adet tarihim gelmeden koyu rente kanamam oldu yardımcı olurmusunuz

pemra44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
4
0
arkadaslar selam adım pemra 24 yasındayım yaklasık 35-40 gün önce erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben bu ayın 12sinde adetim basladım normal sürede sona erdi ama dün sabah adet agrısı gibi agrım basladı ve koyu renkte kanamam oldu bugunde devam ediyor ama cok az sizce hamilemiyim veyada bunun sebebş ne olabilir yardımcı olurmusunuzz tesekkürlerr

canım 28 günde bir mi adet görüyorsun? bahsettiğin süre tam 14. güne denk geliyor da acaba yumurtlama sancısı ve kanaması olabilir mi diye düşündüm? bazen kadınlar yumurtlamayı bu şekilde hissedebilirler de, öyle bişey olabilir mi sence? kanama miktarı ne kadar ve koyu renk derken tam olarak nasıl, akhverengi mi kırmızı mı?

adet tarihim ortalama 25 gün kanam miktarı normalden cok az kahve rengi deil koyu kırmızı sekildee

damla şeklindeyse yani bir kaç damla bi'şeyse yumurtlama dönemiyle ilgili olabilir canım...ama hamilelikle ilgili değildir çok büyük olasılıkla...zaten o yaşadığın olaydan sonra regl olmuşsun normal zamanında ve normal miktarda da olduysa bu o zaman hamilelik problemi yoktur bence...

arkadaşlar benimde bir sorum olucak, ben her ay çok düzenli adet görürüm, geçen ay 27 Ağustos da adet görmüştüm bu ay eşimle ilişkiden sonra ertesi gün (22 Eylül) kanama geldi önce adet oldum zannettim ama çok açık renk ve miktarıda çok azdı bir kaç damla diyebilirim hatta, 3 gün sürdü ve bitti şu an bi kanama yok benim durumum nedir sizce, çok meraktayım...

arkadaslar selam adım pemra 24 yasındayım yaklasık 35-40 gün önce erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ben bu ayın 12sinde adetim basladım normal sürede sona erdi ama dün sabah adet agrısı gibi agrım basladı ve koyu renkte kanamam oldu bugunde devam ediyor ama cok az sizce hamilemiyim veyada bunun sebebş ne olabilir yardımcı olurmusunuzz tesekkürlerr

ya bende kocamla evlenmeden önce dusunurdum acaba kızlık zarı bozulur mu hemen sanki agızda gibikaydirigubbakcemile3 oysakı evlendıkten sonra kızlık zarının zor bozuldugunu ve hamıle kalmanın kolay olmadıgını öğrendım hıc süphe etme sürtünme yoluyla bırsey olmaz:eek:lmaz:

slm kızlar bısey dıcem bız esımle cocuk calısmasındayız ocak ayından berı yapıyoz ben ocak ayında 11de adet gördum sonra 31de kanamam geldı ıkıgun surdu az az geldı kesıldı hala adet olmadım neden acaba yardımcı olursanız sevınırım hala cocuk calısmasındayız

Belki hamilesindir benimde adetime bir hafta kala kahverengi kanamalarim oldu azar azar adet olacagim zaman kesildi. Sonra geri basladi hamile olduğumu ogrendim dusuk riski var diye ilac falan kullandim sende Insaallah hamilesindir canom dikkat et genede ilac faln alirken

efet cnm ama o kanamadan sonra adetım gelmedı 11de gelmesı lazımdı ama hala tık yok anlamadım ben bu ıcı yemınle sen sonra gerı basladı derken ne basladı gerı suan hamılemısın kac haftalıksın

efet cnm ama o kanamadan sonra adetım gelmedı 11de gelmesı lazımdı ama hala tık yok anlamadım ben bu ıcı yemınle sen sonra gerı basladı derken adet zamani gelince hastalanmadim bir kac gun gecince tesg yaptim hamileymusim aradan biraz zaman gecince geri kahverengi lekem oldu doktor ilac verdi dinlendim falan gecdi simdi oglun 2 yasinda test yapmadinmi sen

12de yaptım bıdaha yapmadım hayal kırıklıgına ugramak ıstemedıgım ıcın ama adetde gormedım o ayrı tabıkdıe

X