Saç Şekillendiriciler yardımm...saç köpüğü ne işe yarıyor

_aysu_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
287
3
ya arkadaşlar ben bu saç köpüğü ne işe yarıyor anlamış değilim nasıl kullanıyorsunuz siz biraz bilgi verir misiniz.(çok cahil gördüm bu konuda kendimi:sinifsinif:)

ya arkadaşlar ben bu saç köpüğü ne işe yarıyor anlamış değilim nasıl kullanıyorsunuz siz biraz bilgi verir misiniz.(çok cahil gördüm bu konuda kendimi:sinifsinif:)

saç kremi yerine kllanıyosun cnm saç kreminin işe yaramadığını düşünenler köpük kullanıyolar bununda yaramadığını düşünenler biryantin kullanıyolar yani kısaca saç yatıştırmak için ..

teşekkürler cevap için.yalnız bir arkadaşımın ne zaman baksam saçları kıvırcık oluyor.ama aslında düz saçlı.nasıl yapıyorsun diye sorduğumda köpük(mousse) kullandım diyor.bende o zaman pek önem vermemiştim ama şimdi çok merak ettim.saçları dalgalandırmak için nasıl kullanmak gerekiyor peki?

canım banyodan sonra ıslak saçına köpük sür jöle sürer gibi .saha sonra başını öne eğ ve saçlarını aşagıdan yukarıya dogru dalgalar olusturacak sekılde elinle topla bırak yaparak kurut.ya da fön makinelerının ucuna takılan vigo diye bir aparat var onunla kurut.sacların dalgalanır boylece

X