Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah canım hayırlı haber veririm sizlere biz 2014 ocak aşılamsı diye başlayan topikte gün be gün yazıyoruz ordan da takip edebilirsiniz bugün aşılamanın 3.günü benim bekliyoruz bakalım sabırla
inşallah iğne sana şifa olsun sağlık evladını kucagına alıp buyutmeyi nasip etsin Allah canım
hosbuldum canım gebelik yok ama beklıyoz pazartesı doktora gıttım adet donemı beklıycez dedı benım yumertalıklar yavaş calısıyodu ama tahlıllerım ıyı cıktı
tahlillerin iyi çıkmış çok sevindim .. zaman herşeyin ilaçı dualarımız senınle canım ...
klomenden sonraki bir hafta sizde de baş ağrısı yaptı mı kızlarr?? ansızın ve kısa süreli baş ağrılarım oluyo arada.. bugün reglinin geciken 2. günü ve sürekli baş ağrısı :KK43: sebebi ne olabilir ki

ayyyy canım yoksa yoksa hasret sonamı ercek İnşallahhhhhhhhhhhhhhh gonlumuzdeki gibi gebesindir ..baş agrısı olayını hiç duymadım ben belki buda senın belirtindir canım herkesde farklı reaksyon gosterebiliyor gebelik :KK16:

hoşgeldinizzzzzzzzzzzzzzz sizleri gormek çok guzelll

ayyyy canım yoksa yoksa hasret sonamı ercek İnşallahhhhhhhhhhhhhhh gonlumuzdeki gibi gebesindir ..baş agrısı olayını hiç duymadım ben belki buda senın belirtindir canım herkesde farklı reaksyon gosterebiliyor gebelik :KK16:

canım hoşbuldukk.. bende bilmiyorum ki sebebini merak ediyorum ama test yapmayacağım en azından cumartesi pazara kadar :) inşallah iyi haberler alırız burdaki arkadaşlardannn :)))

canım hoşbuldukk.. bende bilmiyorum ki sebebini merak ediyorum ama test yapmayacağım en azından cumartesi pazara kadar :) inşallah iyi haberler alırız burdaki arkadaşlardannn :)))

Yapma canım kesinlikle bekleyelim bi kaç gun daha hatta pazartesi yap derim İnşallah citf cizgiyi gorur eşinede hayırlı haberi verirsin ..

evet bende galiba hepsi hamiş kaldı gelmiyo :KK70::KK70:

inşallah öyledir canım. Meryem suresine başladınmı bu arada. Benn arkadasımada soyledım hem ben hem o okuyor o da bugun baslıyacak :KK70::KK16:

bugun persembe sürekli dua edelim inşallah bu ay hepimiz güzel haberleri alırız:):nazar:

İnşallah rabbim dualarımızı hayırlı bı sekılde kabul eder ben ınanıyorum bizimde yavrularımız olucak cunku hep bırlıkte rabbime el açtık :KK16::KK16:

Hosgeldin nasılsın canım varmı gelişmeler

klomenden sonraki bir hafta sizde de baş ağrısı yaptı mı kızlarr?? ansızın ve kısa süreli baş ağrılarım oluyo arada.. bugün reglinin geciken 2. günü ve sürekli baş ağrısı :KK43: sebebi ne olabilir ki

canım hamılelıgın ılk hafta belırtılerınden bas agrısı ıns hamıssındır haberlerını beklıyoruz

inşallah öyledir canım. Meryem suresine başladınmı bu arada. Benn arkadasımada soyledım hem ben hem o okuyor o da bugun baslıyacak :KK70::KK16:

evet Cnım Allah kabul etsin İnşallah dualarını ben şuan filiminide izliyorum belgesel tarzı yapmışlar ... sen yogunsun bugun belli işin rast gitsin canım :KK70::KK16::KK16::KK16:

İnşallah rabbim dualarımızı hayırlı bı sekılde kabul eder ben ınanıyorum bizimde yavrularımız olucak cunku hep bırlıkte rabbime el açtık :KK16::KK16:

Hosgeldin nasılsın canım varmı gelişmeler

Aynen oyle dualarimiz kabul olur insallah

inşallah iğne sana şifa olsun sağlık evladını kucagına alıp buyutmeyi nasip etsin Allah canım

tahlillerin iyi çıkmış çok sevindim .. zaman herşeyin ilaçı dualarımız senınle canım ...

hoşgeldinizzzzzzzzzzzzzzz sizleri gormek çok guzelll

saol cnm ıns benım de dualarım sızınle..

Yeni sayfanız yeni umutlarınız olsun inşallah.Hepinize güzel paylaşımlar dilerim.

arkadaşlar benim adetim 2 gün gecikti ama hiçbir gebelik belirtisi yok ara ara oluşan hafif şiddette ağrılarım var çok az gelen kremsi akıntım var idrar testi yaptım az önce ve negatif çıktı ne yapmalıyım bilmiyorum her ay aynı sıkıntı artık bir bebişim olsun istiyorum...

adetıme sekızgun var ama ben dun dayanamayıp test yaptım sonuç negatıf cıktı ama :KK43:

slm bende sayfaya yeni katıldım benim adetim 2 gün geçti ama hiçbir belirti yok sadece arasıra kasık ağrıları var o kadar akıntımda kokusuz idrar testi yaptım negatif çıktı ne yapmalıyım

ben bir bebiş istiyorum 1 yıldır uğraşıyorum yok yok yok offf adetim 2 gün gecikti ama düzensizde oluyor test yaptım idrar testi negatif çıktı napcamm ya
:KK50::KK50:

adetıme sekızgun var ama ben dun dayanamayıp test yaptım sonuç negatıf cıktı ama :KK43:
canım daha çok erken 14 gun gecip o testte cıkmayan sonra kan tahlilinde gebe oldugu ortaya anneler var burda gec dollenme olunca oyle oluyormuş İnşallah bebegin senınledir canım Rab'im dualarını kabul eylesin
slm bende sayfaya yeni katıldım benim adetim 2 gün geçti ama hiçbir belirti yok sadece arasıra kasık ağrıları var o kadar akıntımda kokusuz idrar testi yaptım negatif çıktı ne yapmalıyım

bendede akıntı var canım ama adetime daha 1 hafta var iğne vuruldum ben .. senın test için bence kan vermen lazum ımkanın varsa git bi kan ver İnşallah senınde bebeğin senınledir İnaşşalh saglıklı hayırlı bir evlat mujdesi alırsın ...

hosgeldın canım bende adet duzensızlıgı var ama bı kacgun daha bekle kanda baktır bencede ama inş hamılesındır...

X