Kan testi fiyatları?

nurtence88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
37
0
arkadaşlar hamile olmaktan şüpheleniyorum,gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı ama 7 gündür regl olmuyorum ve idrarım garip bi renkte,koyu..öğrenciyim,çok korkuyorum..
maddi sıkıntılarım da var..
kan testleri özel hastanelerde ne kadardır?
çnkü kimsenin öğrenmesini istemiyorum:KK43:
yardımcı olun lütfen..

daha önce hiç adetin gecikmişmiydi...

hastaneden hastaneye değişiyo
en fazla 50tl dir...
ssk varsa herhangi bi sağlık ocağında bedavaya yaparlar...
kimse öğrenemez diye düşünüyorum..

bak bence internetten araştır bulunduğun ildeki özel has. numaralarını al telefon aç sor...
en uygununa git testini yaptır....

Çoğu sağlık ocağında kan testi yapmıyorlar,labaratuvara sevk ediyorlar,ücret ödemiyorsun ama çok zaman kaybı oluyor.Özel hastanelerde 25-30 TL.
Acilde ve devlette bedava :))

arkadaşlar hamile olmaktan şüpheleniyorum,gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı ama 7 gündür regl olmuyorum ve idrarım garip bi renkte,koyu..öğrenciyim,çok korkuyorum..
maddi sıkıntılarım da var..
kan testleri özel hastanelerde ne kadardır?
çnkü kimsenin öğrenmesini istemiyorum:KK43:
yardımcı olun lütfen..

Sağlık ocaklarında ücretsiz yapıyorlar. Eğer ssk varsa özel hastanelerde de 20 TL civarında. Hatta Eskişehir'de daha ucuzdur diye düşünüyorum. Ümit Sağlık yada Anadolu hastanesine bir sor bakalım.

Özel bir hastanede en fazla 20 liradır Ssk ile gittiğinde,kimseninde öğreneceğini düşünmüyorum.
Ama 7 gün geçtiyse idrar testide yeterlidir.

benimde bu ara maddi sıkıntılarım var , nerde yaptırabilirm ki bu kanda gebelik testini ,sigortam yok hastane sağlık ocağı nda falan yaparlarmı sigortam olmadığı için ne kadar ücret alırlar bilen varmı ?

X