Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım benım ilk gun 5 idi hastalığımın yani pat ın :KK70: benımde nerdeyse 10 gun kaldı ...pat dediğim adet gıunun bebişim sanırım nemi yapıyom forumu heryerini dıdık dıdık ediyorum :KK70: aslında biz kendimizi bi haftalık hamile die yortumluyoruzya doktorlar onu 1 HAFTALIK DEĞİL O SÜREDE BİZDE GEBELİK YOK OLARAK HESAPLIYORMUS GALİBA TESTLERDEDE Ondan cıkmıyo offf çok kafam karıştı benım ciceğim :KK70:

Suan benimde kafam karisti simdi sen 5nde adet olduysan 28nde mi ogrencen o zaman ben 28 nde oldum kacinda ogrencem bunun acil cevabini istyrm. :)) ayruca sen ari sutunu kaca aldin. 45 lirayms esim sorms dolaptan cikarmislar tahta kasikla yencek demis dogrumu. Bu arada doktrlara bakarsak yandikk her dediklerine inanma :KK66: yaptinmi test yoksa

Suan benimde kafam karisti simdi sen 5nde adet olduysan 28nde mi ogrencen o zaman ben 28 nde oldum kacinda ogrencem bunun acil cevabini istyrm. :)) ayruca sen ari sutunu kaca aldin. 45 lirayms esim sorms dolaptan cikarmislar tahta kasikla yencek demis dogrumu. Bu arada doktrlara bakarsak yandikk her dediklerine inanma :KK66: yaptinmi test yoksa

canım ben geldim ama snırım sen gitmişsin yetişemedim hasta oldugun ilk gunden itibaren 28e kadar say ayın kaçına geliyorsa o gun hasta olcaksın ( ama olmucaksın İnşallah cunki bizim bebeişlerimiz var :KK70: ) :KK70::d ama 28 gunde bir oluyorsan 30 da bir oluyorsan 30 say 24 de bir oluyorsan 24 say ...

Arı sutune çok demiş pislik herifler sakın alma evet dolapdan alması lazım tahda yada pilastik kasıkla alınıyor yani saf arı sutunun o kutusu ben yarım kilo cam balına karıştırdım canım sakın o fiyaha almayın bak netten arastır ben şimdi marka yazsam yanlış olur belki sana benım aldığımın adını özelden yazıyım :KK70: ...

ben birazdan eve gecicem inşallah gelirsen yakalarım seni Allah emanetsiniz hayırlı akşamlart öpüyorum canım :KK54::KK54:

canım ben geldim ama snırım sen gitmişsin yetişemedim hasta oldugun ilk gunden itibaren 28e kadar say ayın kaçına geliyorsa o gun hasta olcaksın ( ama olmucaksın İnşallah cunki bizim bebeişlerimiz var :KK70: ) :KK70::d ama 28 gunde bir oluyorsan 30 da bir oluyorsan 30 say 24 de bir oluyorsan 24 say ...

Arı sutune çok demiş pislik herifler sakın alma evet dolapdan alması lazım tahda yada pilastik kasıkla alınıyor yani saf arı sutunun o kutusu ben yarım kilo cam balına karıştırdım canım sakın o fiyaha almayın bak netten arastır ben şimdi marka yazsam yanlış olur belki sana benım aldığımın adını özelden yazıyım :KK70: ...

ben birazdan eve gecicem inşallah gelirsen yakalarım seni Allah emanetsiniz hayırlı akşamlart öpüyorum canım :KK54::KK54:

