Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

Arkadaşlar samsun da gökhan hoca var önce yıldız nameye bakıyor sonra sana seni anlatıyor
gecenlerde biz gittik yok böle bişe gideni geri getiriyor maddi sıkıntıları düzeltiyor aile arası ilişkiyi düzeltiyor adam acıkcası herşeyi yapıyor ama cok farklı bir tane kağıt verip göndermiyor cok ilgili bence hiç uğraşmadan onu bir arayın tel,n, paylaşıyorum inşallah kızmaz:)) 0 507 057 55 60

Arkadaşlar samsun da gökhan hoca var önce yıldız nameye bakıyor sonra sana seni anlatıyor
gecenlerde biz gittik yok böle bişe gideni geri getiriyor maddi sıkıntıları düzeltiyor aile arası ilişkiyi düzeltiyor adam acıkcası herşeyi yapıyor ama cok farklı bir tane kağıt verip göndermiyor cok ilgili bence hiç uğraşmadan onu bir arayın tel,n, paylaşıyorum inşallah kızmaz:)) 0 507 057 55 60

Arkadaşlar benim bilidiğim gökhan hoca var medyum gökhan yada yıldız nameye bakıyor ücret de almıyor yapılması gereken varsa söylüyor ve yapıyor dürüst biri bildiğiniz üzere medyumların bazıları samsunda hiç iyi anılmıyor ben şahsen tanıştım kendisiyle ahlaklı ve adablı bir adam dediği cıkıyor işleri düzeltmek için maddisıkıntı için gideni getirmekiçin bağlamak için ama adam prensipli kötülüğe yapmıyor boşuna aramayın ve yazdıkları 15 gün içinde etkisini gösteriyor ben ona işlerimle ilgili gittim bana yardımcı oldu bayan giyim mağzam var faydasını gördüm ama bir cok arkadaşıma tafsiye de ettim evliğiğiile ilgili sıkıntısı olan arkadaşım vardı ona da yardımcı oldu şimdi mutlular bence bir deneyin kibirlibirideğil ve herkezede bakmıyor yapamıyacaksa baştan söylüyor sana bişe olmaz diye teli yazıyorum umarım açıktır baya oldu aramıyalı

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bilidiğim gökhan hoca var medyum gökhan yada yıldız nameye bakıyor ücret de almıyor yapılması gereken varsa söylüyor ve yapıyor dürüst biri bildiğiniz üzere medyumların bazıları samsunda hiç iyi anılmıyor ben şahsen tanıştım kendisiyle ahlaklı ve adablı bir adam dediği cıkıyor işleri düzeltmek için maddisıkıntı için gideni getirmekiçin bağlamak için ama adam prensipli kötülüğe yapmıyor boşuna aramayın ve yazdıkları 15 gün içinde etkisini gösteriyor ben ona işlerimle ilgili gittim bana yardımcı oldu bayan giyim mağzam var faydasını gördüm ama bir cok arkadaşıma tafsiye de ettim evliğiğiile ilgili sıkıntısı olan arkadaşım vardı ona da yardımcı oldu şimdi mutlular bence bir deneyin kibirlibirideğil ve herkezede bakmıyor yapamıyacaksa baştan söylüyor sana bişe olmaz diye teli yazıyorum umarım açıktır baya oldu aramıyalı 0 507 057 55 60

moderatörler bıktı siz bıkmadınızmı?:KK1:

Bu forumda yazılanların doğrultusunda arkadaşımla Figen'e gittik.şu ana kadar baktırdığım en kötü faldı.hatta fal bile demeye bin şahit ister.hakkımda hiçbir şey bilemediği gibi,geleceğe dair sorularıma da cevap alamadım.dışarıdan bakan birisi bile benimle ilgili daha isabetli yorumlar yapabilirdi.bu forumda bu bayanla ilgili yorumların üzerine gittiğimiz yerden tam bir hayal kırıklığıyla ayrıldık.bunun üzerine de bu konuyu okuyup da bizim gibi yorumlara inanacak arkadaşlara tavsiyem Figen'e giderek boşa zaman da para da harcamayın,kendini çok övüyor ama maalesef hiçbir şey tutturamıyor... :KK45: :KK19: :KK20:

