Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Doktor nasıl bakıyor bilmiyorum, ama kendi kendine takipte sıkıntı olabiliyor mesela benim akıntım yumurtlama dönemi başlıyor bazen 1 hafta sürüyor bazen adete kadar devam ediyor bir ateşim çıkıyor bir iniyor benim mesela pek tahmin edilecek gibi değil:)
doktora adetin 11.günü gidiyorsun ve problemini anlatıp yumurta takibi istiyorsun ve doktor alttan ultrosnla bakıyor ve şuan var küçük yada yok diyor sonra duruma güne bikaç sonraya randevu veriyor tabbi özel olması gerek devlet ilgilenmiyor çok sonra gidiyorsun ve yumrtanın görülebileceği güne kadarki buda kaç günde bi adet gördüğünle alakalı o güne kadar bakıyor eğer yoksa yok diyor varsa var diyor ultrosNla görüyor

nasip bi sonraki ayadr belkide.. Şimdi dktra gitmemi tavsiye edio musun cnm. Faydasını gorur muyum acaba.. Senin içinde rabbim tez zamnda versn inşllh.. Şunu merak ettim bi tedavi uugulanıyor mu size. Nasil bi yol izliyosun
progstron testi yaptırdığın zaman sonuçta yumurtlama olmuş bu ay dediği zaman doktor ilşki günü geçmiş oluyor canım bu testin amacı sadece düzenli yumrtlama varmı diye bakmak bence doktora git bu ay tavsiye ederim demek çok bilmişlik gibi olmAsın canım eğer amacın o ayki yumurtanı görmek ve büyüdüğünü ce çatlama zamanını tahmin etmek istiyorsan doktora git derim ii dileklerin için saol inş.. sende bende ve bizim gibi isteyen herkes anne olur sağ salim alırız bebişlerimizi kucağımıza ben tüp bebek denedim fakat tutmadı canım

progstron testi yaptırdığın zaman sonuçta yumurtlama olmuş bu ay dediği zaman doktor ilşki günü geçmiş oluyor canım bu testin amacı sadece düzenli yumrtlama varmı diye bakmak bence doktora git bu ay tavsiye ederim demek çok bilmişlik gibi olmAsın canım eğer amacın o ayki yumurtanı görmek ve büyüdüğünü ce çatlama zamanını tahmin etmek istiyorsan doktora git derim ii dileklerin için saol inş.. sende bende ve bizim gibi isteyen herkes anne olur sağ salim alırız bebişlerimizi kucağımıza ben tüp bebek denedim fakat tutmadı canım
ahh canm inan şimdi daha çok uzuldum senin adına.. Tavsiyen için çok sağol. Allahın izniyle bu dongumde gidiyim dktra.. Peki sen koca karı yontemlerini denedin mi. Bnm çok yakın bi arkadaşım hiç hamile kalamıodu uç dort yıllık evliydi. Bi ebenin yanındq gobek kaldırtmqk diye bşy var onu yaptırdı ve o ay hamile kaldı

aynen ole :p bide daha once yaşamışım belirtileri hissetmişim ya o belirtileri gormeden,olmaz diyorum.. Sence belirtisiz hamilelik olur mu dersin haa. Umutlanııyim mi :KK70: :KK70:
Ben de sadece kasık ağrısı vardı 4. Haftada gebeliğimi öğrendim bhcg 157 ydi sonra 4-5 gün sonra acayip şeyler oldu 5-6 hafta gögüşlerim şişti damarlar çıktı elim yüzüm yanmaya başladı öyle ki yüzüme buz koyuyordum , 6. Haftasonu bulantılar başladı aslında şimdi düşünüyorum bizim olaylar hep psikolojik asıl belirtiler adet gecikmesi ile coşuyor:)

ahh canm inan şimdi daha çok uzuldum senin adına.. Tavsiyen için çok sağol. Allahın izniyle bu dongumde gidiyim dktra.. Peki sen koca karı yontemlerini denedin mi. Bnm çok yakın bi arkadaşım hiç hamile kalamıodu uç dort yıllık evliydi. Bi ebenin yanındq gobek kaldırtmqk diye bşy var onu yaptırdı ve o ay hamile kaldı
önemli değil canım yardımcıolabilirsem ne mutlu çünkü bende nette araştıra araştra kafayı yemek üzereydim bi aralar sonra sonra alıştım neyse canım biz biçok bitkisel türlü şeyleri denedik fakat farklı problemlerimiz vardı bizim yani sebebsiz kısırlık gibi bişi değildi

tebrik ederim canmm. Allh tamamına erdirsin. En taze hamile senken sana soralım :p belirtisiz hamilelik olur mu. Sen belirti yaşadın mı. Bizim adete 4,5 gun vr ama belirti olmadığı için umutlu değiliz
Tabi canım paylaşmak isterim benim adetin düzensizdir. Ama iki gün içinde olmam lazim. Öncelikle ilk belirtim bitmek bilmeyen göğüs ucu ağrısı ama dokununca agiriyordu. Midem yanmaya başladı ve gaz boyle afedersin geğıresi geliyor insanin. Çok idrara çıkmaya başladım iki gündür. Ve beyaz akıntı. Hala yaşıyorum bunları. Unutmadan söyleyeyim aşırı kasık agrisi. Yani bi bakıma adet belirtileri gibi. Ama beyaz akıntı çok oluyor ilk kez bende boyle akıntı oldu canım.

Tabi canım paylaşmak isterim benim adetin düzensizdir. Ama iki gün içinde olmam lazim. Öncelikle ilk belirtim bitmek bilmeyen göğüs ucu ağrısı ama dokununca agiriyordu. Midem yanmaya başladı ve gaz boyle afedersin geğıresi geliyor insanin. Çok idrara çıkmaya başladım iki gündür. Ve beyaz akıntı. Hala yaşıyorum bunları. Unutmadan söyleyeyim aşırı kasık agrisi. Yani bi bakıma adet belirtileri gibi. Ama beyaz akıntı çok oluyor ilk kez bende boyle akıntı oldu canım.
Aşırı kasık ağrısı hariç hepsi var ama bence en önemlisi o ağrı

Ben de sadece kasık ağrısı vardı 4. Haftada gebeliğimi öğrendim bhcg 157 ydi sonra 4-5 gün sonra acayip şeyler oldu 5-6 hafta gögüşlerim şişti damarlar çıktı elim yüzüm yanmaya başladı öyle ki yüzüme buz koyuyordum , 6. Haftasonu bulantılar başladı aslında şimdi düşünüyorum bizim olaylar hep psikolojik asıl belirtiler adet gecikmesi ile coşuyor:)
ee ne dion yani hala umut var mıdr :KK70: :KK70:

bende kasık ağrısı ve aşırı akıntı varda. Goğus ağrım yok diye ihtimal vermiyorum. Bakalım artk 4-5 gun var adete.

bende kasık ağrısı ve aşırı akıntı varda. Goğus ağrım yok diye ihtimal vermiyorum. Bakalım artk 4-5 gun var adete.
Canım valla tanidiiklarim var onlarda göğüs olmamış bazı belirtiler olmamış yani kişiden kişiye değişiyor. Ve en önemlisi kask ağrısı ve akıntı. Bunlar varsa ihtimal var canim.

X