Hamile olupta sol kaburga altında şiddetli ağrı duyanlar

ofline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
271
7
arkadaşlar 2 gündür sol kaburga altında bıçak saplanır gibi büyük bi sancı veren bi ağrı var
bu neden olur ki.nasıl geçer ve normal mi bu durumu yaşayan var mı

canim kac haftalik hamilesin bilmiyorum ama benimde sag kaburga altimda müthis bi agri var..
yalniz ben bebegin ayaklarinin oraya baski yaptigini biliyorum..pozisyon degistirince geciyor..

teşekkürler canım benim daha yeni 5 hafta.bu galiba bi mide problemi inşallah geçer
bebişinin ayakları inşallah yakında tıpış tıpış yürür.

kaburga agrısı 28. haftada başladı..uyuyamıyorum agrıdan...:KK43:((((((((

güncel...

Arkadaslar bır haftadır sol kaburgam ölduruyo benı 22 haftalık hamıleyım ama benımkı hıc gecmıyo yaa hep agrı var orda, yatıp kalkarken dogrulmak ezıyet oldu yaa :KK58:

valla arkadas bu nasıl sey yaa acık yara var sankı orda anlamak mumkun degıl :KK43: anlamadıgım rahme gelene kadar bı dunya organ var orda nasıl baskı yapıyo kı anlamıyorum bu ıslerden ben ılk gebelıgım bu benım :KK50: zaten dunden berı kolum agrıyo tetanoz asısından, bas agrısıda cekıyorum buda ustune tuz bıber oldu yaaff :KK53:

selam arkadaşlar ben iki doğum yaptım. ikisindede 7 aylık hamileyken sağ kaburgamın altı felaket ağrımıştı. sanki karaciğerim yaraymış gibi devamlı bir ağrı vardı.ve hiç geçmiyordu. orasını tutupta koparasım geliyordu sanki o zaman geçicek gibi. kadın doğum doktoruma söylemiştim. ultrasonla safra keseme baktı böbreklerime baktı. ne kum ne taş var bebek dönmeye başladığı için dedi. ama o ağrım 1 ay sürmüştü. çok zor Allah yardım etsin kızlar. sabretmekten başka çareniz yok. :KK58:

İnşallah sizlerinki çabuk geçer ama ben 1 ay çektim. ayrıca hepinize hayırlı doğumlar. :KK49:

güncel...

Arkadaslar bır haftadır sol kaburgam ölduruyo benı 22 haftalık hamıleyım ama benımkı hıc gecmıyo yaa hep agrı var orda, yatıp kalkarken dogrulmak ezıyet oldu yaa :KK58:

Herkese merhaba, benim da yaklaşık 1haftadır sol kaburgamın altında acı var, üzerine dokununca, yatarken falan çok ağrıyor.. henüz doktora gitmedim, üşüttüm herlde diyorum ama merak da ediyorum bir yandan... sizin ağrılarınız geçti mi?
bu arada 24 haftalık hamileyim...

ben ilk hamileliğimdede 3 ayında başladı doğumdan sonra bile ağrı çektim şuan kızım 2 yaşında ve ben yine hamileğim 26 haftalık gebeyim ve yine sol alt kaburgam ağırıyor hiç birşey çare olmuyor keşke denildiği gibi 1 ayda geçse geçmiyor malesef çünkü 1 ay oldu ağıralı doğum yapana kadar böyle olcak çok korkuyorum allah yardımcımız olsun....

hayda ne ağrısıdır bu bende de var tam göğsümün altında sanki içten içten karıncalanıyo acıyo perşembe dr. gidicem bunuda sorayım

hamilelikten canim o agri,cocuk buyudukce baski yapiyor ve cekiyor bu yuzden oluyor,doguma kadar sabrediceksin cunku gecmiyor gecmis olsun

arkadaşlar bende 29 haftalık hamileyim ve sol kaburgamın altında müthiş derecede bir ağrı vardı sırtıma vuruyor çok can acıtıcı bir vaziyetteydi gaz falanmı diye düşündüm hep kontrolümde yeni geçmişti ama dayanamadım dün dr a sormaya gittim magnezyum verdi bana dün içtim bugünde içtim ağrım hafifledi sanırım geçme yolunda bide ağrı kesicinden içebilirsin çok şiddetlenince dedi bugün daha rahatım sizlerde telefonlada olsa bir sorun arkadaşlar yada fırsatınız varsa gidin dayanılmaz bir ağrıydı uyutmuyodu bu gün daha rahat olmak sevindirdi beni ...

BENDE DE VAR AYNI SIKINTI BİRKAÇ HAFTADIR. ŞUAN 25. haftadayım.
özellikle otururken oluyor ben de. ve ne yapsan geçmiyor:KK43:(
doktora sordum geçenki kontrolde
özellikle zayıf hanımlar kilo almaya başladıklarında sıkça olabilir dedi
ben de ancak kilo almaya başladım ve sanırım bebiş büyüdükçe oldu böyle

aynı ağrı bende de var...
26 haftalığız...sol tarafım nasıl batıyor anlatamam...sanırım oğlum büyüdükçe baskı yapıyor...
hayırlısıyla alsaydık kucağımıza...

benimde sağ üst kaburgam ağrıyor. ve sırt üstü yatınca geçiyor. sık pozisyon değiştiriyorum sadece sırt üstü yatmıyorum. çok rahatsız ettiğinde sadece. tavsiye ederim. aynı zamanda sağ tarafımda sırtımda ağrıyor aynı şekilde.

günlerdirsırtımın sol yanı çok feci ağrıyordu. bir de1 aydır süren öksürük illetine yakalandım. bugün öksürürken kaburgamdan çok fena ses geldi.bugün yatalak vaziyetteyim:KK43: 34. haftadayım bu arada böyle giderse doğumu nasıl yaparım diye kara kara düşünüyorum...

X