Hipokrat Kahvesi Kürü

kiloda fark yaptımı acaba kaç günde belli olurki :)))) meraklandım :)))
bende kurudularsa akşam başlıcam :)))

fırında yanmasını istemiyorsanız biraz fırınlayın sonra akşamdan sabaha kurumaya bırakın sonra gene fırınlayın ara ara devam edin çok fırında tutmakta yakar radı değişir bence :)bayanssulusmile

ben de senin tarif ettiğin şekilde kuruttum sabahları fırınladım bi sonraki sabaha kadar dışarda kurumaya bıraktım sonra sabah yine fırınladım...

şuanda kilomda bi değişme yok ben de sabırsızlıkla bekliyorum..aslında hemen tartılmak da istemiyorum ama ...sadece yarım kilo az çıktım ama o farklı nedenlerden de oynamış olabilir ..oyüzde 1 haftadan sonra tartılcam ...bugün 3. günüm sabahki çayımı içtim.. başka devam eden arkadaşlar yok mu :1rolleyes:

evet bencede yanarsa tadında değişme olur bu sefer aç karnına içmek cidden çok zorlaşır :-)

pancar bulmak ne zormuş bu arada hiçbi manav da yok bugünde kipada son pancarı önümdeki teyze aldı inşallah yarın bulurum da yapabilirim bende boshayallersmile

evet pancar manav ve marketlerde ben de bulamaıdm pazarda bulabilmiştim ..inş. bulursun hemenyerimseniben

bende sabah içemedim öğlen deneme amaçlı içeyim dedim ayyy ne menem bir tadı var yahu tadsız tuzsuz biraz elmanın limonun tadı geçsaeydi keşke hehe pancar baskın çıktı tadında kokusunda renginde :)
ama neler içtim bu onların yanında süper mesela lahana çorbasının yanında harika :)) ben de yarından itibaren düzenli içmeye başlıyacağım bakalım ne kadar gidicek içebilirsem 2.yide hemen yapmam lazım yetmez valla :)))
melekimsi merakla bekliyorum sonucunu canım :)

pancarı buldum ama ananem yapmama izin vermedi valla hemen

yıkayıp suya yatırdık :)) toprağı iice gidicekmiş, sudan çıkan pancarları ben 3 günde anca kurutucam artık :p
şaka bi yana bi an önce başlamak istiyorum artık :))

ben bugün başladım sabah kahvaltıdan önce içtim biraz iştahım kesildi çok şaşırdım zorla yedim resmen :))))) içindekileri direk yutuyorum ben çiğnemek gerekmiyodur umarım :)zaten resmen kahve olmuşlar kapkara
benden bi öneri malzemeleri biraz fırınlayın suyunu çeksin sonra kendi halinde kurumaya bırakın bir kaç gününüzü alıcak ama fırında yakmaktan ya da başında beklemekten iyidir.

malzemeleri aldırıp bende başlayım bakalım
şu kırmızı pancarı bulmak sorun olacak kocik pazara ölse gitmez :nazar:

bu kahveyle iyi sonuçlar alanlar var mı arkadaşlar
ne gibi faydası var iştah mı kesiyo ne işe yarıyo

ben pazar günü içmeye başladım sadece çarşamba günü içemedim bugün cuma ve henüz hiçbir fark yok adet öncesi diyemi yoksa benim inatçı bünyeden mi bilmiyorum.

ben şunu bilir şunu söylerim
boğazdan kesip sporla desteklemikten sonra heç bişi olmaz.
ahanda örnek ben 2,5 ayda 17 kg verdim emme 6 ayda anca 5 kg verdim şimdi :) yarın sabak recime başlıyom gene bakalım nolcak :)
iiçmeyin acaip şeyler.

bu kahveyle iyi sonuçlar alanlar var mı arkadaşlar
ne gibi faydası var iştah mı kesiyo ne işe yarıyo

iştahı kesiyo yani en azından bende öyle yaptı gün içinde yemek yemek aklıma gelmiyo pek.. ayrıca bağırsakları da çalıştırıyor.. başladığımdan bu yana tartıda 1 kilo eksik çıkıyorum ayrıca da mezura ölçülerimde de 1 cm eksik çıkıyorum..

iştahı kesiyo yani en azından bende öyle yaptı gün içinde yemek yemek aklıma gelmiyo pek.. ayrıca bağırsakları da çalıştırıyor.. başladığımdan bu yana tartıda 1 kilo eksik çıkıyorum ayrıca da mezura ölçülerimde de 1 cm eksik çıkıyorum..

