Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar herkese merhaba bende kendı durumumu anlatayım ıstedim 1 senelık evlıyım yaklasık 8 aydır korunmuyoruz ve bebek ıstıyoruz ama her ay hüsranla sonuçlanıyo bende bu ay canıma tak ettı bır sorun
mu var dıye doktora gıttık ve doktor herşeyın normal oldugunu kalmam gerektıgını soyledı sonra calışmalara devam dun garıp bişey oldu pembe bır leke daha sonra kahverengıye donustu az az geldı ve bıttı hastalanmama 3 gun vardı ve suan hıc bişey yok kesıldı sizce bu ne şimdi ve ara ara basım dönüyo
ve yüzümde sivilceler cıktı test yapmak ıstemıyorum cunku adet gecıkmeden cıkmıyomus suan adet olmama 1 gun var ama inş hamişimdir.

ohaoldumsmile

yaa dun regl oldum demıstım,kahverengı leke geldı ama devamı gelmedı.kasık agrımdan bel agrımdan ha oldum ha olacam dedım ama yok olmadım...göguslerımde hala şiş regl belırtım var olmuyorum,ümutlanmıcam dıyorum ama aklımda tuhaf şüphe iştee

inşallah yerleşme kanamasıdır o canım.

kızlar herkese merhaba bende kendı durumumu anlatayım ıstedim 1 senelık evlıyım yaklasık 8 aydır korunmuyoruz ve bebek ıstıyoruz ama her ay hüsranla sonuçlanıyo bende bu ay canıma tak ettı bır sorun
mu var dıye doktora gıttık ve doktor herşeyın normal oldugunu kalmam gerektıgını soyledı sonra calışmalara devam dun garıp bişey oldu pembe bır leke daha sonra kahverengıye donustu az az geldı ve bıttı hastalanmama 3 gun vardı ve suan hıc bişey yok kesıldı sizce bu ne şimdi ve ara ara basım dönüyo
ve yüzümde sivilceler cıktı test yapmak ıstemıyorum cunku adet gecıkmeden cıkmıyomus suan adet olmama 1 gun var ama inş hamişimdir.

ümitlendirmek istemem ama sizinki de yerleşme kanamasına benziyor. İnşallah öyledir ve hamilesinizdir. İsterseniz kan testi yaptırıp kesin sonuç öğrenebilirsiniz, ya da biraz daha bekleyip idrar testi yaptırın bakalım.

canım sagol bende beklemeyı istıyorum cunku cıkmazsa cok üzülüyorum bu arada bazen üşüme uyku hali göğüs uçlarında büyüme var benı lekeler şüphelendırdı yoksa umutlanmazdım dun sabah geldı dun akşam kesıldı şuan hıc bişey yok inş hamişimdir çok istiyorum yaa

birde sol kasığımda ara ara ağrı oluyo batma şeklinde acaba dua edin kızlar hamiş olayım yaa

inşallah hamilesindir canım ama böyle stres yapma sakin ol.[/QUOTE
ne yapayım ya valla cok bekledım her ay hüsran ılk defa bu ay hıc kafama takmadım ama dun lekelenme olunca umutlandım bıraz neyse hayırlısı bekleyıp görücez bakalım yorumların ıcın sagol canım

tmm burdan devam edelim :KK70: arkadaşlar lütfn yardımcı olun ya qözünü seviyimm
senağlama ben ay başında norlevo kullandım ve beklenen kanama gerceklesti 4 gün sürdü normal adet kanaması gibiydi süresi felan çoktan bitti. asıl adetim dün veya bugün olcakdı bazende 1 qün erken oluyo, kullandığım ilac adet günümü bidahaki ayamı attı yani bu ay olmucam ekimde bu tarihte mi olcam ? adet düzensizliği yapıyo mu ? lütfen yardımcı olunn =(

selam bayanlar... ben aranıza yeni katıldım aslında uzunca bi süredir uzaktan forumu takip ediyorum...
sizlere bişey danışmak istiyorum 2 yıllık evliyim ve artık çocuk planlıyoruz. ben geçen hafta çarşamba günü regli olmam gerekirken cuma günü açıkpembe leke c.tesi hiç bişey yok pazar ve pazarteside koyu kahve rengi çok az lekelenmem oldu bugün ise bel ağrısı ve batma hissediyorum sanki adet olucam gibi ama yine bir damla bile bişey yok acaba hamilemiyim ne dersiniz??bilmiyorumkismile

deryo inşallah hamilesindir aynı şey bendede söz konusu adet olmam gereken tarihten 2 gün sonra pembe leke sonra 2gün hiçbişey yok ve pazar pazartesi kahverengi leke ayyyy inş. mezsimsel değildir gelsin artık bebeşlerimiz... test yapamaya o tek çizgiyi görmekten korkuyorum