Yavrum ben adet olmuyrmki 3 4 auda bir yada sokturucy fln filan.) Bugun test aldm ama ucuzlarndan bulqmafm erken gebelik testi bunu yaptim cikmadi bsy miwllet yaziyr ya yok silik bilmem ne bilemedm simdi.balida almadk tmm ozelden yazarsn bana kisa krsiyrm cunku seni kacirmamam lazim

arkadaşlar ben klomen 2. kutuda hamile kaldım kesem 7 hafta sonra düştü.büyük bir hayal kırıklığıydı.ancak düşük hemen sonra tekrar şu anhamileyim.19 kasım düşük yaptım 26 kasım itibariyle normal hayata devam ettim. ancak aralık 26 da 2 günlük tam regl olmadığım bir dönem geçirdim. bu ne demektir.regl olmama rağmen hamile çıtım. yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar ben klomen 2. kutuda hamile kaldım kesem 7 hafta sonra düştü.büyük bir hayal kırıklığıydı.ancak düşük hemen sonra tekrar şu anhamileyim.19 kasım düşük yaptım 26 kasım itibariyle normal hayata devam ettim. ancak aralık 26 da 2 günlük tam regl olmadığım bir dönem geçirdim. bu ne demektir.regl olmama rağmen hamile çıtım. yardımcı olursanız sevinirim

Canim çok geçmiş olsun öncelikle meleklerin sana şefaat eder insllah ama sana tek tavsiyem bu gebeliklerinin neden boyle sonuclandigini arastirtman gebe kaliyorsun ama düşük oluyor Allah muhafaza ya bu hamileliğin de de sorun yazarsan unlundoktorlar hamilelikden önce mutlaka bu düşüklerin nedenini bulmali diyor buna önem ver

öncelikle konuma yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.ancak benim ilk gebelik düşük oldu. gelişememiş. klomen hastalarının çoğunun ilk bebek düşük oluyor.bir arkadaşımda benım durumumda idi 40 çıkmadan gebe kaldı ve nur topu gibi evladı var. benim kafama takılan düşükten sonraki ay 2 gün regli gibi olup hamile kalmam.

Yavrum ben adet olmuyrmki 3 4 auda bir yada sokturucy fln filan.) Bugun test aldm ama ucuzlarndan bulqmafm erken gebelik testi bunu yaptim cikmadi bsy miwllet yaziyr ya yok silik bilmem ne bilemedm simdi.balida almadk tmm ozelden yazarsn bana kisa krsiyrm cunku seni kacirmamam lazim
Balimm ben unuttum bide arizali gibi gün yazmisim kusura bakma ...ya canim o testlere güven olmuyo hamileyken bile cikmiyo çoğunda kan testi en garantisi ocak ayinin birinde yapmali en erken canim tabiki nasi beklenir orasi zor canik...inşallah o hain kirmizilar dokuz ay yerin dibinde kalsin :KK54::KK54:

Bugün varmi bi değişiklik balimm:KK16:

Ya canim klomen kulanip bebegi düşen var evet ama sen iki kere dusurmedinmi benim yanlis anladim ..sen gebe kala biliyorsun çok şükür canim ..yas kaçsenin ve bebek iiçintedavi ggöreli ne kadar oldu dusukden bu kadar Lisa sure sonra Kamile kalmissan bile sagliklimi mutlaka doktora bi sor canim ama ben hic okumadim dusukden hemen sonra hamile olan birini .. Bak tekrar diyorum iki sefer düştüyse bebek bu gebelik de riskli çok dikkat et canim allah saglikli bebeğini kucagina almayi nasip etsin insallah

Balimm ben unuttum bide arizali gibi gün yazmisim kusura bakma ...ya canim o testlere güven olmuyo hamileyken bile cikmiyo çoğunda kan testi en garantisi ocak ayinin birinde yapmali en erken canim tabiki nasi beklenir orasi zor canik...inşallah o hain kirmizilar dokuz ay yerin dibinde kalsin :KK54::KK54:

msj atmıştım almadınmı canım

günaydın cnm evet geldım hemen doktoru aradım oda kongredeymiş. sabaha karsı kasık ağrım oyle sıddetlıydıkı uykumdan uyandım. agrılarn olabılecegını soyledı bu arada. afiyet olsun bebegım soramadm oraya oraya yonlendırıp durdu. deli oldum ya akıntı yok gözüken bsy yok :KK70: bilmiyorum allah hayır etsın bunun sonucunu

