Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım benim yaaaa....senin adına çok sevindim...darısı ben ve diğer isteyenlerin başına:KK43:((

canım cok sagol allah razı olsun rabbım ınş en kısa zamanda sanada bu mutlulugu yasatır.stres yapma ben her ay cok kafama takardım bu ay herşeyı boşverdım cok rahattım hıc dusunmedım ve oldu stres en buyuk etken bence...

deryo peki hamilelik belirtilerin neler değişik bişey varmıydı hamileliği sadece adet gecikmesindenmi anlayabiliriz.

deryo peki hamilelik belirtilerin neler değişik bişey varmıydı hamileliği sadece adet gecikmesindenmi anlayabiliriz.

canım yerleşme kanamasında hıssettım adetıme 3 gun kala hafıf pembe sonra kahverengı akıntım oldu 1 gun surmedı yanı cok kısaydı bıde asırı kasıklarımda batma vardı iğne batması gıbı uyku halı burnumda hafıf kanama oldu belımde agrı oldu ama daha 2 gundur basladı bıde anı üşüme ve ateş basması yasadım ben cok tabı bas donmelerınıde unutmayalım aslında ben ılk yerleşme kanamasından oncede ara ara bas donmesı yasadım hanı anıden gozun kararır ya aynen öle canım

kızlar size mutlu haberi veriyorum.Hamileyimmmmmmmmmmmmm

Tebrikler canım çook sevindim. umarım iyi bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip eder Allah.. Darısı başımıza inş hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bende bi kaç saat sonra yapıcam test suan tutuyorum malum tutmak lazım daha erken.. bakalım :hulya:

Tebrikler canım çook sevindim. umarım iyi bi hamilelikten sonra kucağına almayı nasip eder Allah.. Darısı başımıza inş hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

bende bi kaç saat sonra yapıcam test suan tutuyorum malum tutmak lazım daha erken.. bakalım :hulya:

canım sagol allah razı olsun allah sana nasıp etsın ınş 4 saat tut ıdarırını benım 2 gun gecmıstı hemen cıktı hemde cok nettı silik falanda degıldı

kızlar bıde kan testı yaptırırken dıkkat edın ınsanları salak yerıne koyuyor bu özel hastaneler bana dıyokı hemsıre ıkı çeşit kan testı var bırı adetten önce anlasılıyo 45 lıra dıyerıde adetten 10 gun sonra cıkan testmıs oda 40 lıra bende dedım kı ben salakmıyım adet gecıkmesınde 10 gun sonra zaten ıdrar testı yaparım neden ılk kan yaptırayımkı bıde bana dıyokı 2 gun gecmıs cok erken kanda cıkmayabılır cıktı işte cıktı hemde ıdrar testınde kızlar yarın sıze ıdrar testının markasını yazıcam suan aklımda yok..

canım sagol allah razı olsun allah sana nasıp etsın ınş 4 saat tut ıdarırını benım 2 gun gecmıstı hemen cıktı hemde cok nettı silik falanda degıldı

Amin tüm bekleyenlere inş.. benimde bugün 2. günü gecikmemin.. tahminen 2 Ekimde bekliyodum yapıcam birazdan inş varsa çıkar yoksa beklemeye devam :)

mrb arkadaşlar ben yeni üyeyim 2 aydır evliyim evliliğimin ilk ayı çocuk istemiyorduk fakat sonra karar değiştirdik adetim bittikten hemen sonra korunmadan ilişkiye girmeye başladık ve 2 hafta sonra bende aşırı uykusuzluk yorgunluk mide bulantısı olmaya başladı kaynanam bile acaba hamile misin diye şüphelenmeye başladı çünkü bazı yiyeceklerden tiksinmeye başlamıştım kokuları midemi bulandırıyordu üstelik ben tatlı şeyler sevmediğim halde tatlı yiyecekler yemeye başlamıştım sürekli tatlı bişiler istiyordum 3. haftasında kaynanamla pazara gittik pazar arabamızın tekeri koptu çok ağırdı ben onu bi anda kaldırdım ve kasıklarımda çok fazla bi ağrı oldu kasıklarım yanmaya başladı eve geldiğimde adet olmuştum normalde 6 gün sürer ama 2 gün sürdü bu süre zarfında hiçbirşey hissetmemeye başladım artık göğüslerim sızlamıyordu canım tatlı bişiler istemiyordu sadece mide bulantısı vardı ben çok üzüldüm çünkü çevremdekiler bana kesin hamilesin gözüyle bakıyordu ve kendimi buna hazırlamıştım kanama olunca çocuklar gibi oturup ağladım şimdi ben hamile değil miyim :KK43:

mrb arkadaşlar ben yeni üyeyim 2 aydır evliyim evliliğimin ilk ayı çocuk istemiyorduk fakat sonra karar değiştirdik adetim bittikten hemen sonra korunmadan ilişkiye girmeye başladık ve 2 hafta sonra bende aşırı uykusuzluk yorgunluk mide bulantısı olmaya başladı kaynanam bile acaba hamile misin diye şüphelenmeye başladı çünkü bazı yiyeceklerden tiksinmeye başlamıştım kokuları midemi bulandırıyordu üstelik ben tatlı şeyler sevmediğim halde tatlı yiyecekler yemeye başlamıştım sürekli tatlı bişiler istiyordum 3. haftasında kaynanamla pazara gittik pazar arabamızın tekeri koptu çok ağırdı ben onu bi anda kaldırdım ve kasıklarımda çok fazla bi ağrı oldu kasıklarım yanmaya başladı eve geldiğimde adet olmuştum normalde 6 gün sürer ama 2 gün sürdü bu süre zarfında hiçbirşey hissetmemeye başladım artık göğüslerim sızlamıyordu canım tatlı bişiler istemiyordu sadece mide bulantısı vardı ben çok üzüldüm çünkü çevremdekiler bana kesin hamilesin gözüyle bakıyordu ve kendimi buna hazırlamıştım kanama olunca çocuklar gibi oturup ağladım şimdi ben hamile değil miyim :KK43:

Gecikme var mı peki ?

canım bu belırtıler bazen psikolojıkte oluyo bence adet belırtılerınden hıcbır farkı yok tamamen aynı tek farkı adete yakın gunlerde lekenlenme

bıde bence üzülme cok stres en buyuk etken kızloar dusunmeyın kafanıza takarsanız olmuyo ben yasadım bunu

canım belkı belıtılerın adet olacagın ıcındı o yuzden sakın agır kaldırdım düşürdüm falan dıye kafana takma cunku zaten ılk basta cok kucuk oluyo ve aynı zaman kolay kolay herşeyden etkılenmıyomus

test yapmaya korkuyorum olumsuz bi sonuç çıkarsa henüz bunu kabullenmeye hazır değilim annecim saolsun çok fazla hamilesin dedi ve bende kendimi öyle gördüm....

test yapmaya korkuyorum olumsuz bi sonuç çıkarsa henüz bunu kabullenmeye hazır değilim annecim saolsun çok fazla hamilesin dedi ve bende kendimi öyle gördüm....

Aslında yanlış bu şekilde ümitlendirmek ve ümitlenmek ama bende aynı şekilde her şeyi bu konuya yorar oldum.. bu bence gecikmelere yol açabiliyor. bence test yap canım . allah hakkında hayırlısını versin.. :Saruboceq:

X