Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

adet olmazsam ovü yapayım canım ya sanki adet olcam gibi. içimi bi umutsuzluk kapladı şimdi:KK12:
Tombiktoş ne olcak bacım bizim bu halimiz :KK51: Hadi sen bat.ı biliyosun ya ben napıcam o_O o çizgilere rağmen negatifi yedim bugüne kadar kabul etmiştim adet olmayı bekliyodum uslu uslu ama bugün nedense yine bi tuhaf oldum bi an önce regl olayıııııımmm :KK23:

Ben de ovülasyon testine başladım okuldan gelince saat 3 te yaptım ama silik.....bir de akşam 10 da yapıcam. ....Bu testten önce sıvı almama işi biraz zor oluyor

canım benim kuzenime 3 ay ev süpürmek yasaktı onunda lekelenme olmuş sonra kanaması olmuş yasakladı tamam temizlik yap ama kendini sakın yorma ayakta durmanın sakıncası olacağını düşünüyorum tatlım iş yaparken eğil kalk çok yapma süpürürken hortumu karnına doğru çekme paspaslarken de aynı şekilde

Geçen hafta lekelenme bendede oldu 4-5 gün dr dinlenecek bol sıvı alacaksın dedi ve progestan 200 mg verdi fitil gibi alttan yaptım 11.haftaya kadar kullanacskmışım düşük tehlikesi demişti o uüzden dr git ultrasonla baktır ihmal etme bence

Benim de öyle kahverengi lekelenmeler yaşarken cam da sildim ben.....çok şükür Allaha bir şey olmadı rahat bir hamilelik gecirmistim ama sen yine de dikkat ey şimdi ki aklım olsa yapmazdim. ...Rabbim saglıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

İnşallah bir şey olmamıştır canım sabahtan beri yatıyorum bende cuma doktor kontrolüm var inşallah sorun yoktur. Bidaha yapmam isterse ev yansın yani :KK43:

canım dur daha belli değil bak akıntı falan da var ben kuruyorum sanki :KK43: yitirme ümidini

Tombiktoş ne olcak bacım bizim bu halimiz :KK51: Hadi sen bat.ı biliyosun ya ben napıcam o_O o çizgilere rağmen negatifi yedim bugüne kadar kabul etmiştim adet olmayı bekliyodum uslu uslu ama bugün nedense yine bi tuhaf oldum bi an önce regl olayıııııımmm :KK23:

saat başı tuvalete gidiyorum sildikçe hem yumurta akı gibi akıntı geliyo hem de pembe damar damar kan geliyo. galiba adet olcam ya :KK12::63:

Canim seni etiketledim galiba gormedin esim sabah test aldi digerlerinden yokmus erken gebelik almis testi yaptiktan sonra farkettim ki test acilmis kirik elime aldim parcalandi test sorunlu galiba icinde hap gibi bisey wardi ilk defa gordum o kirilmisti artik neyse o yani negatif cikti anlayacagin bendede umut kalmadi:KK43:
Test sorunlu diyosun canım varsada çıkmamış olabilir niye hemen ümitsizliğe kapılıyorsun ki ? Bu arada bana alıntı yapılınca nedense bana bildirim gelmiyor ya çok sinir oluyorum :KK43:

Test sorunlu diyosun canım varsada çıkmamış olabilir niye hemen ümitsizliğe kapılıyorsun ki ? Bu arada bana alıntı yapılınca nedense bana bildirim gelmiyor ya çok sinir oluyorum :KK43:
bana da gelmiyo sinir oluyorum. canım yarın senin ne olcaktı çatlatma iğnesi mi olcaktı perşembeyi bekliyodun bak geldi işte :)

Kizlar merhaba :) bgun adetimin 9. Gunu ve adet bitimi ile baslayan ve hala suren beyaz sivi krem akintim var. atesim 36.6. sag kasikta sanci. erken mi yumurtluyorum acaba?

Kizlar merhaba :) bgun adetimin 9. Gunu ve adet bitimi ile baslayan ve hala suren beyaz sivi krem akintim var. atesim 36.6. sag kasikta sanci. erken mi yumurtluyorum acaba?
bana göre erken değil benim adet 23 gün sürüyo ben de 9. gün yumurtluyorum.ovü testi yapsana

kızzzllaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK49::KK49::21::21::21: hamişim ....hamişiiimmm yaaa inanamıyom...:anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı: çizgiyi gördüm sonunda....

Eklentiler

• 20150415_153027[1].jpg
    20150415_153027[1].jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 118
X