Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Ben iki kere yumurtlamayı çok araştırdım öyle bişey olmazmış çok ender görülürmüş daha doğrusu bende martta öyle olmuştum hamilemişim
Yumurtlamada oldu bir hafta sonra tekrar aynı akıntı şaşırdım iki defa ı yumurtladım dedim araştırdım o yüzden daha önce böyle bişey oldumuki
daha önce böyle olmamıştı canım adet günüm bugün. yumurtlamadan 14 gün geçti yani. şimdi yumurtlama akıntısının sebebi ne olabilir anlamadım ki. hamileyim diye kendimi kaptırmak da istemiyorum bakarsın yarın adet olurum. ama böylesi ilk defa oldu. yumurtlamadan beri de katı sarı kokusuz akıntım devam ediyor

attım ya canım boş yaa kendimi kandırıyorum
20 nisana daha var benim bata 5 varkenki test böyleydi ama herkesin farklı oluyor hormonları o yüzden ne var ne yok diyebiliriz hakkımızda hayırlısı olsun

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 89
  • image.jpg
    image.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 85
daha önce böyle olmamıştı canım adet günüm bugün. yumurtlamadan 14 gün geçti yani. şimdi yumurtlama akıntısının sebebi ne olabilir anlamadım ki. hamileyim diye kendimi kaptırmak da istemiyorum bakarsın yarın adet olurum. ama böylesi ilk defa oldu. yumurtlamadan beri de katı sarı kokusuz akıntım devam ediyor
İnşsllah canım gebelik vardırda onunda belirtisidir

Yaaa şebnem sana bişi sorcam hani sen test yapmıştın da ilk silik görmüştün sonra kan verdin negatif çıktı sonra pozitif çıktı ya heh o ilk silikleri testte nekadar sürede görmüştün test beklemişmiydi yoksa hemen mi çıkmıştı? Benim bu ay tam 8 tane testim kimisi yarım saat kimisi 10 dk kimisi 2 saatte silik ikinci çizgiyi gösterdi ama kan verdim negatif hala regl olmadım bikaç gün önceye kadar regl belirtim vardı o da gitti şuan sadece göğüslerim çok acıyo. Bidaha test yapmadım. Umudum da yok açıkçası ama başım da acaip bi dönme mevcut :KK35:
Benim beklenen adet tarihine dokuz gün kaldı sekiz gün kala ve yedi gün kala yaptığım sesler hep yarım saat 1:00 saat sonra çıkmıştı hani derler ya test bekleyince sonuç değerlendirmez diye ben 10'a inanmıyorum zaten gebelik olmazsa isterse 50 saat beklersin genede bir şey çıkmaz eğer gebelik varsa bekleyince erken dönemde çıkıyor ben buna inanıyorum

Benim beklenen adet tarihine dokuz gün kaldı sekiz gün kala ve yedi gün kala yaptığım sesler hep yarım saat 1:00 saat sonra çıkmıştı hani derler ya test bekleyince sonuç değerlendirmez diye ben 10'a inanmıyorum zaten gebelik olmazsa isterse 50 saat beklersin genede bir şey çıkmaz eğer gebelik varsa bekleyince erken dönemde çıkıyor ben buna inanıyorum
Bak bi kaç test ekliyim bakabilirmisin canım max. 2 saat çıkan da var ama 10 dk.da da çıktı 1 saatte de. Okadar çok yaptım ki

amin amin canım 2 gunlukmus ya bılmıyorum ya zormus haa bende hıc kıskanmıyom sanıyordum meger kıskanılacak ortam yokmus
bende kociş muhasebeci alana kadar hiç kıskanmyordum hatta herkese çok güveniyorm o yüzden kıskanmıyorum diye hava atıyordum hehehe snra muhasebeci geldi bide mini etekler fln giyiyordu hemen gönderdim şimdi muhasebe işlerini bn hallediyorum :-)

image.jpg image.jpg image.jpg Kızlar sakın erken gibi test yapmayın ben bunu deneyip tecrübe yapmış biri olarak size kesinlikle önermiyorum en garantisi ucuz olan testler ben bata dört gün kala erken gebelik prodüktör testin de çok silik görünürken normal ucuz teste gayet belirgin görünüyordu resmini de atayım bakın isterseniz

Eki Görüntüle 1494710 Eki Görüntüle 1494715 Eki Görüntüle 1494720 Kızlar sakın erken gibi test yapmayın ben bunu deneyip tecrübe yapmış biri olarak size kesinlikle önermiyorum en garantisi ucuz olan testler ben bata dört gün kala erken gebelik prodüktör testin de çok silik görünürken normal ucuz teste gayet belirgin görünüyordu resmini de atayım bakın isterseniz
haram olsun o pahalı testlere verdiğim paraya :KK43: bide 20 tl ye satıyorlar

haram olsun o pahalı testlere verdiğim paraya :KK43: bide 20 tl ye satıyorlar
Ben yüzlerce test yapan biri olarak bunu kanıtladım o yüzden pahalı testle yspmayın sakın ve bak 4 kala aynı idrarla aynı anda ysptıgım test ikiside 20 tl diğeri 40 tanesi 20 tl yani tanesi 50 kuruş testin ve ne kadar net

X