Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba gulgamze bişey sormak istiyorum bu test sonuçları adet geçtikten sonra mı kesin sonuç veriyo bunun bi süresi var mı acaba?

kan testi adet tarihinden bir iki gün önce gösterebiliyor kesin sonuç. ama evde yapılan testler adet gecikmeden göstermiyor. istisnai durumlar olsa da, hayal kırıklığı olmaması için adet günün geçmesi beklenir genelde.

kan testi adet tarihinden bir iki gün önce gösterebiliyor kesin sonuç. ama evde yapılan testler adet gecikmeden göstermiyor. istisnai durumlar olsa da, hayal kırıklığı olmaması için adet günün geçmesi beklenir genelde.

tşk ederim canım sağol..

merhaba gulgamze bişey sormak istiyorum bu test sonuçları adet geçtikten sonra mı kesin sonuç veriyo bunun bi süresi var mı acaba?

canım genelde idrar testini adet geçince yapın diyolar kesin sonuç için ama bu aya o kadar çok duydum ki adet 3 gün kala 4 gün kala öğrenen heralde geç yumurtlama erken yumurtlamayla ilgili bişey

bende merak edıyorum adet olmama tam 1 hafta var adet olucakmışım gıbı kasıklarım agrıyor bıde agzımın tadı bozuldu bıde akıntı fazlalaştı bıde yumuşama hıssedıyorum bunlar belırtımıdır?

teşekkür ediyorum arkadaşlar bilgileriniz için benimde 4-5 gün var adet olmama midem bulantısı halsizlik uyku şu an bile gözlerim kapanıyo ama en iyisi beklemek hayal kırıklığına uğramamk için..

size söyledim test yapmayın hayal kırıklığı olur diye, dayanamadım evde vardı kendim yaptım aklıma gelince, tek çizgi çıktıi tam hayal kırıklığı oldu, neyse umarım erken olduğundandır 3 gün var adet tarihime.

çok zor kendini şartlandırıp hayal kırıklığına uğramak..inşallah hamilesindir sonuçta acele etmişsin.allah isteyen herkese bir an önce nasip etsin bebişlerini kucağına almaya.. onların kokusuyla uyuyup uyanmanın güzelliğini tahmin bile edemiyorum..cennet kokulu melekler onlar..

çok zor kendini şartlandırıp hayal kırıklığına uğramak..inşallah hamilesindir sonuçta acele etmişsin.allah isteyen herkese bir an önce nasip etsin bebişlerini kucağına almaya.. onların kokusuyla uyuyup uyanmanın güzelliğini tahmin bile edemiyorum..cennet kokulu melekler onlar..

inşallah canım, hepimiz sağlıkla alırız bebişlerimizi kucaklarımıza :)

merhaba arkadaşlar bende geçen ay 24 ünde oldum ama benim genelde 35 36 günde bir olur yani 30 da olmam lazım ama inanılmaz kasık ve bel ağrım var hastalancam mı acep çok korkuyorumm:sinifsinif:

bendede kasık agrım var,gögüslerım şiş.bugun hastalanmalıydım ama henuz olmadım...inş.olmam.hamılemıyım adet belırtılerımı anlamıs degılım...
adet belırtısıyle hamılelık belırtılerı aynımı arkadaslar....cvpppp

bendede kasık agrım var,gögüslerım şiş.bugun hastalanmalıydım ama henuz olmadım...inş.olmam.hamılemıyım adet belırtılerımı anlamıs degılım...
adet belırtısıyle hamılelık belırtılerı aynımı arkadaslar....cvpppp

evet çok benziyor, bayı ayırıcı özellikler de oluyor ama her kadında farklı seyrediyor.

genelde belirtiler aynı diyorlar. Bende bugün test yapcam. adetim 2 gün geçti:S
hemde bugün doğum günüm eğer hamişsem 2 güzel haber olcak:))

benden az önce leke geldimafoldumben.napayım umut gelecek aya...zaten ilk denememdi.umutlu olmak gerek...stres basa bela olur vallaa

benden az önce leke geldimafoldumben.napayım umut gelecek aya...zaten ilk denememdi.umutlu olmak gerek...stres basa bela olur vallaa

canım üzülme, ilk denemede ihtimal çok düşükmüş zaten. yeni evlisin zaten araştır, iyice bilgi sahibi ol bu arada, gelecek aya olur inşallah.

ohaoldumsmile
ben de regl oldum :KK43: benim de ikinci denemeydi, bir dahaki sefer artık inşallah.

ortalaması 6 aymış canım.

yaa dun regl oldum demıstım,kahverengı leke geldı ama devamı gelmedı.kasık agrımdan bel agrımdan ha oldum ha olacam dedım ama yok olmadım...göguslerımde hala şiş regl belırtım var olmuyorum,ümutlanmıcam dıyorum ama aklımda tuhaf şüphe iştee

X