sanırım kocam başkasına aşık oldu.....

kaybolan bu konundan sonra eşinin değil
sorunun tamamen sen oldugunu düşünüyorum
dağcının dediği gibi eşine hep önyargılı davranmışsın onu küçük görmüşsün adam kendini ezik hissetmiş
son davranışları adam kendini toparlamaya çalışıyor
ne güzel işte neden hemen ikinci kadın şüpheisne düştün ki
ben yine de yalan söylediğini konunun uydurma oldugunu düşünmüyyorm
sadece senin eşini beğenemediğinden dolayı kendinden küçük gördüğünden dolayı sorunun sende oldugunu ve büyüttüğünü düşünüyorum

kızlar dilim lal oldu konuşamıyorum..biz eşimle yaklaşık 3 yıllık evliyiz ve ben tanıştığımız günden beri eşimin ne bi aşk şarkısı dinlediğini ne bana bi şarkı armağan ettiğini ne benim hangi şarkıyı sevdiğimi nede benimle ilgili en ufak birşeyi merak ettiğini görmedim...gözleri hep donuktur tek bir iltifat duymadım 3 yıl boyunca...aslında güzeldim yani herkes öyle derdi..ama kocamın ağzından bikerecik duymadım bunu....başka erkeklerden çok duyardım bekarken..evlenince kesildi tabi bu iltifatlar ve ben zamanla kendimi yaşlı ihtiyar burşuk çirkin bi kadın gibi görüyorum...bazan çevremdeki erkeklerin bana bakışlarına dikkat ediyorum arada bir eşim yanımda olmadığı zamanlar laf atıyorlar ve güzel olduğumu hatırlayıp çok dikkatimi çekiyor...mesela(kızlar lütfen övünmüş falan demeyin gerçekten övünecek kadar özgüvenim kalmadı))mesela benim en güzel yerim saçlarım ve gözlerimdir..tam ir uyum içindedir ikiside hani saçları ışıl ışıl iri efsunlu gözleri olan kadınlar vardır ya işte ben onlardanım....ki bu tabiri bana yıllar önce ünv de bana aşık olan bi çocuk söylemişti...asıl konu şu..eşim daha bikerecik bile saçlarıma dokunup okşamadı iltifat etmedi hatta hakaret etti..bu akşam gelmiş direk bi müzik kanalımı açıp saçların şarkısı defalarca dinledi ve 3 yıldan beri onu hiç böyle görmemiştim...çok mmutluydu bana bakarken gözleri hiç gülmezdi...ve uzun zamandan beri ben ondan çok soğudum artık geç gelebileceğini sorun olmayacağını söyleyerek onu kendimden ve evden uzak tutmaya çalışıyorum...eşim sigara içer ve ağzı leş gibi kokar ve ben sigara kokusundan nefret ederim bi tek gün bile acaba kaybolan rahatsız oluyormudur diyerek ağzına bi naneli sakız attığını görmemiştim..dün geç geldi evea ğzını kokladım naneli sakız kokuyordu...biz kocamla birbirimize hiç aşık olamadık nedenmi çünkü eşim bana hiç saygı duymaz kendinede...yani ben onu tanıdığım günden beri hiç pembe hayaller kurdurmadı bana ben buyum işine gelirse dedi..hep bakımsız ayakkabısının ardına basan sigara içen bakımsız bir delikanlıydı şimdide aynı adam...yani gerçeklerle kararttı genç masum hayallerimi..şimdiyse kendine bakmaya başladı ...benim için olmadığının farkındayım çünkü 3 yıldır hiç yapmadı..akşam dışarı çıkabilirsin dedim gitmedi...bana iltifatedip güzel olduğumu söyledi ancak dilinin ucuyla...bana iltifat edip hep iyi davrandı ve ne dediysem hiç bağırmadı azarlamadı..eskiden daha dün bile sessizce bi sitem etmiştim bağırıp hakaret edip gitmişti şimdi ne olduda bukadar utlu..ki ben onunla artık aynı yatakta bile yatmak istemiyorum...soğudum yabancılaştım..uzaklaştım el oldu

Bu gidişle siz başkasına aşık olursunuz gibi geldi bana.Eşiniz sizin uyarılarınızı dikkate alıp sizi tekrar kazanmak için kendine bakmaya başlamış benim anladığım bu.Hemen başkasına aşık oldu deyip suçunu ona yükleme bahanesi bulup ondan boşanmaya çalışıyorsunuz gibi geldi bana.Yazık değil mi adama.Kanıt bulman lazım aldattığını söylemen için

isin komik tarafi yorum yapan arkadaslar içerigi okumuyor, sayfa sayisi 18-20 olsa anlayacagim ama bir kaç sayfayi geçmemis konulari okumalarini tavsiye ederim...
çünkü içerigin hemen degistigini, isin aslinin ne oldugunu daha ii anladiklarinda ona göre yorum yapacaklardir... hatun çelisiyor, belkide oyun oynuyor... bayanlar bunu dikkate alarak fikrimizi paylasalim... çok yufka yürekliyiz hemen inaniyoruz...

isin komik tarafi yorum yapan arkadaslar içerigi okumuyor, sayfa sayisi 18-20 olsa anlayacagim ama bir kaç sayfayi geçmemis konulari okumalarini tavsiye ederim...
çünkü içerigin hemen degistigini, isin aslinin ne oldugunu daha ii anladiklarinda ona göre yorum yapacaklardir... hatun çelisiyor, belkide oyun oynuyor... bayanlar bunu dikkate alarak fikrimizi paylasalim... çok yufka yürekliyiz hemen inaniyoruz...