kızlar ben bugün hamile olduğumu öğrendim.belirtiler konusunda yardım edebilirim tabi bu kişiden kişiye farklı olabiliyor.forumu takip ettiğimde moralim bozuluyordu.ben de bunların hiç biri yok diye.mesela idrarımın rengi değişmedi sık idrara çıkmıyorum.uyku durumum zaten her zaman var.gazım yok.öyle kireç gibi bi akıntım yok.bu arada adetim 4 gün gecikti.kendimi ancak ikna ettim test yapmaya.o da bi arkadaşımın ısrarıyla.yani burdaki belirtileri okuyunca yok ben kesinlikle hamiş değilim diyordum.benim belirtilerime geçelim şimdi;göğüs ağrısı(uçlarında filan bi değişiklik yok) ve daha dün başlayan hafif bir kasık ağrısı.bir de beklenen adetime1 gün kala sonlanan ve 4 gün süren k.rengi akıntı.o da iç çamaşırıma bulaşacak kadar.diyeceğim o ki kızlar burdaki belirtileri okuyup moraliniz bozulmasın.kendinizi de çok fazla dinlememeye çalışın e mii? yardımcı olabilmişimdir umarım.

deryo inşallah hamilesindir aynı şey bendede söz konusu adet olmam gereken tarihten 2 gün sonra pembe leke sonra 2gün hiçbişey yok ve pazar pazartesi kahverengi leke ayyyy inş. mezsimsel değildir gelsin artık bebeşlerimiz... test yapamaya o tek çizgiyi görmekten korkuyorum

canım inş hamileyizdir.inan ilk zamanlar olsa hemen kan testi yaptırırdım tutamazdım kendimi ama şimdi beklemek istiyorum çok üzülüyorum çünkü ama bu sefer umutluyum sanki bu lekenlenme olayı beni umutlandırdı bakalım hayırlısı inş sende hamilesindir canım hayırlısı olsun inş

kızlar ben bugün hamile olduğumu öğrendim.belirtiler konusunda yardım edebilirim tabi bu kişiden kişiye farklı olabiliyor.forumu takip ettiğimde moralim bozuluyordu.ben de bunların hiç biri yok diye.mesela idrarımın rengi değişmedi sık idrara çıkmıyorum.uyku durumum zaten her zaman var.gazım yok.öyle kireç gibi bi akıntım yok.bu arada adetim 4 gün gecikti.kendimi ancak ikna ettim test yapmaya.o da bi arkadaşımın ısrarıyla.yani burdaki belirtileri okuyunca yok ben kesinlikle hamiş değilim diyordum.benim belirtilerime geçelim şimdi;göğüs ağrısı(uçlarında filan bi değişiklik yok) ve daha dün başlayan hafif bir kasık ağrısı.bir de beklenen adetime1 gün kala sonlanan ve 4 gün süren k.rengi akıntı.o da iç çamaşırıma bulaşacak kadar.diyeceğim o ki kızlar burdaki belirtileri okuyup moraliniz bozulmasın.kendinizi de çok fazla dinlememeye çalışın e mii? yardımcı olabilmişimdir umarım.

canım benım akıntım 1 gun surdu sadece ılk pembeydı sonra kahverengı oldu bıde arada basım dönüyo benım ama beklıycem ya test yapmıycam adetıme 1 gun var daha lekelenme olayı dun oldu yanı adetıme 3 gun kala

canım kasık ağrın var mı? bu da önemli çünkü. bi de göğüs ağrın var mı? canım bence test yapma çünkü tek çizgi çıkınca gerçekten yıkım oluyor bence sabret bekle başka şeyler düşünmeye çalış ne kadar zor olduğunu biliyorum ama tek çizgiyi görmektense bekle derim...

sol tarafımda kasıkta batmalar oluyo göğüslerim şiş ve cok sert agrı var tabı bunlar regl belırtısıde olabılır ama lekelenme olayı benı umutlandırdı

bide ara ara ateş basıyo fenalık gelıyo üzerime bazende üşüyorum nasıl iş anlamadım bide 2 gundur kabızlıkta basladı

canım ben de kabızlık olmadı ateş basması da hissetmedim ama burda yazılanlara göre oluyormuş.dediğim gibi test kesin sonucu verecek zaten pozitifse bir kaç saniye içinde çift çizgi çıkıyor.test yapınca haber ver merak ederim.

bende test yaptım dün akşam ama negatif çıktı. adetim geçeli 3. günüm. bakalım olmazsa kan testi yaptırcam. bide sabah yapmak gerekiomuş gebelik testini?? ben akşam yaptım ama ondan negatif olabilirmi:S

canım ben de kabızlık olmadı ateş basması da hissetmedim ama burda yazılanlara göre oluyormuş.dediğim gibi test kesin sonucu verecek zaten pozitifse bir kaç saniye içinde çift çizgi çıkıyor.test yapınca haber ver merak ederim.

yorumların için sagol canım merak etme sonucu mutlaka yazıcam olumlu yada olumsuz ama test yapmaya korkuyorum ya daha 1 gun var adetımın gecmesıne beklıycem bakalım hayırlısı

X