Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Arkadaşlarım,
Eski topicinizde çok fazla sayfa olduğundan yeni başlığınızdan devam etmenizi rica ediyorum.
Bu yeni başlık hepinizde yeni bir güne doğuş olsun inşallah:Saruboceq:

Günaydın kızlar yeni sayfamız hayırlı olsun uğur getirmesi ümidiyle

Bilgeeem geçmiş olsun canım Rabbim emeklerini boşa çıkarlmasın(tabiki burda bebek isteyen bütün arkadaşlarımızın)

hepiniz sağolun arkadaşlar inşallah en kısa zamanda düzelirimde tedavime başlarım...

slm kızlar herkese hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bu cuma saatleri yüzü hürmetine herkesin gönlünden geçeni allahım nasip etsinnn

sidelyam sen hep dualarımdasın canım pek görüşemiyoruz ama unutmadım seni allah yardımcın olsun ve emeklerini boşa çıkartmasın.

korktuğunu yazmışsın canım rahat olmaya çalış korkma ne yaparsak yapalım iş olacağına varıyo hani ben tedavideyken senle konuşmuştuk hatırlarsan kötüyü düşünmeyeceğimizi pozitif düşüneceğimizi olumsuz olursada o zaman üzüleceğimizi baştan üzülmeyeceğimizi konuşmuştuk sende öyle yap canım benim baştan kötü düşünme

belgincim geçmedi gitti şu karın ağrın görüyomusun canım baka bir yerden randevu alsan neyin nesi bu ağrılar strestenmi acaba ki tedavinde yaklaşıyor aksi bir etki yapacak birşey olmasından korkuyorum senide telaşlandırmak için demiyorum ama bende merak ettim artık niye geçmiyo ki tahminen stresten diyorum inşalah başka bişi değildir canım tekrar tekrar geçmiş olsun

kızlar herkese hayırlı cumalar bugun misafirim var çok okuyamadım ama topic yeniden açılmış hayırlı uğurlu olsun hepimizeee

belgincim geçmedi gitti şu karın ağrın görüyomusun canım baka bir yerden randevu alsan neyin nesi bu ağrılar strestenmi acaba ki tedavinde yaklaşıyor aksi bir etki yapacak birşey olmasından korkuyorum senide telaşlandırmak için demiyorum ama bende merak ettim artık niye geçmiyo ki tahminen stresten diyorum inşalah başka bişi değildir canım tekrar tekrar geçmiş olsun

sagol canım evet bende çok korkuyorum gittim canım yaa işte bağırsaklara bakacaklar oda 1 ay sonraya randevu verdi bende bilmiyorum stresten değil canım yaaa yeni değilki bu dertle 5yıldır uğraşıyorum bilmiyorum vallahi canım dr bana vitamin vermişti tedaviye başlamadan onları içiyordum bugün içmedim vallahi acaba onlardanmı ağrıyo diye içmedim bişey yok şu saate kadar ama bilmiyorum kabızlık sorunum var benim ama ondan olsa neden arada bi ağrısın bende anlamadım inşallah bir an evvel düzelir...

hayırlı olsun yeni topic kızlar inşallah fazla uzamazda hepimiz hamiş oluruz .ya niye hep bizler ugraşıyoruz erkekller yan gelip yatıyor onlarda açsa ya böyle bir topic dertlerini paylaşsalar

elfida naptın canım seni merak ettim
belgincim sen nnasıl oldum canım

ben bugun cok yoruldum sabahtan beri ayaktayım misafirim vardı birde sıcak birde adet mahvoldum birde eşimin doğum gunu bugun daha işim bitmedi arkadaşalar ama bugun mahvoldum yarında eşimin halasına gitcem ona daha tatlı yapcam anneeee ağlamak istiyorummmmakannehirakannehirohaoldumsmileohaoldumsmile

kızlar size ne anlatcam aslında herşeyin hayırlısını istemek lazım

eşimin yanında calışan bir kız var o anlattı:
halası 40 yaşında ve bebek sahibi olamamış en son tüp bebek denemişler üçüz tutmuş 2 si yaşamamış teki kalmış ve doğan cocukda down sendromlu imiş ve kadın ben çok istedim buna bakarım demiş testlere cıkmış sorunlu olduğu aldırmamış yeni doğurmuş cocuğu ve şimdide eşiyle sorunları varmış eşi terketmiş zor bir durum bunca yıldan sonra iste iste özürlu bir evlat ver üstüne koca terk et rabbim hakkımızda hayırlısını versin ben özürlü cocuk buyutmenin ne demek olduğunu bilirim cunku özürlü bir kardeşim var hani derler ya delisi olan hergun ölüsu olan bir gun diye aynen öle rabbım göstermesin bence herşeyin hayırlısı

Bilgeeem geçmiş olsun canım Rabbim emeklerini boşa çıkarlmasın(tabiki burda bebek isteyen bütün arkadaşlarımızın)

Su çok teşekkür ederim öncellikle.. İyi diliklerin için ...
Evett yeni sayfa yeni umutlar gayet güzel oldu bu..
Bugün bütün gün uyudğum için yeni baktım.. Biraz geç oldu ama herkese hayırlı cumalar diliyorum bende..
Bugün mutlu ve umutlu hissediyorum kendimi ağrılarım bitti çok çabuk atlattım rahim filmi sitersini ve ağrılarını..
Hakkımızda tekrar tekrar hayırlısını diliyorum kader dostlarım :)

kızlar size ne anlatcam aslında herşeyin hayırlısını istemek lazım

eşimin yanında calışan bir kız var o anlattı:
halası 40 yaşında ve bebek sahibi olamamış en son tüp bebek denemişler üçüz tutmuş 2 si yaşamamış teki kalmış ve doğan cocukda down sendromlu imiş ve kadın ben çok istedim buna bakarım demiş testlere cıkmış sorunlu olduğu aldırmamış yeni doğurmuş cocuğu ve şimdide eşiyle sorunları varmış eşi terketmiş zor bir durum bunca yıldan sonra iste iste özürlu bir evlat ver üstüne koca terk et rabbim hakkımızda hayırlısını versin ben özürlü cocuk buyutmenin ne demek olduğunu bilirim cunku özürlü bir kardeşim var hani derler ya delisi olan hergun ölüsu olan bir gun diye aynen öle rabbım göstermesin bence herşeyin hayırlısı

Melony o yüzden her gece Allah'ım sağlıklı sıhhatli vatana millete hayırlı evlat ver diye dua ediyorum.. Bişeyi çok istemek değil hayırlısını istemek lazım.. Çok üzücü bir olay yaşanmış.. Allah yardımcısı olsun..

X