Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Hergün ilişki olmaz canm 3 günde bir yapman gerekiyo.zzaten eşimdenden gelenler sende 24 saat canlı kalıyo
Cevap için teşekkürler. Peki bu soylediklerin tecrübeyle mi sabit yoksa buradan da okuyorum 2 3 gün é bir deniyor hep ilişki için . Napalım bu ay da yanlış yaptım galiba. :KK43: :KK43:

5 yıllık evliyim 25 aylık bir kızım var ilk ay denememizde hamile kalmıştım, şimdi ben ikinciyi istiyorum daha doğrusu istiyordum o kadar istiyordum ki evliliğimizin en büyük kavgasını ettik eşimle , eşimi seviyorum iyi eş iyi baba bazen canımı çok sıkar ama neyse işte o geri adım atmadı ben de unuttum bu ikinci çocuk mevzunu, Allah'a dua ediyorum evliliğim bozulmasın hem de kızımın bir kardeşi olsun diye, son bir kaç aydır adetten hemen sonra eşim korunmuyor tabi hiç birşey olmadı ben o zaman bile bir umut olur mu dedim, bu ayda tam 9. Gün eşim korunmadı o kadar heveslendim ki ama yerleşme kanaması olmayınca kasık ağrılarımda artmayınca hevesim kaçtı
Canım eşinin istememesi kızının daha çok küçük olması olabilir kacmak kovalamak yerine güzelce oturup konuş bence hakkatende kizin çok küçük normal şartlarda bi kac ay önce emzirmeyi bırakmış olan gerek.esin tarafından bak bide biri daha bebekken ikinci çocuk senide çok yipratmazmi üstelik o daha pek çok konuda sana muhtaç hic biseyini tek yapamiyorki henüz uzmanlar bile 4 yas ara ideal diyor

Canım eşinin istememesi kızının daha çok küçük olması olabilir kacmak kovalamak yerine güzelce oturup konuş bence hakkatende kizin çok küçük normal şartlarda bi kac ay önce emzirmeyi bırakmış olan gerek.esin tarafından bak bide biri daha bebekken ikinci çocuk senide çok yipratmazmi üstelik o daha pek çok konuda sana muhtaç hic biseyini tek yapamiyorki henüz uzmanlar bile 4 yas ara ideal diyor
Hiç istemiyorum diyor ilerde istiyorum dese üzülmeyeceğim

Arkadaşlar 8 aylık evliyim. 4 aydır korunmuyodum.4.ay doktora gittim idrar yolu ve vajinal enfeksiyon varmış bende hemde aşırı. Artik sistit olmuştum lavaboda yatıp kalkiyodum. Sonra 15 günlük tedavi gördüm antibiyotik falan. Kurudu enfeksiyon ve 15 gün sonra hamile kaldım. Doktor enfrksiyonlar hareketlidir ve spermleri öldürüyor dedi. Buna mutlaka dikkat edin.

Benim bat 10 mart doğumgunum yani bel ağrım var şeffaf akıntım birde...ha bayadır da bacak ağrısı ve topuk yanması...ama kendimide kaptırmış olabilirim...birde elimde predictor erken gebelik testi ile certain gebelik testi var daha 9 gün varken yapmayayım test. Dimi:KK43:

Benim bat 10 mart doğumgunum yani bel ağrım var şeffaf akıntım birde...ha bayadır da bacak ağrısı ve topuk yanması...ama kendimide kaptırmış olabilirim...birde elimde predictor erken gebelik testi ile certain gebelik testi var daha 9 gün varken yapmayayım test. Dimi:KK43:

6-7 marttan önce yapma bence.

Çok erken canım ben mesela 13. Gün 14. Gün yaptım net tek cizgi ama 15.gün yaptım yaptim net çift çizgi. Yani bi gün bile çok farkediyor. Adete yakin yap yada öğün yap canim çıkmaz yoksa.

Hayır canım yapma moral bozukluğundan başka bi ise yaramıyor benim yumurtlama dönemine gore bugün 15.gün yani dun adet olmam lazımdı ben o testlerden belirtilerim üzerine bir hafta önce yaptım negatif çıktı yabancı pek çok sitede de yanılma paylarının çok fazla olduğunu okudum

6-7 marttan önce yapma bence.

Çok erken canım ben mesela 13. Gün 14. Gün yaptım net tek cizgi ama 15.gün yaptım yaptim net çift çizgi. Yani bi gün bile çok farkediyor. Adete yakin yap yada öğün yap canim çıkmaz yoksa.

Hayır canım yapma moral bozukluğundan başka bi ise yaramıyor benim yumurtlama dönemine gore bugün 15.gün yani dun adet olmam lazımdı ben o testlerden belirtilerim üzerine bir hafta önce yaptım negatif çıktı yabancı pek çok sitede de yanılma paylarının çok fazla olduğunu okudum

Paranoyak olacağız yahuuu....birde geçen seneden kurtaj var bende baya da korkuyorum ...

X