Arkadaşlar gecenlerde burda bir yazı okudum gökhan hoca her sorunu cözüyor diye bende dayanamadım aradım ilk önce tertü ettim ama ama iyi biri 38 yaşlarında yıldız nameye baktı para talep etmedi bişeler anlattı ve mantıklıydı konuştuk ve ayrıldık denemekte fayda var ama telefonu bende kayıtı değil yanlışlıkla sildim bilen varsa paylaşırsa sevinirim ilerde lazım olacağaına eminim:)

Arkadaşlar gecenlerde burda bir yazı okudum gökhan hoca her sorunu cözüyor diye bende dayanamadım aradım ilk önce tertü ettim ama ama iyi biri 38 yaşlarında yıldız nameye baktı para talep etmedi bişeler anlattı ve mantıklıydı konuştuk ve ayrıldık denemekte fayda var ama telefonu bende kayıtı değil yanlışlıkla sildim bilen varsa paylaşırsa sevinirim ilerde lazım olacağaına eminim:)

Sizi bir arkadaşla tanıştırayım:KK51:

mrb arkadaşlar bende aynı sorunları yaşadım falın baktırmak için tek sebebp içimizdeki o aşk acısı geçenlerde ben samsunda ismini hatırlamıyrum hocaya gittim adam bu işi iş olarak yapmıyor hocam mrb diye acın telefonu tanıyormuş gibi çaktırmayın zaten cok sakin bir insan konuşmak bile uzur veriyor :) o dönemde 15 gün içinde içinde hani o acı varya yemek yiyemezsin su içemmezsin çalışamazsın hiç bişe yapmak gelmez içinden o acıyı 15 günde geçiriyor ve bunun üzerine kişi sevgi yolundaysa geri gelmesini sağlıyor birzat ben şahidim 1 yıl kadar oldu o kişi geri geldi ve güzel zaman geçirdik bu sefer ben bıraktım:) içim rahat aslında tek sorunda bu ya terk edilmek bunu kaldıramıyor yüreğimiz :) ama iletişim kurun bence iyi bir insan ....

tatlışş sen de mi samsundasın :) ankarada bulamadıysak burada hiç bulamayız

evet şekerimm burda birilerini arıorum ama yok :KK43: o atakumda dediğin arkadaşa gitmeyi düşünüyorum x-large kafe dediğin yere gideyimi öneririmisin şekerim varmı bi gelişmeler

gerçekten samsunda bakan tanıdığınız iyi biri yokmu arkidişlerrrrr ??

benim Samsun'da tanıdığım en iyisi Arzu.Belediye Ortaokulu'nun karşısında,Bulvar'da.internette aradığınız zaman telefon numaraları da çıkıyor,kendi sayfası var.

benim Samsun'da tanıdığım en iyisi Arzu.Belediye Ortaokulu'nun karşısında,Bulvar'da.internette aradığınız zaman telefon numaraları da çıkıyor,kendi sayfası var.

arzuya gittim pek beğenmedim ben. özensiz genel şeyler söyledi tanışacağım kişiyi desöyledi daha tık yok.

canım kim bu hoca? arıyoruz bizimle mi konuşuyor tam olarak anlamadım da ben :KK9:

:)))) iki üyelik alıp reklam yapanları birbiriyle tanıştırıyorum ben, sen ve sen şeklinde, çünkü reklamcılar birkaç üyelik alıp başka başka kişilermiş gibi yazıyorlar:KK60:

:)))) iki üyelik alıp reklam yapanları birbiriyle tanıştırıyorum ben, sen ve sen şeklinde, çünkü reklamcılar birkaç üyelik alıp başka başka kişilermiş gibi yazıyorlar:KK60:

:KK60::KK60::KK60:

Patronla bugün talan etmişsiniz fal bölümünü :KK60:

Bir zamanlar Eylül diye birini duymuştum.Ben gitmedim ama giden kişinin hayretleri içinde dinlediğimi biliyorum.Çok ulaşmaya çalıştım kendisine.Ama numarasını bile bulamadım.Hiç bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

X