İste anlattığım gıbı ve ara ara kasık agrılarm devam edıyor adetmı olcam acaba offf bu belirsizlikler benı oldurucek subata kadar nasıl beklıycez aslında kanda sımdı bıle cıkabılır. Ben hep okudum ıgnden10 12 gun sonra çıkıyor deniyor ama cesaret etmek lazm :S

İyi olmaya çalısıyorum canım sen nasılsın?

dün ağrım yok diye sızlanıyordum bugünde agrım var diye :KK1:

:KK70: oluyormuş bugun doktoru aradm ulasamadm yannda calısan asıstan dedı ağrılar olur dedı ıgnedenmıs ama benm artık 12gun gectı nerdeyse hala agrıyr dusun. dun gece uykumdan uyandrdı ok adar sıddetlı. İnşallah hamiş haberlerını alırız yarabbım bızede nasıp eder. calısıyormusun sen:KK16:

İste anlattığım gıbı ve ara ara kasık agrılarm devam edıyor adetmı olcam acaba offf bu belirsizlikler benı oldurucek subata kadar nasıl beklıycez aslında kanda sımdı bıle cıkabılır. Ben hep okudum ıgnden10 12 gun sonra çıkıyor deniyor ama cesaret etmek lazm :S
Canimm demek agrin artti ya inan sen agrim var dedikce içimde birşeyler yeseriyo diyorum ki bu kiz normal gecirmiyo bisiler oluyor içerisinde ahahaha agrin oldukça sende hep hayra Yor cicegimm evet kanda cikar ama bekle biraz dahacanim senle hesaplayalim sen kacinda hasta ooluşun kacinda klomene basladin bebeğim iki uç aydada adet gorsen hamilelik belli surede oluştuğu için yirmi sekiz günü geçirip ilimizdeevde test yapalim bende hafif pembe bi akinti ggelmiş gece hayirdur inşallah..o ari sutunude all mutlaka kabak cçekirdeği yedim dun bi paket ahahaha askimada dedim benim kankimde Kocasinan aldirtti onunki hic şikayet etmemiş sende etmiceksin bi valisi vardi gorsen oldum gulmemek için yarinda liste yapin verin bari dedi ahahahaaaaa

Canimm demek agrin artti ya inan sen agrim var dedikce içimde birşeyler yeseriyo diyorum ki bu kiz normal gecirmiyo bisiler oluyor içerisinde ahahaha agrin oldukça sende hep hayra Yor cicegimm evet kanda cikar ama bekle biraz dahacanim senle hesaplayalim sen kacinda hasta ooluşun kacinda klomene basladin bebeğim iki uç aydada adet gorsen hamilelik belli surede oluştuğu için yirmi sekiz günü geçirip ilimizdeevde test yapalim bende hafif pembe bi akinti ggelmiş gece hayirdur inşallah..o ari sutunude all mutlaka kabak cçekirdeği yedim dun bi paket ahahaha askimada dedim benim kankimde Kocasinan aldirtti onunki hic şikayet etmemiş sende etmiceksin bi valisi vardi gorsen oldum gulmemek için yarinda liste yapin verin bari dedi ahahahaaaaa

:KK70::KK70::KK70::KK70: hahah benı kullanıp esıne bsyler aldırıyorsun demek :KK70:: bende dıyrm off suzan yazmıyr suzan soyle falan dıyrkı bana bak cok suzan dıyrsun erkek olmasın o falan :KK70::KK70::KK70: :21: ben unuttum kabak cekırdegını zaten annemde kalmıstm bugun o ıkısınıde alayım. Sen hamılesın bence o pembe akıntı devam etmez ınsallah allahımmm. O testlere guvenmıyrm artk goremıyrm hep tek cızgı bıktım onu görmekten sılık cıksa yıne bı nebze :KK70::KK70: yaaa bu ay hamıle kalsamda ayın 7snde esımın doğum gunu hedıye olarak bebegımızı soylesemmm allahım nolur yarabbım bızede nasıp etttt:emir_bebek:

X