CADIARZU eğer benim iştahımı kesebilirse herkeste işe yarar
şimdiye kadar iştahımı kesmek hiçbir ota yada karışıma nasip olmadı kaydirigubbakcemile3
adeta yemek için yaşıyorum

pancar hariç diğerlerini aldırdım
kocik pancara bakacak bugün
bulursa akşama hemen yapıp başlamayı düşünüyorum

inşallah iştahımı keser :Saruboceq:
inşallah içimdeki öküz doyar :mymeka:
inşallah 3-5 kilo verebilirim delikafadulden

Son düzenleme:
şimdiye kadar iştahımı kesmek hiçbir ota yada karışıma nasip olmadı kaydirigubbakcemile3

mesela ben sabahları bu çayı içiyorum yarım saat sonrasında da kahvaltımı şu zayıflama için yenilne mısır gevrekleriyle yapıyorum.. bigün sabah bu şekilde yedim teee akşama kadar yemek yememişim akşam eve geldiğimde farkettim.. aslında bu da kötü ara öğün yemem gerekiyor metabolizmanın çalışması için. az yiyince midem de küçüldü zaten yoksa ben de yiyorum yani ...arada canım abur cubur çekiyo görüyorum ,nefsimle kavga ediyorum alalım almayalım diye:roflol::roflol::roflol: salmak yok bu sefer iş ciddi :lepi:

ben şunu bilir şunu söylerim
boğazdan kesip sporla desteklemikten sonra heç bişi olmaz.
ahanda örnek ben 2,5 ayda 17 kg verdim emme 6 ayda anca 5 kg verdim şimdi :) yarın sabak recime başlıyom gene bakalım nolcak :)
iiçmeyin acaip şeyler.
vaauuwww her zaman takipcinim abatummmmmmm bana da bi anlatıver nasıl verion bendeki nasıl bir inatcı bünye olmuo olmuooo :KK43:
ilk içtikten sonra iştah kestiği doğru ama ben sofraya geçince bitio heheh :)))) bulunduğum döneme vereyim ben en iyisi bitene kadar yapıcam inşallah işe yarar :)

hahahahah bence şöyle de bu işe yarıcak içicem canım yemek yemek istemicek zorla bir kaç lokma alıcam gibi pisikolojik savaş aç heheh
mesela ben sabahları bu çayı içiyorum yarım saat sonrasında da kahvaltımı şu zayıflama için yenilne mısır gevrekleriyle yapıyorum.. bigün sabah bu şekilde yedim teee akşama kadar yemek yememişim akşam eve geldiğimde farkettim.. aslında bu da kötü ara öğün yemem gerekiyor metabolizmanın çalışması için. az yiyince midem de küçüldü zaten yoksa ben de yiyorum yani ...arada canım abur cubur çekiyo görüyorum ,nefsimle kavga ediyorum alalım almayalım diye:roflol::roflol::roflol: salmak yok bu sefer iş ciddi :lepi:

bende öle yapıom ama hemen acıkıom alla alalaa :KK43:bayanssulusmileohaoldumsmile

aslında benim karnım aç değilki boshayallersmile gözüm aç sempatiksalakcinni beynim aç eyvahedigeldismile zihnim aç :mymeka:
iş beynimde bitiyor :nazar:
birgün boğazıma kadar yemiştim hala gözüm yemekteydi aldım börekleri "al al ....alda doy artık "diye gözüme sokmuştum sırnaşık şey
vaauuwww her zaman takipcinim abatummmmmmm bana da bi anlatıver nasıl verion bendeki nasıl bir inatcı bünye olmuo olmuooo :KK43:

ilk içtikten sonra iştah kestiği doğru ama ben sofraya geçince bitio heheh :)))) bulunduğum döneme vereyim ben en iyisi bitene kadar yapıcam inşallah işe yarar :)

hahahahah bence şöyle de bu işe yarıcak içicem canım yemek yemek istemicek zorla bir kaç lokma alıcam gibi pisikolojik savaş aç heheh

bende öle yapıom ama hemen acıkıom alla alalaa :KK43:bayanssulusmileohaoldumsmile

bu sefer psikolocik savaş açacam
açmak zorundayım çünkü tostopalak bişey olacam böyle kilo almaya devam edersem

arkadaşlar hala kullananlar kilo verenler varmı?bende bugün başladım 2-3 kilo versem fena olmaz lütfen kullananlar sonuçları yazsın

arkadaşlar hala kullananlar kilo verenler varmı?bende bugün başladım 2-3 kilo versem fena olmaz lütfen kullananlar sonuçları yazsın

arkadaşım ben de yarın başlayacağım. biliyor musun bence burda yazılanlara çok aldırma. inan, bu karışım bana yarayacak,zayıflatacak de ve devam et. bak o kadar zahmet çekip kavurup yapmışsın. ben burda sana yazdıklarımı uygulayacağım:))

arkadaşım ben de yarın başlayacağım. biliyor musun bence burda yazılanlara çok aldırma. inan, bu karışım bana yarayacak,zayıflatacak de ve devam et. bak o kadar zahmet çekip kavurup yapmışsın. ben burda sana yazdıklarımı uygulayacağım:))

doğru söylüyosun önce inanmak gerkiyo inşallah emeğimizin karşılığını alacağız cevabın için çok teşekkürler düzensiz kullanıyordum ama düzenli kullanarak devam edeceğim a.s

kizlar suan deneyen var mi... nasil gidiyor....bende birseyler yapmak istiyorum rejimi desteklemek icin ne yapacagima karar veremedim....

X