bakalım hayatınızda ne değişecek ... eğer başka birine ilgisinin olduğunu da düşünüyorsanız bunu böyle yaparak daha kolay anlarsınız...

canımm hemen böyle bir yargıya varmamalısın..sor neden bu değişiklik diye biraz daha dikkat et hal ve hareketlerine,bu durumu kullan belki de zaman geçtikçe değişmiş olamaz mı?biraz daha açarsan konuyu daha iyi olur merak ettim
aynn katılyıorum daha kesin bişey yokken ön yargılı davranmayın. belkide gerçekten davranışlarını farkına varıp düzeltmeye karar vermiştir kendini. yada işinde önemli bişey olmuştur onun için mutlu olmuştur. illa başkası var diye bişey yok yani. sonuçtya insan oğlu bazen farkında olmadan bile değişebiliyor.

neden istemedğiniz biriyle evlisiniz bende onu anlyamadım anlamak cok istiyorum ama olmuyor acıklama yaparsanız iyi olur

canım senin psikolojin çok bozulmuş.
diğer konundan biliyorum,insanların sana ve eşine hor davranmalarından dolayı kendini kötü hissettin.
kendine güzel bir şekilde tasvir etmen aslında eşim bana layık değil düşüncesinin etkisi bence.
eşin seni kaybedeceğini anlamış,baktı ki eski sıcaklığın yok değişmeye karar verdi.

bilemiyorum yani böyle görüyorum dışardan.
eşini de tanımıyorum ki,daha önce böyle bir geçmişi var mı?

ama anlattığın kadarıyla pasif,sen ne yapsan kabullenecek biri.

boşuna kuruntu yapma ve güzellikle değiştirmeye çalış.

X