Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hakkında hayırlısı olsun cnm bidahaki aya inş bnde adet olucak gibi ağrılarım başladı kesin bnmde yok bu ay göğüslerimdeki acıda gitti sadece şişlik ve hassasiyet kaldı adetle brlikte onlarda gider herhalde yani anlıycan 100de 90 bnde hamile değilim napalım kısmet...
AYNEN CANIM KISMET AKIŞINA BIRAK VALLA BEN BURDA İLK DEFA BİŞELER OKUDUM VE BELİRTİLERİ YAŞADIM BENCE KESİN BİLİÇALTI BİZE OYUN OYNUYO :KK70:

Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için inşaALLAH cumartesi günü mutlu hayırlı haberlerle dönerim buraya :KK22:

ısı ölçümü yapan arkadaşlar varmı peki ? ben sabahları unutuyorum ama eve dönünce saat 7buçuk gibi ölçüyorum kulaktan 38,1 / 38,3 gibi çıkıyor

Kızlar şimdi drdan çıktık kan degerlerim yükselmiş gebelik gözüküyor dedi 21 martta keseyi görmek için gelicez tekrar..düşük önleyici progestan verdi..bakalım hayırlı olur inşallah darısı herkese..ben çok erken öğrendim merak edenler hemen kan testi yaptirabilirler

Kızlar şimdi drdan çıktık kan degerlerim yükselmiş gebelik gözüküyor dedi 21 martta keseyi görmek için gelicez tekrar..düşük önleyici progestan verdi..bakalım hayırlı olur inşallah darısı herkese..ben çok erken öğrendim merak edenler hemen kan testi yaptirabilirler
Canım hayırlı olsun, sağlıkla al kucağına :KK68:
Kaç gün kala öğrendin peki ?

Tebrik ederim seni... Rabbim kucağında ıngaa edeceği günleri de göstersin inşallah... İlk heyecanlar başlıyor.. Keseydi, kalp atışıydı cinsiyetiydi hareketleriydi vs...

tebrik ederim cnm allah sağlıkla kucağına aldığın zamanlarıda göstersin inş .en son adet tarihin neydi cnm bide kan testinde beta hcg değerin kaç çıktı ?

İNŞAALLAH CANIM ÇOK KORKUYORUM,
BENİM RAHİM AĞZIM TERS DOĞUŞTAN O YÜZDEN NORMAL BİRİNE GÖRE BEBEK SAHİBİ OLMAM DAHA ZORMUŞ, DOKTORA GİTMİŞTM ÖYLE DEMİŞTİ,
9 AYDIR DENİYORUZ BAKALIM,
NE ZAMAN NASİP EDECEK RABBİM,,

Anladim canim insallah hayirlisiyla bu ay guzel haberler verirsin buraya yazarsin :)

ÇOK SEVİNDİM CANIM,
BİZE DE DUA ET,,

X