ya hayır kadın kocasını beğenmiyor
sürekli küçük görüyor bundan dolayı mutlu değil sanırım depresyona filan da grimiş
adam kendine az çekidüzen vermeye başlamış hemen iknci kadın mı var acaba
evliliğinde mutlu değil eşini beğenmiyor bir de evli oldugu için sanırım eskisi gibi beğendiğini ifade edenler de olmuyor bu koymuş kaybolana
önceden çok iyiniyetli davrandığım için çok kızıyorum kendime:eek:klava:

Offfff....git kendine sana layik birini bul o zaman ....isin gucun yok mu senin yaaa...begenmedigin adamla neden evlendin...sen adama bunlari hissettiriyorsan ooo...ayy ne diyim gercek sorunlar lutfen doktora git kendini duzelt ..kendine layik gormedigin , birlikte olmak istemedigin bir adamla neden evlisin onu coz ilk once...

ya hayır kadın kocasını beğenmiyor
sürekli küçük görüyor bundan dolayı mutlu değil sanırım depresyona filan da grimiş
adam kendine az çekidüzen vermeye başlamış hemen iknci kadın mı var acaba
evliliğinde mutlu değil eşini beğenmiyor bir de evli oldugu için sanırım eskisi gibi beğendiğini ifade edenler de olmuyor bu koymuş kaybolana
önceden çok iyiniyetli davrandığım için çok kızıyorum kendime:eek:klava:

güzelim hatunun diger konularini okudun mu sen????
okumadiysan bir zahmet okuyuver!!! o zaman burda yaptigi yorumun ne kadar kendisiyle çelistigini ve ortaya nasil bir ironi çikiyor anlarsin :KK66:

bilmem mi dişi kartal üzüldük destek olmaya çalıştık
bu ikinci konu zaten sorunun kimde oldugunu ortaya çıkarıd

bence sorun sizde.bi işiniz olduğuna inanmıyorum ben :hulya: eğer işiiz varsa ayrılın gitsin
ne bu çekilecek dert mi?
kaynananız tüüpü açar gider.
diğer konununzda kaynanam tüpü açıyor dediniz.yahu bu kadında evde hadi sizi zehirleyecek kendide evde üstelik mirmirmirmir
ayrıca anladığım kadarıyla siz evlendiniz,aileniz istemedi geri döndünüz fisfisfis şimdi yine huzursuzsunuz kafamçokkarıştı bi dakka ya kafam karıştıCADIARZU

neyse ya banane :umursamaz: yine basarlar cezayı bana zhebani kaçar:eek:

Konu başlığı yanlış olmuş sadece arkadaşlar, yoksa başka bi anormallik yok bence.

"sanırım kocam başkasına aşık oldu..... " yu değişitiyoruzz

"sanırım ben başkasına aşık oldum..... " yapıyoruz ve kaybolan arkadaşın sorunu da açıklığa kavuşmuş oluyor.

bilmem mi dişi kartal üzüldük destek olmaya çalıştık
bu ikinci konu zaten sorunun kimde oldugunu ortaya çıkarıd

iste bu yüzden çok gülünç yaaa, ilkinde romantik bir hikaye çikiyor ortaya
ikincisi de tam tersi!!! telefonda aglayan bir adam hatun'un tabiriyle kılıksız olan bu adam yanii, bir telefonda nasil aglar :)))))
kusura bakmayin ama çok komik
bu adam nedir böyle bir ayi mi yoksa hisleri olan biri mi?? ben karar veremedim bir yandan agzi les gibi kokuyor, ortalarda kiliksiz geziyor, diger yandan ayrildigi esinin telefondaki sitemlerine agliyor!!!! yapmayin Allah askina...
üstelik bir kadin ulu orta herkese iltifat alip, ne kadar hos oldugunu anlatiyorsa eger, kadinin evlilik mahremiyetine zaten saygisi yoktur...

biz kocamla birbirimize hiç aşık olamadık nedenmi çünkü eşim bana hiç saygı duymaz kendinede...yani ben onu tanıdığım günden beri hiç pembe hayaller kurdurmadı bana ben buyum işine gelirse dedi..

eee adama bile bile lades demis oldun... sizin gibi okumus biri asik olmadan, yada hoslanmadan birine aptal degilse evet demez!!!! adami çok fazla eziyorsunuz!
bir söz vardir: Bak ibret al yere düşen yaprağa, oda eskiden yukardan bakardı toprağa

Valla ben bu uyenın actıgı hiç bir konuyu anlayamıyorum birbirini tutmuyor.. bilmiyorumkismile
Ya yarım anlatıyor yada bilemeyeceğim...

ya sorun eşin de değil
kaybolan da zaten onu diyoruz
bu son konu ispatladı zaten ama ben uydurma oyun amaçlı bir konu oldugunu düşünmüyorum sadece
psikolojisini rahatlatmak için buraya konu açıyor biliyor ki yakın cevresine acsa onlar da tepki gösterecek
evliliğinde mutlu değil önceden çok beğenilen birisiymiş sanırım evlenince iltifatların kesilmesi mutsuz etmiş
eşini küçük görmesi filan
sanırım boşansa iyi olacak ama bu sefer de yaşlandıgı için güzellliğini kaybedecek yine iltifatlar kesilecek
kaybolanın vayy haline

Çok merak ettim bu yukarıda yazdıkların derdim var bölümündeki yazı eşine olduğu gibi söylesen ne olur?

X